Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari "zamraża się"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomciopaluch123

tomciopaluch123
  • 988 postów
  • SkądEarth

Napisano 14 stycznia 2017 - 23:25

Cześć, mam pewien problem od prawie samego początku zabawy z kapitanem. Wielokrotnie robiłem formaty i inne cuda na kiju. Problem jest następujący. Po kilku chwila ( nie ma zasady po jakim czasie ) chcąc otworzyć nową karte i wciskając cmd+t, to safari zamarza na 2-3 sekundy i otwiera dopiero nową kartę. To samo dzieje się, kiedy chcę zaznaczyć obecny adres cmd+l, to w tym przypadku również safari się zamraża na 2-3 sekundy. Na 30 nowych otwarć karty, 10 zamraża. Nie wiem, co jeszcze moge zrobić. Czyszczenie historii, cache, format - nic nie pomaga. Miał ktoś taki problem? Jest to bardzo mocno irytujące od prawie roku.

 

 

Macbook Pro late 2013 8/256. Ostatnia wersja kapitana i safari. Na poprzednich safari i kapitanach było to samo. ( nie pamiętam jak było na premierę). 


Załączam link do dropboxa. Filmik który obrazuje problem. Ma tylko 4 sekundy, ale dobrze oddaje sytuacje. https://www.dropbox....roblem.mov?dl=0



#2 tomciopaluch123

tomciopaluch123
  • 988 postów
  • SkądEarth

Napisano 23 stycznia 2017 - 11:30

Do zamknięcia, po aktualizacji jądra systemu, problem ustąpił. 



#3 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 23 stycznia 2017 - 15:43

Zamykamy zatem.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych