Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adonit PRO - Rysik do iPada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 cozmo-6c00b4bd17

cozmo-6c00b4bd17
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 sierpnia 2016 - 09:23

Witam,

Planuję zakup iPada ze względu na możliwość pisania ręcznego/ sporadycznego rysowania/ notowania i mam pytanie czy ktoś z Was używał rysika firmy Adonit http://www.adonit.net/jot/pro/. Na początku jedynym wyjściem był zakup iPada Pro + Apple Pencil ale cena wyszła zdecydowanie za duża (chociaż może raty jeszcze przejdą)... Nie ważne, natknąłem się na ten rysik, który wygląda naprawdę dobrze na prezentacjach i co jest plusem pracuje ze starszymi iPadami (tu przychodzi mi na myśl zakup iPada Air 2) i tym samym cena jest prawie za komplet 2x niższa. Czy ktoś ma z Was doświadczenia z tym rysikiem? Cena w iSpot (tam na razie znalazłem) to 129 zł. Generalnie, jak policzyłem to iPad Air 2 64GB WiFi  + Smart Cover + Adonit Jot Pro zamknie mi się w 2500-2700 zł. Nowy iPad Pro 9,7" 32GB WiFi najtaniej znalazłem w MediaMarkt za 3699 zł, jeśli dodać do tego case i rysik to wyjdzie cena lekko za wysoka.

 

Jeśli ktoś ma ten rysik lub inny tego producenta i może opisać, jak się zachowuje przy użyciu: notatki np. w OneNote czy Notability, wykonywanie prostych rysunków/ szkiców rysunków technicznych/ ewentualnie praca z 123D Design jeśli ktoś ma z tym styczność lub iMovie. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych