Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy Time Capsule jest stabilne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 27 stycznia 2017 - 20:42

Niedawno zdałem sobie sprawę, że mój router (WRT54GL) pracuje już ponad dziesięć lat i być może pora pomyśleć o nowym; choć ten stary nigdy nie zawiódł ani nawet się nie zawiesił. Obsługuje 12 urządzeń wifi, w tym trzy kamery monitoringu domu. Nikt z trójki domowników nie narzeka, także przy włączonym strumieniowaniu airplay do hk aura. Zasięg też jest w całym, niemałym domu. Internet od multimedia polska, ok. 15 megabitów/s.

 

Od kilku lat używamy kilka urządzeń apple, więc pomyślałem o time capsule. Mogę liczyć na zbliżoną stabilność oraz zasięg do linksysa?


  • kalvin lubi to

#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 28 stycznia 2017 - 00:41

Ten twój Linksys to jeden z najlepszych i niezawodnych routerów. Korci, żeby niepotrzebnie wydać trochę kasy :) ?


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 28 stycznia 2017 - 16:01

Ten twój Linksys to jeden z najlepszych i niezawodnych routerów. Korci, żeby niepotrzebnie wydać trochę kasy :) ?

Zdecydowanie nie:)

Niemniej 12 lat bezustannej pracy to szmat czasu i chciałbym się chociaż teoretycznie przygotować na wymianę. Zastanawia mnie stosunkowo duża podaż używanych, lecz wciąż bardzo młodych reuterów time capsule. Coś musi być na rzeczy skoro ludzie pozbywają się tego za 60-70 procent tego co zapłacili, po półrocznej eksploatacji..



#4 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 28 stycznia 2017 - 22:32

Sprzedałem swoją TC prawie dwa lata temu bo dostałem nowy modem z roterem od UPC, który działa bardzo dobrze.

Jako router TC działała normalnie, nic specjalnego, bez żadych awarii, cicho. Ale nic c nie powiem o zasięgach bo mam zwykłe mieszkanie i ciężko o odległość od routera w każdą stronę większą niż 10 metrów :)

 

 

Mam zwykły dysk sieciowy WD na biblitekę plików. Taki za 550 zeta. Też się sprawdza.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#5 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 29 stycznia 2017 - 14:05

Dzięki, będę się martwił gdy padnie linksys.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych