Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup Photoshop CS6 na mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#26 m-graficzny

m-graficzny
  • 477 postów

Napisano 21 października 2016 - 18:40

Po prostu pytaj czy to komercha na Europę. Jeżeli będzie OK, właściciel nie będzie miał problemu żeby to potwierdzić. Nie wiem czy gdzieś można kupić "nówki". Pamiętaj, że przy używkach licencje trzeba przenieść przez Adobe (jakieś formularze, telefon chyba itp., co chwile trwa) wiec uciekaj jak będzie Ci ktoś mówił, że od razu można używać. Żądaj papierów.

Użytkownik cronopioverde edytował ten post 21 października 2016 - 18:44
Zapędy pedagogiczne.

Fenix 6X Pro *** Apple Watch SS series 6 *** iPhone 11 Pro Max *** MacBook Pro Retina i7, 16GB, SSD 500GB *** IPad Air 16GB *** AirPods Pro


#27 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 października 2016 - 15:26

Witam. Chciałbym zakupić pakiet Adobe CS6 na maca.
Znalazłem info na jednej stronie : "Obecnie na aukcjach internetowych można znaleźć wiele ofert wersji angielskich w bardzo niskich cenach, jednak są to wyłącznie wersje edukacyjne przeznaczone na rynek azjatycki."

 

Macie jakieś rady jak i gdzie zakupić ten pakiet w przystępnej cenie? Pakiet będzie używany komercyjnie/zarobkowo. 

 

Przetestuj za free Affinity Photo, według mnie lepsze od PS6 a i cenowo rewelacja. A zrobisz to samo.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#28 kaslapek

kaslapek
  • 256 postów
  • SkądGliwice

Napisano 24 października 2016 - 08:30

Przetestuj za free Affinity Photo, według mnie lepsze od PS6 a i cenowo rewelacja. A zrobisz to samo.

 

Problem jest taki , że mam skrypty .jsx pisane pod Photoshopa które są mi potrzebne do pracy. 


"Say, we gonna rock down through, Electric Avenue And then we'll take it higher Say, we gonna rock down through, the Brooklyn Avenues And then we'll take it higher!"

#29 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 24 października 2016 - 13:39

Problem jest taki , że mam skrypty .jsx pisane pod Photoshopa które są mi potrzebne do pracy. 

 

No to może być problem.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#30 Miroslav

Miroslav
  • 11 postów

Napisano 25 października 2016 - 07:25

kaslapek, dnia 21 Paź 2016 - 16:29, napisał:

Witam. Chciałbym zakupić pakiet Adobe CS6 na maca.
Znalazłem info na jednej stronie : "Obecnie na aukcjach internetowych można znaleźć wiele ofert wersji angielskich w bardzo niskich cenach, jednak są to wyłącznie wersje edukacyjne przeznaczone na rynek azjatycki."

 

Macie jakieś rady jak i gdzie zakupić ten pakiet w przystępnej cenie? Pakiet będzie używany komercyjnie/zarobkowo. 

Witam,

najlepiej dokonać zakupu bezpośrednio w Adobe. Wciąż sprzedają elektroniczne licencje CS6:

http://www.adobe.com/pl/products/catalog/cs6._sl_id-contentfilter_sl_catalog_sl_software_sl_creativesuite6.html



#31 kaslapek

kaslapek
  • 256 postów
  • SkądGliwice

Napisano 25 października 2016 - 08:59

Witam,

najlepiej dokonać zakupu bezpośrednio w Adobe. Wciąż sprzedają elektroniczne licencje CS6:

http://www.adobe.com...tivesuite6.html

 

Pięknie dziękuje za link! Przetestuje do końca wersję testową i jeśli nie będzie problemów zakupie bezpośrednio od Adobe.


"Say, we gonna rock down through, Electric Avenue And then we'll take it higher Say, we gonna rock down through, the Brooklyn Avenues And then we'll take it higher!"

#32 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2016 - 14:20

CS6 nie działa już tak dobrze na nowych macOS jak na starszych, tak czy inaczej to starszy produkt i Adobe woli rozwijać swoje CC. Pomagałem już kilku osobom z CS6 na Yosemite i wyżej i zawsze był problem, najgorzej z InDesign i Illustratorem. To co zadziałało to reinstalacja systemu i doinstalowanie starszej wersji Java, ale bez reinstalacji to nie działało.

 

Zamiast PS zainteresuj się Affinity Photo

 

To jest super alternatywa, zaczynam się do niej przekonywać, jest też tania to tylko 50EUR z tego co pamiętam, chociaż na dzień dzisiejszy są tylko Photo odpowiednik PS i Design odpowiednik AI ale też podobno w drodze odpowiednik ID...


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#33 Marek Białostocki

Marek Białostocki
  • 10 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 14 listopada 2016 - 21:46

Witam. Chciałbym zakupić pakiet Adobe CS6 na maca.
Znalazłem info na jednej stronie : "Obecnie na aukcjach internetowych można znaleźć wiele ofert wersji angielskich w bardzo niskich cenach, jednak są to wyłącznie wersje edukacyjne przeznaczone na rynek azjatycki."

 

Macie jakieś rady jak i gdzie zakupić ten pakiet w przystępnej cenie? Pakiet będzie używany komercyjnie/zarobkowo. 

Z tego co mi wiadomo, mając poprzednią wersję CS 5.5 można kupić od Adobe upgrade do wersji 6.0. Trzeba z nimi skontaktować się telefonicznie. Nie wiem, czy upgrade działa ze starszymi wersjami CS, trzeba też sprawdzić. Innymi słowy, kupujesz CS 5.5 (lub starszą jak się da) i dokupujesz aktualizację.



#34 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 listopada 2016 - 10:51

To jest super alternatywa, zaczynam się do niej przekonywać, jest też tania to tylko 50EUR z tego co pamiętam, chociaż na dzień dzisiejszy są tylko Photo odpowiednik PS i Design odpowiednik AI ale też podobno w drodze odpowiednik ID...

 

Affinity Publicher ma być dostępny w 2017 roku.


  • Damien Karras lubi to

MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#35 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 listopada 2016 - 22:24

Dziś Affinity Designer wyszedł pod Windows. Tutaj na forum ta informacja wiele nie wnosi ale Affinity powiększa grupę użytkowników i pliki będą bardziej przenośne więc to duży plus dla zwolenników tego softu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych