Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MS Outlook ciągle mnie pyta o hasło do konta pocztowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rodzioPL

rodzioPL
  • 10 postów

Napisano 17 stycznia 2017 - 10:44

Witam,

Czy zna ktoś może sposób na wyłączenie jednego z kont pocztowych z synchronizacji lub jakieś inne rozwiązanie?

Chodzi o to że mam kilka kont pocztowych w Outlooku i do jednego z nich nie znam już hasła (administrator zmienił hasło żebym nie miał dostępu do nowych maili).

Nie mogę usunąć jeszcze tego konta bo mam tam mnóstwo bardzo ważnych informacji zarówno w wysyłanych wiadomościach jak i w odebranych.

Niestety program co kilka minut wyrzuca mi komunikat żebym podał hasło do tego konta i to niezależnie od tego czy Outlook jest wyświetlony czy zminimalizowany. Po setnym razie jest to już naprawdę denerwujące.

Rozwiązaniem jest oczywiście usunięcie tego konta ale wtedy uciekną mi ważne maile. W ustawieniach synchronizacji próbowałem wyłączać synchronizację tylko tego konta (albo robiłem synchronizację tylko tych działających) ale nic to nie dało. 

Program po prostu ciągle prosi o hasło do tego konta. Może zna ktoś rozwiązanie?

W Google jest sporo odpowiedzi ale dotyczą Outlooka na Windows. Na OS X nie znalazłem.

Z góry dzięki...

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  zrzut.png   777,15 KB   0 Ilość pobrań


#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 17 stycznia 2017 - 12:01

A nie możesz sobie przenieść/skopiować tych wszystkich maili gdziekolwiek? Na inne konto IMAP np.?

Jak przenosisz maile między różnymi kontami to, jeśli używasz kont IMAP, maile skopiują ci się na serwer innego konta i będą już tam siedzieć.

Robiłem tak wiele razy (np. między gmail i icloud). Może to troche potrwać, jeśli mailii jest dużo i masz np. wolne łącze, ale działa bardzo dobrze.

Osobno trzeba przenieść wysłane i pobrane, odpowiednio: do wysłanych i pobranych innego konta.

A potem wyrzucić to konto całkiem z Outlooka

https://support.offi...-4b87c3437bcf


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 17 stycznia 2017 - 12:09

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 rodzioPL

rodzioPL
  • 10 postów

Napisano 17 stycznia 2017 - 13:00

Super,

Dzięki za podsunięcie pomysłu. 

Wypróbuję to dziś. 

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych