Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5S z niefabrycznym HOME - można aktualizować do ios10?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukilo94

Lukilo94
  • 2 postów

Napisano 27 września 2016 - 13:22

Witam,

Mam iPhone 5S, którego kupiłem z niedziałającym przyciskiem HOME (jak się okazało urwana taśma). Jest w nim zainstalowany inny (nieoryginalny) przycisk (oczywiście nie działa Touch ID i wiem, że nie będzie). Aktualnie wersja oprogramowania to iOS 9.3.2 i moje pytanie jest nastepujące: jeżeli wgram aktualizacje do iOS 10 to mój telefon pozostanie telefonem z HOME bez bajerow czy będę mógł go sobie wyrzucić bo stanie się cegłą?

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 września 2016 - 13:24

Pozostanie telefonem z home bez bajerów.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 Lukilo94

Lukilo94
  • 2 postów

Napisano 27 września 2016 - 13:26

Bardzo dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

#4 damianex

damianex
  • 32 postów

Napisano 30 września 2016 - 17:00

mam podobne pytanie,
w moim oryginalnym home przestał działąć czytnik, wymieniłęm na zamiennik, czytnik działa, aktualnie mam IOS 10, czy po kolejnej aktualizacji będzie wszystko grało czy funkcja czytnika zostanie dezaktywowana wraz z aktualizacją ?
 


osoba w serwisie zapewniała że podczas aktualizacji przez tryb DFU nie powinno nic się wykrzaczyć



#5 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 30 września 2016 - 17:40

mam podobne pytanie,
w moim oryginalnym home przestał działąć czytnik, wymieniłęm na zamiennik, czytnik działa, aktualnie mam IOS 10, czy po kolejnej aktualizacji będzie wszystko grało czy funkcja czytnika zostanie dezaktywowana wraz z aktualizacją ?
 


osoba w serwisie zapewniała że podczas aktualizacji przez tryb DFU nie powinno nic się wykrzaczyć

Jakim cudem TiD Ci działa jak istnieje tylko jedna para przycisk-płyta ? :o



#6 damianex

damianex
  • 32 postów

Napisano 30 września 2016 - 17:50

nie mam zielonego pojecia, miałęm wymieniony wyświtlacz, po 2 tyg padła mi opcja czytania lini papilarnych ale sam homedziałął bez problemu. zaczynało się to tak że najpierw pół przycisku działało a pod koniec dnia wgl nie czytał linii, poszedłęm na kolejna wymianę wyświetlacza gdyż w jednym miejscu miałem przebarwiony ekran, wspomniałem o awarii przycisku TID, gość powiedział że przycisk kosztuje 35zł, w sumie za naprawe gwarancyjną na wyświetlacz i wymiane przycisku zapłąciłęm 35 zł, czytnik nie działał a teraz działa, chyba ze jest możliwość odpięcia sie taśmy odpowiedzialnej ta sam czytnik  a gość tylko ją docisnął i za to skasował pieniążka. ale to już ktoś kto zna sie na sprzęcie z technicznego punktu widzenia.

jedno jest pewne - czytnik nie działał (home tak)
a po wymianie działa bez problemów


tylko teraz mam dylemat - użytkować go tak jak mam w tej chwili, czy aktualizować ale wtedy szkoda mi uceglić telefon / pozbyć sie TID






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych