Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z ładowaniem/ baterią mac book air 13'' 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 raduswilczek

raduswilczek
  • 2 postów

Napisano 07 lutego 2017 - 11:21

Jestem właścicielem mac book air, od jakiegoś czasu są z nim problemy, uzywam go od września 2015.

problem albo z baterią albo jakimś lączem. usypiam go zamykając klapę komputera jak zawsze i gdy chcę włączyć to po otwarciu klapy nie włącza się, klikam na klawisz włącz i pokazuje pokazuje że bateria jest rozładowana. w rzeczywistości wiem, że ładowałem itp… ok, podłaczam kabel zasilający i ładuje, ale bateria jest ze znakiem X  i pokazuje brak baterii, po jakiś kilku minutach pokazuje rzeczywistą wartośc baterii i mogę odłączyć kabel. to nie pojawia się zawsze, lecz raz na jakiś czas, ostatnio coraz częściej. czy coś takiego już mieliście w naprawie? ciężko to sprawdzić, bo czasami działa a czasami nie. 
dodam że batria trzyma długo i nie jest to chyba jej wina. jakies pomysły? czy tylko serwis? 

 

 

 

Macbook Air 2015r 13"/ system OS X El Capitan wersja 10.11.6 / końcówka nr seryjnego KG940



#2 bogirdm

bogirdm
  • 10 postów

Napisano 10 lutego 2017 - 17:36

Witam wszystkich. Bez zakładania nowego tematu chciałbym zapytać o zachowanie mojej baterii. Otóż, kupiłem baterię zamiennik 

http://www.pcbatterier.no/apple-1/macbook-pro-13/batteri-til-apple-macbook-pro-13-a1322-2009-og-2010-versjoner-tidlig-2011-early-2011-sent-2011-late-2011-midten-av-2012-mid-2012-macbookpro5-5-macbookpro7-1-macbookpro8-1-og-macbookpro9-2.html W tej chwili ma 3 cykle i niestety pojawił się komunikat że wymaga naprawy. Pytanie czy to przez to że zamiennik i lipa czy może warto ją zareklamować. Posiadam roczną gwarancję. Bateria trzyma dobrze, reset PRAM i SMC wykonałem. Jako że od niedawna jestem użytkownikiem MACOS proszę o wyrozumiałość. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych