Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

iOS 10.2/10.2.1 - Dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
308 odpowiedzi w tym temacie

#51 Gio

Gio
  • 49 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 12:41

Ja mam 6+ i 7. 7 rakietą nie jest. 1-2s szybciej otwierające się aplikacje? Litości. Naprawdę jak za każdym razem planuję kupić 7+ to mnie właśnie takie porównanie powstrzymuje. 

Update do 10.2 wiele wniósł. Oby znowu nie spieprzyli tego. Jeszcze na dniach zobaczymy jak bateria ale zapowiada się bardzo dobrze.

 

Jak dla mnie bateria w 10.2 jest absolutnie wybitna na 7+.



#52 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 grudnia 2016 - 16:47

Uaktualniłem dopiero iOS do 10.2 z pozycji telefonu.System się wgrał po czym telefon się zrestartował i pokazała się informacja"uaktualnienia icloud"Po wybraniu opcji pokazuje się info "uaktualniam ustawienia icloud" Kółko się kręci,kręci po czym ekran się wygasza, przechodzi w lock screen i znowu informacja "Aby dokończyć konfigurację systemu ios 10.2 naciśnij przycisk początek" Naciskam już chyba z 50 raz i żadnych rezultatów.Co z tym zrobić?Jak pomijam ten krok to jest czerwona etykietka na ikonie ustawienia a w ustawieniach"oczekujące" :/


Użytkownik tomasov edytował ten post 13 grudnia 2016 - 17:19


#53 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 13 grudnia 2016 - 17:51

Skoro nic nie pomaga to znaczy, ze coś sie skopało podczas aktualizacji i zostaje wgranie czyściocha przez iTunes. Spróbuj z kopią, a jak sie nie będzie dało to bez kopii.
  • bf7a1f7821 lubi to

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#54 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 13 grudnia 2016 - 19:28

Włączam dane komórkowe i wszystko jest ok. Kiedy wyłączam i chce jeszcze raz włączyć zawiesza się na chwile. Denerwuje mnie to trochę.

#55 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 13 grudnia 2016 - 19:31

Włączam dane komórkowe i wszystko jest ok. Kiedy wyłączam i chce jeszcze raz włączyć zawiesza się na chwile. Denerwuje mnie to trochę.

Na jaką chwilę? U mnie na 5s chyba jest ok


 

Uaktualniłem dopiero iOS do 10.2 z pozycji telefonu.System się wgrał po czym telefon się zrestartował i pokazała się informacja"uaktualnienia icloud"Po wybraniu opcji pokazuje się info "uaktualniam ustawienia icloud" Kółko się kręci,kręci po czym ekran się wygasza, przechodzi w lock screen i znowu informacja "Aby dokończyć konfigurację systemu ios 10.2 naciśnij przycisk początek" Naciskam już chyba z 50 raz i żadnych rezultatów.Co z tym zrobić?Jak pomijam ten krok to jest czerwona etykietka na ikonie ustawienia a w ustawieniach"oczekujące" :/

 

Ja miałem kiedyś podobnie, musisz odtworzyć na nowo, bo inaczej do śmierci będziesz czekać


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#56 Robcionike

Robcionike
  • 123 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 20:13

Włączam dane komórkowe i wszystko jest ok. Kiedy wyłączam i chce jeszcze raz włączyć zawiesza się na chwile. Denerwuje mnie to
trochę.


Mam to chyba od samego początku iOS 10 na swoim SE i dręczy mnie to, ale nie mam sposobu jak sobie z tym poradzic. Instalacja na czysto nie pomogła. Zawiesza się na krótka chwile, zależy od tego jak szybko zniknie/pojawi sie Ilonka danych koło zasięgu przy włączaniu/wylaczaniu danych komórkowych. Czyli telefon jest totalnie zamrożony na tą krótka chwile

#57 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 13 grudnia 2016 - 20:30

Ja tak miałem na 6s, 6s plus i teraz na 7, więc nie jesteś pojedynczym przypadkiem. 



#58 Robcionike

Robcionike
  • 123 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 20:39

Skoro nie wina systemu to co, anteny zasięgu, że wolno łapie dane komórkowe...?

#59 snake160

snake160
  • 297 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2016 - 20:50

A ja mam inny ciekawy nowy ficzer mianowicie w aplikacji telefon w prawym dolnym rogu jest ikona poczty gł. I nie wiem dlaczego co jakiś czas wyskakuje mi na tej ikonie czerwona etykieta tylko że bez liczby po prostu czerwona kropka. Nie mam poczty głosowej i nigdy wcześniej się coś takiego nie pojawiało do czasu wczorajszej aktualizacji. Etykieta znika jak wyjdę z telefonu i wrócę do aplikacji nie wiem co to ma być.

Użytkownik snake160 edytował ten post 13 grudnia 2016 - 20:50


#60 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 13 grudnia 2016 - 20:52

Mam tak w Tmobile od jakiegoś czau :D



#61 snake160

snake160
  • 297 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2016 - 20:57

Też mam T-mobile. Ja mam tak po instalacji 10.2 a naprawdę nie miałem się do czego przyczepić to dodali takie gówno co denerwuje oko.

Załączone pliki


Użytkownik snake160 edytował ten post 13 grudnia 2016 - 20:58

  • kdworaczyk lubi to

#62 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 grudnia 2016 - 21:13

Ja nie mówie, że mi przeszkadza rozdzielczość w 7. Chodzi mi tylko, że nie mogą sobie poradzić z tym, że na mniejszych modelach ios chodzi płynniej gdy konkurencja przy większych rozdzielczościach chodzi normalnie.

 

Cóż, widocznie zależy od egzemplarza, bo mój iP7 działał bardzo dobrze.

 

Moja siódemka od samego początku (nie przywracałem kopii z SE) również zapieprza, aż miło!

 

No nie mam i nigdy nie miałem.

Co gorsze, nawet nie mam konta na FB. Czyli nie istnieję. Nie ma mnie.

Dołączam do kolegi.

 

O widzisz, a ja wolę zadzwonić :)

 

:)

Ja mam 6+ i 7. 7 rakietą nie jest. 1-2s szybciej otwierające się aplikacje? Litości. Naprawdę jak za każdym razem planuję kupić 7+ to mnie właśnie takie porównanie powstrzymuje. 

Update do 10.2 wiele wniósł. Oby znowu nie spieprzyli tego. Jeszcze na dniach zobaczymy jak bateria ale zapowiada się bardzo dobrze.

Czyżbym miał uszkodzony ;) egzemplarz?

 

Mam to chyba od samego początku iOS 10 na swoim SE i dręczy mnie to, ale nie mam sposobu jak sobie z tym poradzic. Instalacja na czysto nie pomogła. Zawiesza się na krótka chwile, zależy od tego jak szybko zniknie/pojawi sie Ilonka danych koło zasięgu przy włączaniu/wylaczaniu danych komórkowych. Czyli telefon jest totalnie zamrożony na tą krótka chwile

Miałem SE od lipca do października, zawsze na najnowszej dostępnej w tamtym czasie, najnowszej wersji softu. Nigdy nie wyłączam danych komórkowych, ale po przeczytaniu swego czasu o tym problemie, zrobiłem to i nie było żadnych problemów.


Użytkownik Giallorosso edytował ten post 13 grudnia 2016 - 21:14

<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#63 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 21:59

@snake160 @krzysztofsds
Chłopy a już miałem pisać właśnie o tym, ubiegliście mnie :D Ja miałem to samo wczoraj (pojawiło sie ze trzy razy) a dzisiaj już się nie pojawia chyba (obserwuje to cały czas) Moja sieć to NJU na kartę - pocztę mam wyłączoną. U mnie to jak się pojawiło to palcem na pocztę, poczekałem aż wyda komunikat stosowny telefon, klik na czerwoną słuchawkę potem i mam spokój ale to obserwuję jeszcze cały czas. Co to było / jest to chyba wie tylko Apple :D

Użytkownik Ramcel76 edytował ten post 13 grudnia 2016 - 22:00

Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#64 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 22:00

Włączam dane komórkowe i wszystko jest ok. Kiedy wyłączam i chce jeszcze raz włączyć zawiesza się na chwile. Denerwuje mnie to trochę.

Nie wyłączam również nigdy danych komórkowych jak kolega Giallorosso, jednak teraz po przeczytaniu sprawdziłem u siebie (6s) i to dosłownie pół sekundy zamrożenia na dostrojenie się do nowych ustawień nie byłoby mnie w stanie chyba nigdy zdenerwować, chyba że naprawdę bym miał potrzebę wyłączać i włączać dane komórkowe 10 razy dziennie :D

 

Bardziej mnie zastanawia fakt, że automatyczne wygaszenie przy ustawieniu na 1 minutę działa w rzeczywistości 30 sekund, a przy ustawieniu 2 minut działa minutę czyli tak jakbym chciał. Nie jest to dla mnie problemem bo ustawiłem sobie po prostu te 2 minuty które są tak naprawdę minutą, ale z ciekawości jak to jest u was? 

I jeszcze jedno pytanie, wie ktoś od czego zależy że powiadomienie czasem podświetli tylko wyświetlacz, nie pokazując jednak samego powiadomienia? Mowa oczywiście o aplikacjach w których mam ustawiony widok na zablokowanym ekranie, głownie mam na myśli messenger. 


Użytkownik emeph edytował ten post 13 grudnia 2016 - 22:06


#65 Robcionike

Robcionike
  • 123 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 22:04

"Pomaga" tutaj zabicie aplikacji ustawień w MT, potem te pare wejść już tak nie zawiesza... Ale bardzo dziwne to jest i dlaczego takie skrajne przypadki to nie wiem

#66 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 22:14

U mnie gra na 7 dane komórkowe uruchamiają się błyskawicznie - zero problemów

@emeph
Ja tak mam z powiadomieniami, jak jest nawał powiadomień to czasem tel się gubi. Raz mam bez dźwięku ale na ekranie się pojawia, a czasem mam głuche powiadomienia, czarny ekran. Tak też miałem na 10.1.1 :)

Użytkownik Ramcel76 edytował ten post 13 grudnia 2016 - 22:22

Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#67 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 13 grudnia 2016 - 22:29

Wybaczyłbym etykietkę na ikonie poczty głosowej która i mi się pojawia. Ale tego jak bateria na moim nowym 5s leci w oczach już nie! Czekałem na 10.2 z nadzieją, że będzie lepiej, a tu jednak jest do niczego. Włączę tylko dane komórkowe, a bateria leci. Nie wiem czy instalacja na czysto coś da. Ktoś ma podobne odczucia na 5s?

#68 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 22:48

5 godz. w użyciu zostało 70 % baterii taki stan po aktualizacji, coś nie tak, prawie niemożliwe, apple coś oszukuje nie doładowywałem baterii. Odnoszę wrażenie że takie trochę to oszukane 



#69 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 14 grudnia 2016 - 02:18

Ramcel76 dzieki za odpowiedz, czyli trzeba się pogodzić ze czasem z tymi powiadomieniami nie nadąża. A ten czas do wygaszenia ekranu działa u was prawidłowo?

W sieci Plus (rozumiem że to może mieć znaczenie) żadnej etykiety na poczcie głosowej nie ma.

Co do baterii to na 6s jest dla mnie tak samo. Za to telefon jest jeszcze większą rakietą niż był.
  • makemymind lubi to

#70 Gio

Gio
  • 49 postów

Napisano 14 grudnia 2016 - 08:10

W sieci Plus ta kropka na poczcie głosowej pojawia się tak samo jak u innych operatorów.

#71 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2016 - 10:26

Denerwuje mnie ta kropka. Plus.


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#72 snake160

snake160
  • 297 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2016 - 10:46

Wyczyściłem historie połączeń i narazie czerwonej kropki brak.
Co do bateri nie zauważyłem różnicy względem 10.1.1. Płynność za to na plus nie mam się do czego przyczepić MT też płynnie 6s. Na żony 5s też wszystko płynnie nie ma się do czego przyczepić. Można powiedzieć że w końcu jest dobrze.

#73 sIDD

sIDD
  • 178 postów
  • SkądUrsus, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 14 grudnia 2016 - 11:08

Potwierdzam :)



#74 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 14 grudnia 2016 - 11:52

U mnie brak już tej kropki czerwonej w Telefon, za to he he zaskoczenie totalne, po dzisiejszej aktualizacji apki Shazam (mam wersję pro) taka sama kropka czerwona pojawia mi się na etykiecie "Odkrywaj" - była tylko chwilę, kliknąłem i zniknęła wtf!

Odsłuchajcie niby pocztę to zniknie Wam tak kropka czerwona i nie będzie już sie pojawiać :)

Użytkownik Ramcel76 edytował ten post 14 grudnia 2016 - 11:55

Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#75 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 14 grudnia 2016 - 11:54

Naprawdę tak bardzo przejmujecie się czerwoną kropką? :lol:


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych