Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Synchronizowane wiadomości iPhone <-> Apple Watch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kkwwm

kkwwm
  • 80 postów

Napisano 08 stycznia 2017 - 12:15

Witam,

czy można jakoś ustawić aby odczytanie i/lub skasowanie przychodzącej wiadomości sms/iMessage/mms z poziomu zegarka przynosiło taki sam skutek na telefonie? Aktualnie mam tak, że otrzymuję wiadomość, odczytuje i kasuje na zegarku a potem muszę jeszcze raz usunąć bezpośrednio na telefonie.

 

dzięki,

pzdr!



#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 16 stycznia 2017 - 12:44

Nie ma takiej możliwości jak na razie.



#3 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 13:56

W drugą stronę (przeczytanie i usunięcie na tel) też to nie jest synchronizowane, dziwne że nie ma takiej opcji bo faktycznie byłoby to wygodne.



#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 08 lutego 2017 - 15:10

Podobnie nie ma pełnej synchronizacji między wiadomościami Mac <-> iPhone. Nowe się pojawiają ale skasowanie wiadomości czy watku na telefonie nie usunie go z komputera i vice versa.

 

Może się kiedyś doczekamy, póki co mamy wypychanie wiadomości na wszystkie urządzenia co samo w sobie już jest bardzo wygodne.



#5 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 08 lutego 2017 - 17:57

ale tak samo jest iphone <---> ipad, osobiscie nie odbieram tego jako wade.



#6 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 08 lutego 2017 - 20:51

Jakie było moje zdziwienie, gdy kupiłem watcha parę dni temu i kasowanie się nie synchronizuje. W sumie mogłem sie do tego przyzwyczaić przy odbieraniu smsów na macu.  W sumie nie wiem czy nazwać to wadą.. czasami uratowało mi to tyłek, usunięty na Iphonie na macu dalej był. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych