Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 7 wytarty lakier tylniej obudowy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ronaldo9

ronaldo9
  • 4 postów

Napisano 27 października 2016 - 21:35

witam czy w tygodniowym telefonie jest możliwość "wytarcia sie" czegoś ?? po przetrzeniu mokrą szmatka zostaje taki ślad. zdjecia w załączniku.

 

 

 


dodam że od nowości noszony w sylikonowych pleckach. Najbardziej widać to pod kontem i niewiem czy to sie stało czy już było na telefonie. Telefon zakupiony w media markt reklamować ? Dbam o niego lepiej niz o siebie i takie coś zobaczyłem po zdjęciu etui po 1 dniu.

Załączone pliki



#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 października 2016 - 00:45

Albo wada fabryczna, albo reakcja chemiczna jakaś z czymś?


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 28 października 2016 - 00:52

witam czy w tygodniowym telefonie jest możliwość "wytarcia sie" czegoś ?? po przetrzeniu mokrą szmatka zostaje taki ślad. zdjecia w załączniku.

 

 

 


dodam że od nowości noszony w sylikonowych pleckach. Najbardziej widać to pod kontem i niewiem czy to sie stało czy już było na telefonie. Telefon zakupiony w media markt reklamować ? Dbam o niego lepiej niz o siebie i takie coś zobaczyłem po zdjęciu etui po 1 dniu.

Te plecki z silikonu to od Appla ? - bo podobnie jak przedmówca stawiałbym na "reakcję" etui z powłoką którą pokryty jest iPhone.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#4 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 28 października 2016 - 00:52

Hmm..w media na pewno lubią nie szanować produktów, ale jak masz od nowości zafoliowanego, to albo ktoś Ci zrobił na złość i teraz się nie przyzna, albo reakcja chemiczna.

 

PS W jet blackach, po usunięciu folii z plecków odklejają się napisy fabrycznie nadrukowane na pleckach, może to jest kolejny #gate..backpain raczej


Użytkownik Mercz edytował ten post 28 października 2016 - 00:53


#5 ronaldo9

ronaldo9
  • 4 postów

Napisano 28 października 2016 - 06:00

etui które zakupiłem to Goospery załącznik w zdjeciach

zdjęcia etui.

 

Załączone pliki



#6 Krzychu82

Krzychu82
  • 44 postów

Napisano 28 października 2016 - 12:07

Na zdjęciach wygląda to na przebarwienie na obudowie. Ściereczka, którą czyściłeś iPhone była nasączona zwykłą wodą czy może jakimś specjalnym środkiem czyszczącym ? Lub środkiem czyszczącym z dodatkiem alkoholu ?

#7 ronaldo9

ronaldo9
  • 4 postów

Napisano 28 października 2016 - 14:42

zwykłym środkiem do mycia szyb clean. pod palcem czuć jak by ten element obudowy był bardziej śliski niż reszta. Dodam ze tylko i wyłącznie w tym miejscu powstało mi to coś reszta obudowy jest jak wyjęta z pudełka żadnych śladów użytkowania.

#8 roth

roth
  • 109 postów

Napisano 28 października 2016 - 16:28

Starte matowe wykończenie. Może złe przygotowana powierzchnia przed natryskiem w fabryce?

#9 mikoko

mikoko
  • 494 postów

Napisano 28 października 2016 - 16:39

etui które zakupiłem to Goospery załącznik w zdjeciach

zdjęcia etui.

 

 

Mam dokładnie takie samo etui i na ip 7 zadnych sladów. Ale fakt trochę mnie przestraszyłeś. po 10 kupuje Leather Case od Appla



#10 dtm.marcin

dtm.marcin
  • 264 postów
  • Skąd,PL

Napisano 28 października 2016 - 16:51

Dlatego kupiłem białego zamiast czarnego złe wspomnienia po odpryskującej 5tce :)

#11 ronaldo9

ronaldo9
  • 4 postów

Napisano 28 października 2016 - 20:21

w media markt zakupiłem do telefonu dodatkowe ubezpieczenie za 400zl myślicie ze uznają mi ten defekt ?

#12 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 28 października 2016 - 23:20

Spróbować możesz, ale raczej rozpatrza to jako uszkodzenie z winy właściciela, ciężko udowodnić że to wina fabryczna.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#13 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 października 2016 - 09:03

To nie jest rysa, ani odbicie po upadku, więc ciężko nie powinno być, bo widać, że coś nie teges jest z samą powłoką.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych