Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klasyczny problem, poważny dylemat, mętlik w głowie - 6s a 7.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Devih

Devih
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2017 - 22:20

Planuje rozbudować moje elektroniczne sprzęty o zestaw Apple. Przed rozpoczęciem czytania forum byłem zdecydowany na 6s. Pobieżne opinie wskazywały, że dużej różnicy nie ma, a 500zł w portfelu zawsze na plus. Jednak potem zacząłem głębiej analizować iPhone 7 i stwierdziłem, że skoro to będzie mój pierwszy sprzęt od Apple, to warto dołożyć i cieszyć się dłuższym wsparciem i nowszym modelem. Oba telefony rozważam w pamięci 32GB, bo tyle mi w zupełności starczy. Poprzednie telefony miały 16GB i nawet tego zapchać nie mogłem.

Jednak potem - o zgrozo! - zacząłem czytać temat opinii o 7 i 7+ na tym forum i aktualnie to ja już nic nie wiem. Piszczące cewki, jakieś nieszczelne ramki i gromadzący się w nich brud, problemy ogólnie z kolorem czarnych obudów (chociaż i tak raczej wersję silver wezmę), żółty kolor bieli, no masakra :( Sam nie wiem czy nie lepiej kupić jednak 6s, który nie cierpi na aż tyle dolegliwości (problemy na mrozie jedynie).

Co Wy o tym sądzicie? Jest sens pchać się w 7? Wiem, że co człowiek to opinia, ale jednak opinie w tamtym temacie - niektóry - były dość stare. Może teraz problem się poprawił? Jeśli to coś zmienia, to będę kupował w iSpocie.



#2 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 10 lutego 2017 - 22:25

Tu masz identyczny świeży temat http://myapple.pl/fo...brać-6s-czy-7/


I tutaj http://myapple.pl/fo...-6s-vs-7/page-2


Przecież nie ma sensu za każdym razem pisać tego samego.


Użytkownik maciek5s edytował ten post 10 lutego 2017 - 22:27

iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#3 Devih

Devih
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2017 - 22:47

Przeczytałem je wszystkie. Ze 2 razy. Nadal są obawy...



#4 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 10 lutego 2017 - 23:03

No to napisz je w jednym z nich i nie zasmiecaj forum.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#5 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 18 lutego 2017 - 19:24

7ke polecam. Już przestańcie się doszukiwać problemów. Nie każdego to spotyka, więc nie spisujmy na straty sprzętu, bo coś komuś się wydarzyło. Mnie 7ka zepsuła się po dwóch dniach i zaraz mi ją wymienili i nie ma z nią żadnych problemów, przypadek losowy. 6s miałem i problem z wyłączaniem się na mrozie definitywnie go dyskwalifikuje, to niedopuszczalne. Wymieniali mi na inne egzemplarze i to samo. 7ke brać i się cieszyć.


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych