Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wykupić AppleCare+? Czy ktoś posiada?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 grudnia 2016 - 02:44

Część. Jutro odbieram od kuriera swojego pierwszego AW. Kupiłem w Apple Online Store PL. Niestety Polska nie ma możliwości normalnego dokupienia AppleCare+

 

Jako, że zegarek mam zamiar intensywnie używać przy ćwiczeniach szansa na jego uszkodzenie/zniszczenie jest dużo wyższa niż w przypadku innych moich sprzętów Apple. 

 

Bardzo zależy mi, aby wykupić Apple Care+. Głownie aby w razie zniszczenia móc go wymienić za część kwoty. W USA to jest np. tylko 69$.

 

Czy ktoś z Was dokupował może AppleCare+ do zegarka? Wiem, że kiedyś były jakieś patenty z iPhonem na którego w Polsce też nie można wykupić. 

 

Według amerykańskiej strony na dokupienie jest tylko 60 dni. W maju wybieram się do USA. Ale to już za poźno. Czy jeśli byłbym w DE to aktywują mi to w każdym Apple Store od ręki? 

 

Pozdrawiam serdecznie i witam w gronie użytkowników Apple Watch


Użytkownik Jojox edytował ten post 27 grudnia 2016 - 02:45

 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 grudnia 2016 - 10:28

Pamiętaj tylko, że wykupienie z plusem jest to ubezpieczenie, więc będziesz mógł z niego skorzystać tylko w kraju w którym go kupiłeś. Nie da się kupić w USA i wymienić uszkodzonego z winy użytkownika w Polsce.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 grudnia 2016 - 11:39

Cześć.

Masz 60 dni na dokupienie AppleCare+

dzwonisz na polską infolinię prosisz o przełączenie do innego kraju np. Niemcy i mówisz, że chcesz dokupić i koniecznie, że jesteś rezydentem tego kraju.

Taka rozmowa w przypadku AW trwa dosyć krótko, natomiast w przypadku iPhona ponad godzinę, diagnozują zdalnie telefon.

Po udanej operacji obciążają Twoją kartę kredytową a na maila dostajesz warunki ubezpieczenia np AppleCare+ Terms and Conditions Germany. Oczywiście na stronie Apple widzisz nowy status gwarancji. W Polsce rozszerzona gwarancja w Cortlandzie

jest widziana w systemie jako pełna 2 letnia gwarancja Apple. Aktualnie posiadam AppleCare+ dla AW, IP6 i IP7

 

Przykładowe dane sprawdzające:

Serwis i wsparcie dla Twojego produktu

Apple Watch Stainless Steel 42mm (1st Gen)

Numer seryjny: xxxxx

Sprawdź kolejny numer seryjny
 
Potwierdzona data zakupu

Potwierdzona data zakupu pozwala firmie Apple na szybkie znalezienie Twojego produktu i udzielenie Ci pomocy, jakiej potrzebujesz.

 
Telefoniczne wsparcie techniczne: aktywne

Twój produkt podlega wsparciu technicznemu przez telefon w ramach rozszerzonej gwarancji AppleCare+.
Szacowana data wygaśnięcia: 25 czerwca 2017
Więcej o AppleCare+

Kontakt ze Wsparciem Apple
 
Zakres napraw i serwisu: aktywne (z ograniczeniami)

Twój produkt podlega naprawie sprzętowej i serwisowi w ramach rozszerzonej gwarancji AppleCare+ w zakresie przewidzianym warunkami tej gwarancji.
Szacowana data wygaśnięcia: 25 czerwca 2017
Mogą Ci przysługiwać prawa konsumenta — na obszarze EOG i w Szwajcarii konsument może, zgodnie z przepisami prawa konsumenckiego obowiązującego w jego kraju, dochodzić od sprzedawcy nieodpłatnej naprawy lub wymiany produktu z tytułu jego niezgodności z umową przez minimum 2 lata od wydania (lub dłużej w niektórych krajach). Dowiedz się więcej na temat prawa konsumenckiego.Otwarcie w nowym oknie
Dowiedz się więcej na temat zakresu gwarancji Apple na swój produktOtwarcie w nowym oknie

Umów się na naprawę
 
Produkt jest objęty rozszerzoną gwarancją AppleCare+

Rozszerzona gwarancja AppleCare+ zapewnia Ci do dwóch lat serwisu i wsparcia dla Twojego produktu i obejmuje do dwóch incydentów przypadkowego uszkodzenia podczas użytkowania, z których każdy podlega dodatkowej opłacie.

 



#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 grudnia 2016 - 12:07

Cześć.
Masz 60 dni na dokupienie AppleCare+
dzwonisz na polską infolinię prosisz o przełączenie do innego kraju np. Niemcy i mówisz, że chcesz dokupić i koniecznie, że jesteś rezydentem tego kraju.
Taka rozmowa w przypadku AW trwa dosyć krótko, natomiast w przypadku iPhona ponad godzinę, diagnozują zdalnie telefon.
Po udanej operacji obciążają Twoją kartę kredytową a na maila dostajesz warunki ubezpieczenia np AppleCare+ Terms and Conditions Germany. Oczywiście na stronie Apple widzisz nowy status gwarancji. W Polsce rozszerzona gwarancja w Cortlandzie
jest widziana w systemie jako pełna 2 letnia gwarancja Apple. Aktualnie posiadam AppleCare+ dla AW, IP6 i IP7


AC+ Ma tylko i wyłącznie sens, jeżeli zamierzasz korzystać z dobrodziejstw plusa, a one są dostępne TYLKO w kraju z którego pochodzi plus i nie wiem czy nie będzie później problemów z kontaktem z ubezpieczycielem jak nie jesteś rezydentem danego kraju i nie masz adresu w tym kraju. Jeżeli zamierzasz korzystać z tego w Polsce, to kupowanie plusa jest wyrzuceniem pieniędzy, bo takie same warunki masz przy zwykłym AC.
  • Jojox lubi to
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#5 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 grudnia 2016 - 13:27

 

Cześć.

Masz 60 dni na dokupienie AppleCare+

dzwonisz na polską infolinię prosisz o przełączenie do innego kraju np. Niemcy i mówisz, że chcesz dokupić i koniecznie, że jesteś rezydentem tego kraju.

Taka rozmowa w przypadku AW trwa dosyć krótko, natomiast w przypadku iPhona ponad godzinę, diagnozują zdalnie telefon.

Po udanej operacji obciążają Twoją kartę kredytową a na maila dostajesz warunki ubezpieczenia np AppleCare+ Terms and Conditions Germany. Oczywiście na stronie Apple widzisz nowy status gwarancji. W Polsce rozszerzona gwarancja w Cortlandzie

jest widziana w systemie jako pełna 2 letnia gwarancja Apple. Aktualnie posiadam AppleCare+ dla AW, IP6 i IP7

 

 

Dzięki za radę! Masz u mnie piwo! :) Czy po przełączeniu infolinii na Niemcy, można swobodnie rozmawiać po angielsku? Niemiecki u mnie kuleje.

 

Oraz czy AppleCare+ działa w każdym kraju na świecie który go wspiera? W sensie jak zakupię w DE, a będę chciał wymienić w USA to zadziała?

 

AC+ Ma tylko i wyłącznie sens, jeżeli zamierzasz korzystać z dobrodziejstw plusa, a one są dostępne TYLKO w kraju z którego pochodzi plus i nie wiem czy nie będzie później problemów z kontaktem z ubezpieczycielem jak nie jesteś rezydentem danego kraju i nie masz adresu w tym kraju. Jeżeli zamierzasz korzystać z tego w Polsce, to kupowanie plusa jest wyrzuceniem pieniędzy, bo takie same warunki masz przy zwykłym AC.

 

 

Do Berlina nie mam strasznie daleko. Mój ojciec często podróżuję do Niemiec. Więc gdybym uszkodził zegarek to wtedy będę korzystał z dobrodziejstw plusa w DE. A jak nie uszkodzę to zawsze rok gwarancji w Polsce dłużej. Problemem może być faktycznie jeśli w Apple Store wymagaliby jakiegoś dowodu osobistego z potwierdzeniem meldunku. Najlepiej gdybym mógł go oddać do Apple Store przez kogoś obcego. Z Poznania często ktoś jeździ do Berlina. 

 

Nie widzę również możliwości zakupu AppleCare+ bez plusa. Jest tylko jedna opcja. Szkoda, że w USA to 49$, a w DE 65Euro. :P 

 

Najbardziej się obawiam o szkło na tym zegarku. Poprzednie moje zegarki miały szafir. Nie chcę z drugiej strony ładować sportowego lekkiego zegarka w jakieś folie, silikony itp. - Ciężkie życie...


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#6 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 grudnia 2016 - 14:14

Dzięki za radę! Masz u mnie piwo! :) Czy po przełączeniu infolinii na Niemcy, można swobodnie rozmawiać po angielsku? Niemiecki u mnie kuleje.

 

Oraz czy AppleCare+ działa w każdym kraju na świecie który go wspiera? W sensie jak zakupię w DE, a będę chciał wymienić w USA to zadziała?

 

 

 

Do Berlina nie mam strasznie daleko. Mój ojciec często podróżuję do Niemiec. Więc gdybym uszkodził zegarek to wtedy będę korzystał z dobrodziejstw plusa w DE. A jak nie uszkodzę to zawsze rok gwarancji w Polsce dłużej. Problemem może być faktycznie jeśli w Apple Store wymagaliby jakiegoś dowodu osobistego z potwierdzeniem meldunku. Najlepiej gdybym mógł go oddać do Apple Store przez kogoś obcego. Z Poznania często ktoś jeździ do Berlina. 

 

Nie widzę również możliwości zakupu AppleCare+ bez plusa. Jest tylko jedna opcja. Szkoda, że w USA to 49$, a w DE 65Euro. :P

 

Najbardziej się obawiam o szkło na tym zegarku. Poprzednie moje zegarki miały szafir. Nie chcę z drugiej strony ładować sportowego lekkiego zegarka w jakieś folie, silikony itp. - Ciężkie życie...

Na infolinii polskiej poprosiłem o przełączenie do anglojęzycznego konsultanta w niemczech :) Czy + (ubezpieczenie z incydentami) działa w innych krajach poza miejscem zakupu - tu nie jestem pewien, ale z racji również akceptowalnej odległości do Berlina, jako kraj zakupu wybrałem Niemcy. Nie wymagają dowodu osobistego czy tez zamieszkania na terenie Niemiec, a zawsze możesz podać adres kogoś znajomego. Certyfikat przychodzi mailem. Raz kupowałem sprzęt od razu (przed polską premierą) wraz z AppleCare+ i wtedy dostałem grubą kwadratową książeczkę jak w przypadku standardowej AppleCare, w pozostałych przypadkach po dokupieniu certyfikat (Vertragsnummer) przychodził mailowo 

Miesiąc temu wymieniałem 19 miesięcznego iP6 w Cortland Katowice i tam miałem właśnie wykupione AppleCare+ które/a została potraktowana jako standardowa gwarancja.

Dostałem refuba, który jest nadal na gwarancji do zakończenia 2 letniej gwarancji rozszerzonej.

 

Jak się bardzo upierasz przy niemieckim adresie możesz skorzystać z wirtualnych adresów korespondencyjnych, które również działają na potrzeby zakupów Apple online.


  • Jojox lubi to

#7 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 grudnia 2016 - 14:51

Na infolinii polskiej poprosiłem o przełączenie do anglojęzycznego konsultanta w niemczech :) Czy + (ubezpieczenie z incydentami) działa w innych krajach poza miejscem zakupu - tu nie jestem pewien, ale z racji również akceptowalnej odległości do Berlina, jako kraj zakupu wybrałem Niemcy. Nie wymagają dowodu osobistego czy tez zamieszkania na terenie Niemiec, a zawsze możesz podać adres kogoś znajomego. Certyfikat przychodzi mailem. Raz kupowałem sprzęt od razu (przed polską premierą) wraz z AppleCare+ i wtedy dostałem grubą kwadratową książeczkę jak w przypadku standardowej AppleCare, w pozostałych przypadkach po dokupieniu certyfikat (Vertragsnummer) przychodził mailowo 

Miesiąc temu wymieniałem 19 miesięcznego iP6 w Cortland Katowice i tam miałem właśnie wykupione AppleCare+ które/a została potraktowana jako standardowa gwarancja.

Dostałem refuba, który jest nadal na gwarancji do zakończenia 2 letniej gwarancji rozszerzonej.

 

Jak się bardzo upierasz przy niemieckim adresie możesz skorzystać z wirtualnych adresów korespondencyjnych, które również działają na potrzeby zakupów Apple online.

 

Ja się przy niemieckim adresie nie upieram. OleYek mnie z nim nastraszył. Zrozumiałem przez chwilę, że to opcja tylko dla niemców. :)

 

Dobra, to w takim razie poczekam jeszcze z 10 dni, żeby sprawdzić czy mój AW nie żadnych wad które kwalifikowałyby go do zwrotu i spróbuję wykupić przez infolinię. Rozumiem, że tak jak na stronie płaciłeś 65 Euro? 


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#8 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 grudnia 2016 - 14:55

Ja się przy niemieckim adresie nie upieram. OleYek mnie z nim nastraszył. Zrozumiałem przez chwilę, że to opcja tylko dla niemców. :)

 

Dobra, to w takim razie poczekam jeszcze z 10 dni, żeby sprawdzić czy mój AW nie żadnych wad które kwalifikowałyby go do zwrotu i spróbuję wykupić przez infolinię. Rozumiem, że tak jak na stronie płaciłeś 65 Euro? 

Cen już nie pamiętam na zegarek, ostatnio do IP7 płaciłem 149 Eur - niestety kurs wyyysoki.

http://www.apple.com.../applecareplus/

 

AW Sport 65EUR http://www.apple.com...ple-watch-nike

 

AW Edition 129EUR http://www.apple.com...-watch-hermès

 

 

czyli zapłaciłem 129 eur 


Użytkownik madizal edytował ten post 27 grudnia 2016 - 15:02


#9 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 grudnia 2016 - 15:36

Ja się przy niemieckim adresie nie upieram. OleYek mnie z nim nastraszył. Zrozumiałem przez chwilę, że to opcja tylko dla niemców. :)


No bo to jest opcja dla Niemców tylko. W polisie masz jasno napisane, że musisz mieć ukończone 18 lat i być rezydentem Niemiec. Jak masz kogoś kto tam mieszka i załatwi naprawę na siebie to pół biedy, jak nie masz, to jest ryzyko zawsze...

http://www.apple.com...plus_de_tc.html
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#10 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 grudnia 2016 - 21:59

No bo to jest opcja dla Niemców tylko. W polisie masz jasno napisane, że musisz mieć ukończone 18 lat i być rezydentem Niemiec. Jak masz kogoś kto tam mieszka i załatwi naprawę na siebie to pół biedy, jak nie masz, to jest ryzyko zawsze...http://www.apple.com...plus_de_tc.html

To usługa jak każda inna dla Apple, mieszkam w Katowicach, nie znam niemieckiego i systematycznie kupuję AppleCare+

Pierwszy post autora pytał, czy ktoś ma i czy jest możliwość niestandardowego dokupienia AppleCare+
Odpowiadam JEST

Użytkownik madizal edytował ten post 27 grudnia 2016 - 22:03


#11 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 00:32

Jeżeli AW został zakupiony w AOS to kupowanie AC+ dla wydłużonej o 1 rok gwarancji nie ma dużego sensu bo 99% ew. przypadków "gwarancyjnych" załatwisz rękojmią AOS. AC+ ma sens dla przypadkowych uszkodzeń (w Niemczech: AC+ kosztuje 65EUR oraz dodatkowo po 65EUR za incydent (max.2)). Czyli w przypadku jakiegoś przypadkowego uszkodzenia płacisz 130EUR (65EUR "z góry" w ciągu 60 dni, a kolejne 65EUR przy incydencie) czyli ok. 40-50% ceny zegarka (wartości paska i kabelka do ładowania nie liczę).

AC+ możesz realizować w każdym kraju w którym jest sprzedawane (AC+ kupione w Niemczech możesz realizować w USA). W pozostałych krajach AC+ tylko wydłuża gwarancję.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#12 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 grudnia 2016 - 11:40

To usługa jak każda inna dla Apple, mieszkam w Katowicach, nie znam niemieckiego i systematycznie kupuję AppleCare+

Pierwszy post autora pytał, czy ktoś ma i czy jest możliwość niestandardowego dokupienia AppleCare+
Odpowiadam JEST


Fajnie, że kupujesz... tylko po co jak jest spore ryzyko, że nie będziesz mógł z tego skorzystać? Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i chce mieć złudne poczucie bezpieczeństwa to można. Na razie nie wypowiedział się nikt kto by choć raz z tego skorzystał, nie mówię o przedłużonej gwarancji, którą zapewnia zwykłe AC, tylko o ubezpieczeniu, które daje AIG Deutschland.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#13 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 grudnia 2016 - 22:44

Fajnie, że kupujesz... tylko po co jak jest spore ryzyko, że nie będziesz mógł z tego skorzystać? Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i chce mieć złudne poczucie bezpieczeństwa to można. Na razie nie wypowiedział się nikt kto by choć raz z tego skorzystał, nie mówię o przedłużonej gwarancji, którą zapewnia zwykłe AC, tylko o ubezpieczeniu, które daje AIG Deutschland.

Jest też spore ryzyko, że nie skorzystam z AC na samochód a jednak płacę :) Złudne ? wsiadam w samochód jadę do Berlina i skorzystam, gdy będę miał potrzebę. AW kupowałem online przed premierą w Polsce i to jedyna szansa zachować wspomnianą 2 letnią gwarancję na AW. Każdy cel i źródło zakupu sprzętu Apple, nie wspominając o potrzebach użytkownika są odmienne i nie widzę przeszkód do zakupu dodatkowych opcji.
Jak wspomniał kolega bee3 AC+ można realizować w krajach w których jest sprzedawane, więc jest to argument za kupnem - jedziesz na wakacje do Stanów, Twój AW ulega zniszczeniu i załatwiasz sprawę na miejscu.
Pozdrawiam serdecznie

#14 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 grudnia 2016 - 10:35

Jest też spore ryzyko, że nie skorzystam z AC na samochód a jednak płacę :) Złudne ? wsiadam w samochód jadę do Berlina i skorzystam, gdy będę miał potrzebę. AW kupowałem online przed premierą w Polsce i to jedyna szansa zachować wspomnianą 2 letnią gwarancję na AW. Każdy cel i źródło zakupu sprzętu Apple, nie wspominając o potrzebach użytkownika są odmienne i nie widzę przeszkód do zakupu dodatkowych opcji.
Jak wspomniał kolega bee3 AC+ można realizować w krajach w których jest sprzedawane, więc jest to argument za kupnem - jedziesz na wakacje do Stanów, Twój AW ulega zniszczeniu i załatwiasz sprawę na miejscu.
Pozdrawiam serdecznie


Ja to wszystko rozumiem, tylko tak na prawdę nie znamy procedury jak to wygląda, bo obawiam się, że jedną wizytą tego nie załatwisz, bo oddasz i będzie trzeba poczekać na decyzję. Więc się robią dwie wycieczki do Niemiec, a i tak nadal nie wiadomo czy się nie okaże, że wysyłają kurierem na niemiecki adres. Jak masz znajomych tam to pół biedy, ale jest sporo osób co nie mają, dlatego AC+ jest fajne do pewnego stopnia i tylko dla określonych osób.
  • madizal lubi to
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#15 robertpatrykk

robertpatrykk
  • 141 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 05 maja 2018 - 14:53

Korzystaliście już z odpłatnej wymiany zegarka? 



#16 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 13 maja 2018 - 17:19

Korzystaliście już z odpłatnej wymiany zegarka? 

W ramach AC+ czy "zwykłej" naprawy pogwarancyjnej ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#17 robertpatrykk

robertpatrykk
  • 141 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 14 maja 2018 - 15:27

W ramach AC+ czy "zwykłej" naprawy pogwarancyjnej ?

W ramach AC+



#18 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 postów

Napisano 18 maja 2018 - 07:49

Ja posiadam na AW3, wykupiłem plan na infolinii w UK ale jeszcze nie korzystałem z wymiany w ramach ac+ ;)

#19 jacula

jacula
  • 46 postów
  • SkądKrk/NH

Napisano 08 marca 2019 - 23:29

No to ja się wypowiem bo właśnie jestem w trakcie wykupu AC+ w Niemczech. Jeśli chcesz dokupić AC+ to za niego zapłacisz TYLKO niemiecką kartą. Żadna polska, angielska, itp. nie zadziałają podczas zakupu.

#20 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 marca 2019 - 16:46

No to ja się wypowiem bo właśnie jestem w trakcie wykupu AC+ w Niemczech. Jeśli chcesz dokupić AC+ to za niego zapłacisz TYLKO niemiecką kartą. Żadna polska, angielska, itp. nie zadziałają podczas zakupu.


Jeśli masz taki problem w sklepie stacjonarnym xapłać gotówką lub wykup AP+ przez internet zgodnie z moim poradnikiem w dziale Iphone/poradniki. Zapłacisz dowolną kartą.

#21 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 09 marca 2019 - 23:17

Właśnie sprawdziłem ile do mojego XS -> AppleCare+ 229 EUR. Sporo sobie życzą .... 

+ płacisz za incydent.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#22 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 25 lipca 2019 - 09:24

Jeśli masz taki problem w sklepie stacjonarnym xapłać gotówką lub wykup AP+ przez internet zgodnie z moim poradnikiem w dziale Iphone/poradniki. Zapłacisz dowolną kartą.


Sorry że odkopię lekko temat ale stwierdziłem ze sprawdzę jak to działa. Gdzieś czytałem ze AC+ można kupować przez cały rok trwania gwarancji IP. Jeśli to prawda to musieli coś zmienić bo strona niemiecka w ogóle za nic w świecie nie chce uznać moje telefonu czy też zegarka kupionego w kwietniu (tu nie wiem do kiedy można wykupić AC dla AW) za urządzenia do których można dokupić rozszerzona gwarancje. Osobne wpisanie numeru seryjnego również nie pomaga.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#23 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2019 - 00:33

Żródło dla tego roku? Bo wg T&C w np. UK jest wymienione wyraźnie 60 dni. Rok obowiązuje jeśli kupujesz AppleCare Protection Plan (=sama rozszerzona gwarancja i wsparcie techniczne).

AC+ dla Apple Watch jest dostępne od pierwszej generacji. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#24 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 26 lipca 2019 - 10:03

Kiedyś czytałem taki artykuł na jednym portali dotyczącym Apple. Dotyczył on właśnie AC+. Pytanie czy zatem można przez niemiecką stronę zakupić AppleCare zwykłe bo tak czy inaczej po moim ID żadne z urządzeń nie jestem kwalifikowane. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#25 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2019 - 12:07

Mimo wszystko jednak warunki świadczenia usługi ubezpieczenia na stronie Apple są wiarygodniejsze od jakiejś losowej strony internetowej.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych