Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 7 Kolor Jet Black opinie i zdjęcia stanu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#26 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 10 marca 2017 - 21:43

Tak właściwie to ja nawet nie myślę o Jet Blacku tylko właśnie o matowym :-D Ale szkoda było mi zakładać nowy temat z powodu takiego "głupiego" pytania. 


<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#27 Danny7

Danny7
  • 56 postów
  • SkądAlberta

Napisano 07 kwietnia 2017 - 20:25

A co ci nie pasuje w 5s? Ja mialem do momentu przesiadki na 7 bylem mega zadowolony! ;]


MacBook Pro 2020 M1


#28 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 11 kwietnia 2017 - 20:07

Jet Black rysuje się od samego patrzenia - to fakt. Ktoś, kto mówi, że po paru tygodniach nie ma rys nosząc telefon bez żadnej ochrony - kłamie! Kłamie jak z nut! Ja nosiłem w Apple Silicon Case i gdzieś przy wyjmowaniu pojawiły się zarysowania. Oczywiście to mikrorysy widoczne pod odpowiednim kątem - ale jednak są. Nie mniej jednak Onyx jest najpiękniejszy i tyle. Nawet kosztem rys. Wiedziałem, że będą się pojawiać. Ale co tam.

Pozbyłem się case'a na rzecz folii 3MK. Wreszcie Onyx wygląda tak jak powienien, a do tego jest chroniony niemal z każdej strony. Folii i szybki wogóle nie widać. Widać za to porządliwe spojrzenia osób, które na niego patrzą. Nie powiem, robi wrażenie.


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#29 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 11 kwietnia 2017 - 21:42

Dla detailera może być fajna zabawa z polerka takiego telefonu. Ciekawe jaka grubość ma lakier.

Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#30 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 kwietnia 2017 - 07:08

Jet Black rysuje się od samego patrzenia - to fakt. Ktoś, kto mówi, że po paru tygodniach nie ma rys nosząc telefon bez żadnej ochrony - kłamie! Kłamie jak z nut! Ja nosiłem w Apple Silicon Case i gdzieś przy wyjmowaniu pojawiły się zarysowania. Oczywiście to mikrorysy widoczne pod odpowiednim kątem - ale jednak są. Nie mniej jednak Onyx jest najpiękniejszy i tyle. Nawet kosztem rys. Wiedziałem, że będą się pojawiać. Ale co tam.

Pozbyłem się case'a na rzecz folii 3MK. Wreszcie Onyx wygląda tak jak powienien, a do tego jest chroniony niemal z każdej strony. Folii i szybki wogóle nie widać. Widać za to porządliwe spojrzenia osób, które na niego patrzą. Nie powiem, robi wrażenie.

 

Zgadzam się w 100%. Nie ma opcji aby rysy nie pojawiły się korzystając z telefonu bez etui. Wystarczy 1 dzień i rysy będą. Korzystałem na początku z etui silikonowego i po kilku dniach zauważyłem 2 mikroskopijne ryski na 1cm widoczne pod kątem. Również zakupiłem etui 3mg w wersji przezroczystej High - Grip i teraz jest idealnie. Telefon nie dość, że wygląda jakby nic na sobie nie miał, to jeszcze lepiej się go trzyma. 


iPhone 12 mini 


#31 makemymind

makemymind
  • 705 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2017 - 19:10

Po wyjęciu z pudełka i rozfoliowaniu, ma kilka rys z tyłu. Apple chyba sobie robi jaja..? To nie podlega gwarancji? Telefonu jeszcze nie aktywowałem.

#32 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 maja 2017 - 19:14

Możesz uchwycić te ryski na zdjęciach ?


iPhone 12 mini 


#33 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 30 maja 2017 - 19:37

Gdzie kupowałeś? Pamiętaj, że często masz czas na zwrot.

#34 makemymind

makemymind
  • 705 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2017 - 19:55

Kupiłem z OLX od gościa, który wziął na umowę. Nówka 100%, byłem w szoku :-)

https://ibb.co/hQiXAv
https://ibb.co/e11Kqv

#35 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 maja 2017 - 19:58

O kurczę to takich rysek to ja nie miałem po 2 miesiącach użytkowania z czego 1 miesiąc bez etui. Ryski u mnie były widoczne pod słońce. 


iPhone 12 mini 


#36 makemymind

makemymind
  • 705 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2017 - 20:01

No właśnie.. Jestem w szoku totalnie :-) Są co prawda widoczne bardziej pod światło no ale.. Kontrola w Apple chyba śpi.. Nie wiem czy jest sens i bawić się w Cortland, czy to olać. I tak case. Brałem ten kolor bo okazyjna cena ;-)

Użytkownik makemymind edytował ten post 30 maja 2017 - 20:01


#37 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 maja 2017 - 20:05

Ze względu na ryski nikt niestety Ci telefonu nie wymieni. Skoro cena okazyjna to zostaw i zapakuj go w folię 3MK (high grip) lub jakieś delikatne etui, aby nie ukrywać za bardzo wyglądu telefonu. 


Użytkownik effe edytował ten post 30 maja 2017 - 20:05

  • makemymind lubi to

iPhone 12 mini 


#38 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 30 maja 2017 - 22:02

A daty aktywacji na serwerach Apple się zgadzają? Może był używany i ofoliowany znowu.

#39 makemymind

makemymind
  • 705 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2017 - 22:04

A daty aktywacji na serwerach Apple się zgadzają? Może był używany i ofoliowany znowu.

Nie był jeszcze aktywowany

#40 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 lipca 2017 - 14:35

Ja ostatnio dałem mojego ip7 do wymiany folii zagg w Saturnie i niemiłosiernie jak czyścił ekran nie podłożyli nic pod plecy telefonu i całego mi zarysowali, niestety zauważyłem to kilka godzin później. Ale do czego zmierzam. Rysy da się wypolerować samemu w domu, wystarczy pasta polerska i kilkanaście minut poświecić i 95% rys znika, przypuszczam ze kilka minut dłużej i nie było by już żadnej rysy. Ale dla bezpieczeństwa nałożyłem na tył folie 3mk.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych