Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z aktualizacją iPhoto do najnowszej wersji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mikołaj Smolibowski

Mikołaj Smolibowski
  • 2 postów

Napisano 12 sierpnia 2016 - 08:39

Witam, mój problem polega na braku możliwości zaktualizowania iPhoto do najnowszej wersji, moja aktualna wersja to 9.6.1 z marca 2015roku, w tym czasie nie posiadałem nawet Maca, zakupiłem go dopiero w listopadzie 2015 roku.
Problem polega na tym, że w chwili gdy klikam na aktualizacje po chwili dostaje komunikat z appstore że aktualizacja została zakupiona przez innego użytkownika lub anulowana, nie wiem skąd to jest, następnie po chwili dostaje komunikat że w sklepie appstore nastąpił błąd i mam spróbować później. Czy mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć o co chodzi? 
Z góry dziękuję :)



#2 OneGhost

OneGhost
  • 296 postów

Napisano 12 sierpnia 2016 - 08:52

9.6.1 to ostatnia wersja iPhoto.

Apple przestało wspierać iPhoto na rzecz aplikacji Photos i nie jest już dostępne w AppStore.



#3 Mikołaj Smolibowski

Mikołaj Smolibowski
  • 2 postów

Napisano 12 sierpnia 2016 - 08:53

9.6.1 to ostatnia wersja iPhoto.

Apple przestało wspierać iPhoto na rzecz aplikacji Photos i nie jest już dostępne w AppStore.

W zakładkach mam aplikację, Photos czyli to błąd że wyświetla mi się cały czas aktualizacja iPhoto?



#4 OneGhost

OneGhost
  • 296 postów

Napisano 12 sierpnia 2016 - 08:58

Nie, to nie jest błąd. Apple usunęło iPhoto z wyników wyszukiwania, ale jeśli wcześniej miałeś zainstalowaną tą aplikację, to nadal będziesz w stanie ją pobrać. Tylko, u ciebie pewnie zainstalował ją ktoś z innego konta, stąd ten komunikat błędu. W każdym razie ta wersja którą masz zainstalowaną jest najnowsza i już nie będzie aktualizowana. Także jeśli używasz iPhoto do gromadzenia biblioteki zdjęć, to zastanów się nad przejściem na Photos.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych