Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MB 12 czy MBA 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 trus1991

trus1991
  • 10 postów

Napisano 10 września 2016 - 14:15

Cześć wszystkim!

Otóż żywot mojego Asusa powoli dobiega końca, i zastanawiam sie nad zakupem nowego laptopa.
Jako, ze już prawie od roku korzystam zarówno z IPada oraz z iPhona to do chyba Czas teraz na MacBooka.

Do czego komputer głównie będzie mi potrzebny? Głównie do użytku codziennego, studia, social media, internet, oglądanie filmów itp. Ma to być przede wszystkim MOBILNY laptop.

Czytałem już trochę na forum, byłem w iSpot i jestem przed decyzja pomiędzy MacBookiem 12'w wersji podstawowej z 2016 roku a MacBookiem Air 13'.

Budżet na sprzęt - do 6000 (mam zniżkę edu -12% w iSpot).

Muszę, mieć minimum 256 GB dysk, (aktualnie korzystam z 1 TB) , gdyż chce mieć taki wewnętrzny spokój, ze nie braknie miejsca , a jako ze to ma być inwestycja na kilka dobrych lat, to 128 GB całkowicie odpada.

W MacBooku urzekł mnie design, lekki, smukły itp. Nie przeszkadza mi tylko jedno wejście USB-C, korzystam ze słuchawek BT a portu USB w swoim komputerze nie pamietam kiedy ostatni raz użyłem.

Jedyne co mńie martwi w MB 12' to to, ze procesor może nie podołać sobie z czasem, przez który ja chce ten komputer używać - jak już pakuje w to 6000 to chce, aby taki sprzęt wytrzymał kolejne 4-5 lat.

Dlatego tez zwracam sie do Was - drodzy użytkownicy forum z prośba o pomoc w wyborze nowego komputera ;).

Pozdrawiam,

Piotrek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych