Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Komunikat "service battery" po wymianie zasilacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Piotr Małek

Piotr Małek
  • 6 postów

Napisano 19 lutego 2017 - 12:47

Cześć,

 

Mam Macbooka Air 2011 i działa perfekcyjnie, ale ostatnio niestety uszkodziłem kabelek od zasilacza. Kupiłem więc na allegro zasilacz pasujący do tego modelu za ok. 75zł, nie jest to oczywiście oryginalny Apple'owy, ale ładuje dokładnie tak jak poprzednik. I od tego czasu po kliknięciu na baterię w menu pojawia się alert "service battery". Laptop spokojnie trzyma cały czas kilka godzin na baterii, ma na liczniku 489 cykli ładowania, wszystko jest jak przed wymianą, ale ten alert trochę mnie martwi. Spotkaliście się z taką sytuacją?

 

Dzięki



#2 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2017 - 13:30

Ile razy pisane jest na forum, że sztuczna oszczędność to zło!. Kupiłeś zamiennik (sądząc po cenie to wyjątkowo kiepskiej jakości), zaoszczędziłeś 300 zł a teraz masz wydatek 700 na baterię i 400 na zasilacz. Interes życia ;). Możesz jeszcze kupić zamiennik baterii za 180 zł i do wydatków dolicz jeszcze kilkaset za naprawę maca (o ile już nie masz problemów na płycie). Wybacz sarkazm, ale temat był kilkadziesiąt razy poruszany na forum i wystarczyło się zapoznać z problemem.


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych