Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy warto jechać na reklamację sprzętu do Genius Bar do Berlina?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 wysok

wysok
  • 22 postów

Napisano 14 września 2016 - 14:16

Witam, 

 

Przestał mi działać prawy przycisk w gładziku w Macbooku Pro (jest jeszcze na gwarancji Apple Care)?

 

Czy warto jechać ze sprzętem do Genius Bar do Berlina (bo jest większa szansa, że wymienią mi na nowy albo lepiej naprawią) czy nie ma znaczenia i oddać do pierwszego lepszego autoryzowanego serwisu Apple w Polsce?

 

 

Czy można wysłać sprzęt kurierem do Genius Bar w berlinie czy trzeba osobiście?

 

Pozdrawiam i dzięki za góry za wszystkie podpowiedzi.



#2 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 27 września 2016 - 22:50

Z geniuszami w Apple Store umawiasz się na spotkanie przy "barze" - wysyłka kurierem nie wchodzi więc w grę.

Natomiast co do autoryzowanych serwisów to może nie od razu "pierwszy lepszy". Zadzwoń/napisz do paru: zapytaj np. o terminy i sposoby/możliwości naprawy i dopiero wtedy podejmujesz decyzję do którego serwisu dostarczyć (zawieźć/wysłać) komputer.

W niektórych miastach (Katowice, Kraków, Lublin i Warszawa) masz serwisy Premium, w których podobnie jak w zagranicznych Apple Store możesz rezerwować (przez stronę Apple : http://getsupport.ap...sfaq&PRKEYS=PF2) wizytę na konkretną godzinę na spotkanie z polskim "Geniuszem"


Użytkownik bee3 edytował ten post 27 września 2016 - 22:54

Pomogłem ?   -  Lubię to 


#3 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 28 września 2016 - 07:56

Jak przestał ci działać prawy przycisk w gładziku jeżeli go tam nie ma?


  • mstanko lubi to

#4 wysok

wysok
  • 22 postów

Napisano 28 września 2016 - 20:22

Dzięki bee3 za odpowiedź. 

 

MiL: Z tym przyciskiem w gładziku to miałem na myśli to, że gładzik klika i można przycisnąć w lewym albo w prawym rogu. Działa to jak prawy i lewy przycisk  myszki. 

 

A mi klikanie na gładziku w jednym z rogów przestało działać. 



#5 MiniX

MiniX
  • 135 postów
  • SkądPolska

Napisano 05 października 2016 - 18:05

Tam jest jeden przycisk. Prawoklik możesz wykonać tapnięciem dwoma palcami w gładzik.


Na świecie nie ma ludzi normalnych i nie normalnych, są tylko ci pozamykani w zakładach i ci co nie zostali jeszcze przebadani...

#6 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 10 października 2016 - 19:17

Dzięki bee3 za odpowiedź. 

 

MiL: Z tym przyciskiem w gładziku to miałem na myśli to, że gładzik klika i można przycisnąć w lewym albo w prawym rogu. Działa to jak prawy i lewy przycisk  myszki. 

 

A mi klikanie na gładziku w jednym z rogów przestało działać. 

Rozwiązałeś problem ? Nie porzucaj wątku - pochwal się.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#7 wysok

wysok
  • 22 postów

Napisano 09 grudnia 2016 - 20:22

W autoryzowanym serwisie Apple, pokazałem pracownikowi, że mi klikanie w gładziku nie działa w jednym z rogów i od razu przyjął. Wymienili mi gładzik na nowy i problem rozwiązany :) Oczywiście nie musiałem nic płacić bo był na gwarancji AppleCare. Komputer śmiga jak dawniej. 


  • bee3 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych