Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zdjęcia - jak je usunąć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam5

Adam5
  • 52 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 stycznia 2008 - 13:30

jak wyżej. W katalogu zdjęcia dodałem jeden folder. Wszystko było dobrze, ale teraz chce je usunąć. Jak to zrobić? Nie widzę tego folderu po podłączeniu iPoda do komputera.

#2 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 13 stycznia 2008 - 13:35

W iTunes wchodzisz na zakładkę iPoda - tzn. klikasz w tą ikonkę nad Playlistami. Wyświetli ci się ekran iPoda - tam wchodzisz w zakładkę Photos, czy tam Zdjęcia (różne wersje językowe iTunes) i tam odznaczasz folder ze zdjęciami, którycj już nie chcesz. Potem klikasz ,,Symchronizuj" i już nie masz zdjęć na iPodzie.
  • Adam5 lubi to

#3 Adam5

Adam5
  • 52 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 stycznia 2008 - 13:40

Dzięki za szybką pomoc, udało się ;]

#4 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 13 stycznia 2008 - 13:53

Nie ma za co;) Jak chcesz okazać wdzięczność kliknij w tego ludzika pod avatarem (taka sylwetka czarna)

#5 Wencman

Wencman
  • 22 postów

Napisano 13 stycznia 2008 - 16:10

a co jeśli ja nie mogę tak ani wgrać ani usunąć zdjęć? nie mam żadnych tam a nie mogę wgrać. Niby piszę, że synchronizuje zdjęcia, ale nic się nie wgrywa... pomożecie?...

#6 Adam5

Adam5
  • 52 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 stycznia 2008 - 17:18

Nie ma za co;) Jak chcesz okazać wdzięczność kliknij w tego ludzika pod avatarem (taka sylwetka czarna)


Klikłem odrazu po tym, jak pomogłeś w uzasadnieniu pisząc, podziękwanie za pomoc w temacie. Ale widzę że reputacja Ci się nie zmieniła, potrzekać trzeba czy, jeszcze raz kliknąć?
I jeszcze takie jedno pytanko przy okazji: dlaczego zdjęcia, które ważyły 33mb po wpakowaniu, zajmowały na iPodzie ponad 200 mb?

#7 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 13 stycznia 2008 - 23:38

Reputacja zmienia sie co 10 punktow - twoje kliknięcie dało 1. Ale to nic, tak czy siak dzięki.

#8 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 stycznia 2008 - 01:18

cos sie tam jeszcze mnozy czy jakos tak przez reputacje dajacego punkt ale co dokladnie to ja nie wiem. a zdjecia tak juz maja ze sie dziwnie potrafia rozrosnac jak sie kopiuja na ipoda. ale potrafia sie tez skurczyc albo nie zmienic rozmiaru. trzeba wskazac folder ze zdjeciami do synchronizacji (w ustawieniach ipoda w zakladce zdjecia). folder moze zawierac podfoldery ale w nich musza byc juz zdiecia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych