Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari nie zapamiętuje ostatniej sesji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 04 września 2016 - 13:46

Witam serdecznie,

Mam w ustawieniach Safari zaznaczoną opcję zapamiętywania otwartych zakładek ( Preferencje => Po otworzeniu Safari otwiera => wszystkie okna z ostatniej sesji).

 

Jednak po zamknięciu przeglądarki i otwarciu jej ponownie Safari nie zapamiętuje poprzednio otwartych kart...

 

Co trzeba jeszcze ustawić żeby zapamiętywał te ostatnio otwarte strony?

 

 

Northwest



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 04 września 2016 - 14:12

Witam serdecznie,

Mam w ustawieniach Safari zaznaczoną opcję zapamiętywania otwartych zakładek ( Preferencje => Po otworzeniu Safari otwiera => wszystkie okna z ostatniej sesji).

 

Jednak po zamknięciu przeglądarki i otwarciu jej ponownie Safari nie zapamiętuje poprzednio otwartych kart...

 

Co trzeba jeszcze ustawić żeby zapamiętywał te ostatnio otwarte strony?

 

 

Northwest

 

Co rozumiesz przez "zamknięcie przeglądarki". Żeby Safari zapamiętało ostatnio otwarte zakładki musisz użyć funkcji z menu Safari > Zakończ Safari. To zamknie program. (i po ponownym otwarciu, przy twoich ustawieniach, przywrócu ci zakładki) . Jeśli tylko klikasz na czerwone kółko, to zamykasz okno programu (możesz mieć otwartych przecież kilka okien), nie cały program. W takim wypadku nowe okno otworzy ci sie puste.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 Salisavec

Salisavec
  • 8 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 19:26

Od której wersji osx tak jest? Na mavericksie nie miałem tego problemu.

 

Pozdrawiam



#4 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 19:45

Od której wersji osx tak jest? Na mavericksie nie miałem tego problemu.

 

Pozdrawiam

 

Działa tak od zawsze - czerwony przycisk zamyka tylko okno, nie zamyka programu.

Poza małymi wyjątkami typu kalkulator czy inne popierdółki w których po prostu nie da się otworzyć dwóch okien [edit: moderator mnie poprawił, że się da, znaczy kilka okien otworzyć]

W Safari nie zamyka programu i tyle. Może miałeś jakieś rozszerzenie zainstalowane.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 01 lutego 2017 - 20:30

Nie czytam prywatnych wiadomości.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych