Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kabina

kabina
  • 9 postów

Napisano 28 listopada 2016 - 12:41

Hej.

Kilka lat temau zakupiłam swoje pierwsze urządzenie Apple w stanach, a był to Ipad. Po powrocie do polski zakupiłam sobie Iphone. Mam pewien problem z AppStore. Moje konto nadaj istenieje jako zameldowane w stanach. Zmieniłam swoje dane oraz ID i wszystkie potrzebne dane do logowanie, jednak w AppStore pozostało mi na konto $1.34. Gdy chcę pobrać jakąś polską aplikacje nie mogę, ponieważ przekierowywuje mnie na aplikacje amerykańskie, oraz dostaje komunikat " You have a store credit balance, you must spend your balance before you can change store". Czy ktoś wie jak mam się z ty uporać ???



#2 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 28 listopada 2016 - 12:57

Hej.

Kilka lat temau zakupiłam swoje pierwsze urządzenie Apple w stanach, a był to Ipad. Po powrocie do polski zakupiłam sobie Iphone. Mam pewien problem z AppStore. Moje konto nadaj istenieje jako zameldowane w stanach. Zmieniłam swoje dane oraz ID i wszystkie potrzebne dane do logowanie, jednak w AppStore pozostało mi na konto $1.34. Gdy chcę pobrać jakąś polską aplikacje nie mogę, ponieważ przekierowywuje mnie na aplikacje amerykańskie, oraz dostaje komunikat " You have a store credit balance, you must spend your balance before you can change store". Czy ktoś wie jak mam się z ty uporać ???

 

Jak dla mnie komunikat jest jasny, musisz wydać to co masz z jakichś gift cardów jako balans Twojego konta w dolarach i dopiero będziesz mogła zmienić appstore, z którego korzystasz.


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2


#3 kabina

kabina
  • 9 postów

Napisano 28 listopada 2016 - 15:00

To to juz wiem. Ale niestety za kwotę $1.34 nie mozna nic kupic a zeby dobić konto w dolarach musze miec kartę amerykańska ale wlasniie niestety juz nie posiadam...



#4 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 28 listopada 2016 - 16:34

Kwota 1,35 dolara to ok 5zł jeżeli chcesz korzystać z konta amerykańskiego to musisz dopełnić talonami amerykańskimi gift card (poszukaj gdzie kupić)....załóż sobie nowe konto polskie i korzystaj ze sklepu.....



#5 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 listopada 2016 - 06:54

Albo zadzwoń na infolinie bo ten temat był już poruszany.
Fallout ...war, war never changes...

#6 kabina

kabina
  • 9 postów

Napisano 29 listopada 2016 - 08:13

Kwota 1,35 dolara to ok 5zł jeżeli chcesz korzystać z konta amerykańskiego to musisz dopełnić talonami amerykańskimi gift card (poszukaj gdzie kupić)....załóż sobie nowe konto polskie i korzystaj ze sklepu.....

 No wiem własnie , ale jak chciałam dobić konto w PL to sie nie da. Moge tylko $.

 

 

Wiec chyba pozostaje zadzwonic na infolinie.



#7 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 29 listopada 2016 - 18:31

Napisz maila do Apple żeby wyzerowały ci stan konta. Wtedy zmienisz sobie. Było o tym kilka razy na forum

Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych