Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaka ładowarka z kablem do iPada Air 1 gen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlackCorsair

BlackCorsair
  • 10 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 16:51

Witam interesuje mnie dobra ładowarka do iPada nie od Apple bo wszyscy wiemy jaka jest marna jakość wykonania kabla. Mógłby ktoś polecić coś ?

#2 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 lutego 2017 - 20:03

A co jest nie tak z kablem?
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#3 BlackCorsair

BlackCorsair
  • 10 postów

Napisano 24 lutego 2017 - 16:54

Mam zamiennik i nic się nie dzieje , ale mam też nie orginalną ładowarkę i chce po prostu kupić coś lepszego pod względem jakości wykonania niż to co oferuje Apple. Czytałem że ich kable wytrzymują rok a każą płacić jak za zboże.

#4 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 lutego 2017 - 17:09

To może przeczytaj co się dzieje w przypadku używania zamienników. Używam ładowarki i kabla od aira dwójki i do kolejnych iphone'ów i nic się nie dzieje, kabel jak nowy.

Użytkownik Giallorosso edytował ten post 24 lutego 2017 - 17:15

<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#5 BlackCorsair

BlackCorsair
  • 10 postów

Napisano 24 lutego 2017 - 18:27

Ale to jak się używa lipnych zamienników, np. Marka belkin dobre zamienniki robi.
  • nie_lubie_jablek lubi to

#6 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 lutego 2017 - 18:54

Jeśli chodzi o zamienniki miałem na myśli chiński szajs. Markowe akcesoria to co innego. Od kilku modeli iphone'a mam ładowarkę samochodową griffina i wszystko gra.
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych