Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Moja opinia: app Zdrowie vs MyFitnessPal w AW2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marttinoPL

marttinoPL
  • 14 postów
  • SkądLeszno

Napisano 07 stycznia 2017 - 11:20

Chciałbym się z wami podzielić opinią nt ww aplikacji. MyFitnessPal to chyba jedna z nielicznych aplikacji współpracujących z aplikacją zdrowie w sposób kompleksowy, gdy chce by nasze dane w aplikacji zdrowie takie jak cholesterol, witaminy, mikroelementy były zapisywane w aplikacji zdrowie to wystarczy ze skrupulatnie dodajemy do aplikacji MyFitnessPal to co zjedliśmy (oczywiście baza danych produktów nie zawsze jest uzupełniona wszystkimi składnikami odżywczymi).
Aplikacja działa w języku PL i posiada rozszerzenie na applewatch.
Po 2 tygodniach użytkowania śmiało polecam. Dopowiem także, że nie są uzupełniane wszystkie dane odżywcze ale większość może wkrótce app będzie udoskonalana.
Poza tym app czyta dane z aplikacji zdrowie tj. kroki i spalone kalorie i dodaje je do dziennego zapotrzebowania.
Wykupiłem także subskrypcje na razie na 1 miesiąc 9,99 eur ale wydaje mi się że dużo nie dodaje.
Baza danych odżywczych - możemy sami wpisać lub skorzystać z gotowych produktów,
Jak znacie jakieś inne app współpracujące z zdrowie to dajcie znać i podzielcie się też waszymi spostrzezeniami.
Jeszcze dodam że Polska app Fitatu korzysta z bazy światowej organizacji zdrowia ale nie współpracuje z aplikacją zdrowie. Wg mnie jeśli chodzi o dokładność i normy to fitatu jest dokładniejsza niemniej jak wprowadzimy swoje dane to też mamy pogląd z niemal 99% pewności że wartości odżywcze są dobre.
iPhone SE, Ipad 2 Air, Apple Watch 2, Apple TV 4, MacBook Air 13




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych