Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Imac czy Macbook Pro? + final cut pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 asiaprzy9

asiaprzy9
  • 2 postów

Napisano 28 lipca 2016 - 12:25

Witam :)

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem Imaca i planuje go zakupić jeszcze w sierpniu. Jednak ostatnio coraz częściej zastanawiam się, czy nie lepiej wybrać Macbooka Pro. Komputer będzie mi głównie służył do codziennych czynności, nauki oraz w dużej mierze do obróbki filmów na You Tube. Początkowo zamierzam używać w tym celu Imovie żeby nie przerzucać się od razu na final cut pro. Za rok idę na studia i rozważam wyprowadzkę do innego miasta, dlatego mam wątpliwości, czy Imac będzie dobrym rozwiązaniem :/ Jednak nie znam się za bardzo na wszystkich technicznych specyfikacjach obu komputerów i nie wiem czy w szybkości i ogólnej współpracy obu urządzeń z final cut pro (zaznaczam, że chodzi mi o 21,5 calową wersję Imaca i 13 calową Macbooka Pro- budżet nie pozwala na więcej) Imac nie okaże się jednak dobrym wyborem? Czy warto dopłacić tysiąc złotych za wersję z procesorem 2,8 Ghz?

 

 

Mam też pytanie odnośnie final cut pro x- czy zakup tego oprogramowania pozwala na zainstalowanie go tylko na jednym urządzeniu? (Wiem, że to może głupie pytanie, ale podkreślam, że na elektronice od tej strony naprawdę za bardzo się nie znam :D)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych