Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WhatsApp na Apple Watch 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 vytryh

vytryh
  • 4 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 17:15

Czy ktoś korzysta z aplikacji WhatsApp na Apple Watch 2 ? Wyświetla mi tylko powiadomienie od kogo jest wiadomość  - natomiast bez treści. Czy jest możliwość odczytu pełnej wiadomości z aplikacji WhatsApp. 



#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 20 lutego 2017 - 18:32

Nie ma aplikacji Whatsapp na Watch. Dostajesz tylko sklonowane powiadomienie. Viber takową posiada



#3 vytryh

vytryh
  • 4 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 19:05

Nie ma aplikacji Whatsapp na Watch. Dostajesz tylko sklonowane powiadomienie. Viber takową posiada

dzięki za informację - pozdrawiam



#4 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 21:49

A w powiadomieniu nie widzisz treści? Ja widzę, fakt, że nie wiem jak jest przy dłuższych tekstach ale krótki widzę - przed chwilą sprawdzane.



#5 vytryh

vytryh
  • 4 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 09:58

A w powiadomieniu nie widzisz treści? Ja widzę, fakt, że nie wiem jak jest przy dłuższych tekstach ale krótki widzę - przed chwilą sprawdzane.

Niestety nie, tylko Imię nazwisko nadawcy i możliwość odpowiedzi na wiadomość , ale niestety bez treści :(



#6 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 10:13

Niestety nie, tylko Imię nazwisko nadawcy i możliwość odpowiedzi na wiadomość , ale niestety bez treści :(

 

Może to kwestia ustawień powiadomień? Ja mam dla WhatsApp włączone wszystkie powiadomienia na iP a w aplikacji Watch mam ustawione klonowanie powiadomień. Oczywiście systemy w najnowszych oficjalnych wersjach.



#7 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 21 lutego 2017 - 11:24

Normalnie masz treść w powiadomieniu. Możesz odpowiedzieć za pomocą dyktowania. Nie ma niestety możliwości napisania do kogoś własnej wiadomości bo whatsapp nie ma swojej aplikacji na zegarek. Tylko klonuje powiadomienia z telefonu.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#8 vytryh

vytryh
  • 4 postów

Napisano 22 lutego 2017 - 09:33

Może to kwestia ustawień powiadomień? Ja mam dla WhatsApp włączone wszystkie powiadomienia na iP a w aplikacji Watch mam ustawione klonowanie powiadomień. Oczywiście systemy w najnowszych oficjalnych wersjach.

wszystko ustawione mam w ten sam sposób, tylko jest widoczny nadawca i przycisk funkcyjny OK.

 Załączony plik  1.jpg   40,62 KB   1 Ilość pobrań


Normalnie masz treść w powiadomieniu. Możesz odpowiedzieć za pomocą dyktowania. Nie ma niestety możliwości napisania do kogoś własnej wiadomości bo whatsapp nie ma swojej aplikacji na zegarek. Tylko klonuje powiadomienia z telefonu.

Własnie nie mam takiej opcji , poprostu przychodzi wiadomość , jest nadawca i przycisk OK - i niestety nic więcej. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych