Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone (6s) głośne brzęczenie podczas potrząsania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ddly

ddly
  • 3 postów

Napisano 21 stycznia 2017 - 13:13

Mój iPhone 6s wydziela niepokojące odgłosy podczas nawet nieznacznego potrząsania. Dochodzą one z górnej części urządzenia. Wiem, że w tych telefonach takie dźwięki są normalne i są spowodowane przez soczewkę aparatu, ale w moim przypadku dźwięki są dużo bardziej natężone niż normalnie. Moje pytanie brzmi, czy gwarancja może objąć ten problem? Jeśli tak, to gdzie najlepiej oddać urządzenie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam



#2 wopo

wopo
  • 168 postów

Napisano 21 stycznia 2017 - 16:53

"gdzie oddać urządzenie" ? Na forum jest dziesiątki postów odnośnie napraw gwarancyjnych w IMad, ISpot, Cortland , IDream itp.itd.Są tam opinie i doświadczenia użytkowników.

Troszeczkę wysiłku ...


iPhone 15Pro 128GB Tytan Błękitny


#3 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 22 stycznia 2017 - 13:17

Ludzie nie maja co robić, tylko siedzą i szukają usterek w iphone? Potrząsają, naciskają krawędzie, nasłuchują i ciągle pytają czy na gwarancję można oddać, powinni odrzucać wszystkiego takie bezsensowne reklamacje, dlatego są takie kolejki w serwisach, 1 na 10 osób ma wadę poważną wyświetlacza albo nie działający home, a reszta to stukot przy potrząsaniu albo inne szmery...

 

Najlepiej oddać do Cortlandu, sprawdzony serwis, szybka i sprawna obsługa...


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#4 ddly

ddly
  • 3 postów

Napisano 30 stycznia 2017 - 17:29

Według mnie nie jest to jakaś błahostka, bo takie nieporządane odgłosy nie powinny wydobywać się z takiej klasy telefonu. Jak płacę tyle pieniędzy to oczekuję, że wszystko będzie w porządku..



#5 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 30 stycznia 2017 - 17:42

No to idź do Cortlandu i powiedz im, że ci za głośno brzęczy telefon podczas potrząsania i zobaczysz co Ci powiedzą.


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#6 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 30 stycznia 2017 - 17:47

Oczywiscie jak juz stlumia smiech.
  • Delano90 lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 30 stycznia 2017 - 19:01

Ktoś z was jeszcze potrząsa telefonem by sprawdzić czy nie ma dziwnych odgłosów? :D


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#8 kamilns

kamilns
  • 232 postów

Napisano 30 stycznia 2017 - 20:51

To aparat.



#9 ddly

ddly
  • 3 postów

Napisano 03 kwietnia 2017 - 14:46

nawet gdy  szybko biorę urządzenie do ręki to wciąż słyszę ten dźwięk, który z czasem już wydaje się być irytujący, dlatego się pytam co może być nie tak i czy uda się oddać go na gwarancję



#10 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 03 kwietnia 2017 - 17:03

nawet gdy  szybko biorę urządzenie do ręki to wciąż słyszę ten dźwięk, który z czasem już wydaje się być irytujący, dlatego się pytam co może być nie tak i czy uda się oddać go na gwarancję

Nic a nic się nie przejmuj. To aparat. W moim 7 Plus prawie tego nie słychać ale już w 5s grzechocze jak cholera :) To normalka. We wszystkich mniej lub bardziej grzechocze. Nawet jak bierzesz telefon do ręki. Możesz oczywiście pójść z tym do Cortlandu. Biorąć pod uwagę kompetencje niektórych sprzedających, ciężko wyrokować co Ci powiedzą ;) Ale tutaj na forum prawdy się dowiesz :) To elementy APARATU! :) Nie ma strachu, nic się nie zepsuło :)


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#11 MobiGame

MobiGame
  • 24 postów

Napisano 27 kwietnia 2017 - 08:16

W moim 6s jest podobnie, delikatnie grzechocze, ale głownie jak potrząsam niejako góra/dół, także gdy kładę to po dotknięciu górną częścią delikatny odgłos.

Raczej kwestia faktycznie soczewki, gdy ruszam na boki to nie ma tego dźwięku. Z ciekawości sprawdziłem na innych telefonach do których mam dostęp, na większości
też coś tam delikatnie lata w okolicach aparatu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych