Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipad pro - problemy? Czy inwestować w applecare.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shatehiel

Shatehiel
  • 2 postów

Napisano 30 listopada 2016 - 03:45

Moi drodzy, przejrzałam na oko jakieś kilakset tematów w tym dziale i nie zauważyłam, może poza jednym, żadnego związanego z Ipadem Pro. Czyżby tak mało Polaków go posiadało, a może to kwestia tego, że to jakaś wyjątkowo dobra generacja i się w pierwszych latach tablet w ogóle nie psuje?

 

Najwięcej z tego, co przejrzałam, było problemów z Ipadem Air i teraz wiem, że nigdy się na niego nie zdecyduję. No, ale do rzeczy...

Zakupiłam Ppada pro i zastanawiam się, czy dokupić sobie Applecare.  Z taką ochorną gwarancja obejmuje tablet jedynie rok dłużej, a 3 stówy wydać trzeba.

 

Skoro już doszłam do wniosku, że nikt w sieci na Pro jeszcze nie narzeka, a jedyny post z problemem to był błąd z połączeniem się z siecią, czyli nic poważnego, naprawdę głęboko się nad tym zastanawiam. Podkreślę, że przeglądałam jedynie polskie strony.

 

Druga rzecz - to całe AppleCare chyba służy jedynie po to, by wymienić mi tablet na nowy, jeśli pechoowo padnie płyta główna, albo do wymiany baterii, która w Ipadach i tak pada dopiero po jakichś paru latach? Innych zepsuć, których napraw by obejmowała ochrona sobie nie wyobrażam - jak zbiję szybkę, to mi chyba jej nie wymienią. Także - jakie jest wasze zdanie?

W razie wu - orientujecie się, ile kosztuje wymiana baterii w tym modelu, na własną rękę, w jakimś serwisie w Polsce?

Z drugiej strony 3 stówy to też nie jakaś fortuna...

 

 

Podkreślę, że w wypadku uszkodzonego tabletu nie obejmuje mnie dwuletnia reklamacja z tytułu praw konsumenta, bo inaczej miałabym gdzieś taką prywatną ochronę appla.

 

Pozdrawiam!



#2 jointpocket

jointpocket
  • 179 postów

Napisano 05 grudnia 2016 - 14:38

Ja kupiłem applecare dla iPada na eBayu za 130zl.Poszukaj tam.Taka kwotę zdecydowanie warto zainwestować.

#3 demandred

demandred
  • 305 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 grudnia 2016 - 19:10

Faktycznie iPad Pro jest bardzo rzadki. Ale wedlug moich spostrzezen dziala bdb, nie ma z nim problemow.



#4 Mirek 59

Mirek 59
  • 398 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 grudnia 2016 - 19:57

Mam Ipad Pro od Kwietnia tgo roku i na prawdde działa Super !

Niemniej od ostatniej aktualizacji jak by Bateria była deko słabsza ?!

Wiem że na Święta dostanę Pena i wtedy podzielę się Opinią :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych