Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Word of Warcraft - wysoka temperatura komputera.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 26 grudnia 2016 - 01:56

Cześć. 

 

Kupiłem MBA. Fajny komputerek, sprawdza się. Są święta i czas wolny więc postanowiłem pograć. Włączyłem wowa i zauważyłem, że strasznie mi się MBA grzeje (obudowa) oraz wiatraczek wyje. Zastanawiam, się, czy to bezpieczne ? Nie chciałbym uszkodzić laptopa. Czy ktoś z was gra na MBA w WoWa ? Czy MBA posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem, że np. się wyłączy gdy za wysoka temperatura ?? Dzięki za opinie. 



#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 26 grudnia 2016 - 07:01

Maki grzeją sie przy grach oraz flashu.
Fallout ...war, war never changes...

#3 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 26 grudnia 2016 - 08:53

Dzięki za odpowiedź. Ten fakt już odnotowałem - zastanawiam się czy to bezpieczne do sprzętu i czy ktoś dłużej komputer tak używał ;) 



#4 maksiu432

maksiu432
  • 6 postów

Napisano 09 stycznia 2017 - 13:07

Myślę że to nie jest dobrze gdy on ma taką wysoką temperaturę, a na jakim poziomie się ona utrzymuje ? Duże temperatura zdecydowanie źle wpływa na sprzęt :/



#5 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 09 stycznia 2017 - 16:58

Napiszę to kolejny raz na tym forum. Próbowałem - naprawdę - grać - w gry - na MBA, ale jak zobaczyłem, że na byle jakim plants vs zombies mam 100 stopni to sobie darowałem. W ten sposób zajeździsz MBA w pół roku jak codziennie będziesz go tak tyrał. Poza tym jeśli chodzi o gry to mimo wszystko 3-letni laptop ze średniej półki z nimi radzi sobie lepiej niż MBA. Przynajmniej widzę to na swoim przykładzie, a przynajmniej nie szkoda mi go tak tyrać jak MBA za 5k.

 

To co mogę Ci doradzić to jedynie przyśpieszenie uruchomienia wentylatorów (przy niższej temperaturze mogą się uruchamiać) ale wtedy szybciej je zajedziesz, a szał to nie jest jeśli chodzi o wytrzymałość. Poza tym jak będziesz grał dłuższy czas to to i tak nic nie da bo będą się kręcić 6,5k obrotów, a i tak nie dadzą rady schłodzić komputera.


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych