Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pytanie o konfigurację - 2016 MBP z TB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 19 stycznia 2017 - 14:40

A co konkretnie źle napisał?



#27 Manski

Manski
  • 54 postów

Napisano 19 stycznia 2017 - 16:06

Ej ej Panowie. Chill. Ja się swoje dowiedziałem, wyszedłem z "baru" a wy się napierdzielacie krzesłami i butelkami ;-)



#28 tka11

tka11
  • 455 postów

Napisano 19 stycznia 2017 - 19:01

A co konkretnie źle napisał?

Prawda w oczy kole, forum służy od wymiany poglądów i właśnie swoje poglądy ujawniam, według mnie - z doświadczenia i z opinii wielu innych "profesjonalnych" użyszkodników pierwsze MacBooki to zazwyczaj największy niewypał, dopiero następne generację są już załatane, tako samo było z MacBookiem 12', z MacBookiem Air, a kolega tam o jakichś iMacach wspomina. iMaci to akurat sprzęt sam w sobie wysoce awaryjny, rzecz jasna nowe modele, mam gdzieś w szafie starego, poczciwego iMaca na C2D i bezproblemowo śmiga do dziś.

 

Osobiście twierdzę, że kupno nowego MacBooka Pro 2016 to pomyłka i zdecydowanie lepiej kupić poprzednią generację już solidnie "dorobioną".



#29 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 20 stycznia 2017 - 20:54

Prawda w oczy kole, forum służy od wymiany poglądów i właśnie swoje poglądy ujawniam, według mnie - z doświadczenia i z opinii wielu innych "profesjonalnych" użyszkodników pierwsze MacBooki to zazwyczaj największy niewypał, dopiero następne generację są już załatane, tako samo było z MacBookiem 12', z MacBookiem Air, a kolega tam o jakichś iMacach wspomina. iMaci to akurat sprzęt sam w sobie wysoce awaryjny, rzecz jasna nowe modele, mam gdzieś w szafie starego, poczciwego iMaca na C2D i bezproblemowo śmiga do dziś.

 

Osobiście twierdzę, że kupno nowego MacBooka Pro 2016 to pomyłka i zdecydowanie lepiej kupić poprzednią generację już solidnie "dorobioną".

 

Co za bzdury. Kolego konkretów nie potrafisz podać. Wymień mi wady 1-gen MB 12" ?



#30 tom.apple

tom.apple
  • 8 postów

Napisano 29 stycznia 2017 - 01:13

Ten model jest pełen błędów - nie oczekuj cudów, następna generacja a być może nawet odświeżony model będzie OK, tak było z MacBookiem 12.

 

Bateria to największa porażka w nowych MacBookach...

 

ok, a kiedy będzie nowa generacja? Bo na tej zasadzie, to można czekać w nieskończoność. A to nowa generacja, potem warto znów poczekać, bo coś innego będzie lepsze, a starsze stanieją.....the never endig story






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych