Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iMac Retina 27" Late 2015 problem ze sterownikiem grafiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 niula

niula
  • 662 postów
  • SkądPoznań / Dublin

Napisano 09 sierpnia 2016 - 07:54

W niedziele kupiłem iMaca Retinę w topowej konfiguracji z grafiką AMD Radeon R9 M395X 4GB.

Sprawdziłem na YouTube, że komputer ten całkiem nieźle radzi sobie z nowymi grami, więc grzechem byłoby tego nie sprawdzić. Postawiłem windę 10 na bootcamp, pobrałem demo gry z MS store Forza Motorsport 6: Apex (Beta) i gra się nie uruchamia. Mam podobno nieaktualny sterownik. Ze strony AMD pobrałem narzędzia do aktualizacji sterownika, a to zwraca komunikat, ze nie wykryto sprzętu AMD. Kiedy odnalazłem sterownik ręcznie, to tez dostaje takie same info. I jeszcze jedno - czy ktoś na takim iMacu grał w nowego Tomb Raidera? Na YouTube jest gameplay ale przypomina to raczej pokaz slajdów :( nie chciałbym wydać na marne kasy, a dema nie ma aby sprawdzić jak działałaby ta gra na mojej konfiguracji. 
 

 iMac Late 2015 27" 4.0GHz i7, 16GB Ram, 512 GB SSD, AMD Radeon R9 M395X 4GB

 iPhone 6 Plus 64GB  iPad AIR 32GB 3G  Time Capsule 500 GB  iPod Nano 2nd Gen


#2 niula

niula
  • 662 postów
  • SkądPoznań / Dublin

Napisano 10 sierpnia 2016 - 10:29

Ok chyba już rozumiem w czym problem, gdyby ktoś sie borykał z podobnym, odsyłam do artykułu:
http://marcelbrown.c...-six-siege-fix/
Sam nie próbowałem ale moze komuś się przyda.
A nowy tomb raider działa pięknie!

 iMac Late 2015 27" 4.0GHz i7, 16GB Ram, 512 GB SSD, AMD Radeon R9 M395X 4GB

 iPhone 6 Plus 64GB  iPad AIR 32GB 3G  Time Capsule 500 GB  iPod Nano 2nd Gen





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych