Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Testowanie gier na IOS.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 adus31

adus31
  • 23 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 13:06

Witam mam pytanie dotyczące testowanie gier na iPhonie. Czy istnieje w ogóle taka możliwość, jeżeli tak to prosił bym o podpowiedź gdzie mogę pobrać takie gry. :)



#2 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 01 lipca 2016 - 13:24

Nie, nie istnieje sposób na nielegalne pobieranie gier w wersji pełnej. Wersje free są w sklepie.



#3 adus31

adus31
  • 23 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 13:32

Źle mnie zrozumiałeś albo ja źle zinterpretowałem o co mi chodzi, a mianowicie chodzi mi o testowanie gier w wersji beta i wyrażanie o nich opinii za co dostaje się $$$ :)



#4 modlin

modlin
  • 538 postów
  • SkądLynchburg, TN

Napisano 01 lipca 2016 - 13:34

Źle mnie zrozumiałeś albo ja źle zinterpretowałem o co mi chodzi, a mianowicie chodzi mi o testowanie gier w wersji beta i wyrażanie o nich opinii za co dostaje się $$$ :)

 

Wybrałeś złe forum Adrian. Dlaczego miałbym Ci płacić za testowanie moich gier? Bo jesteś dzieciakiem i dużo grasz?


TENNESSEE WHISKEY • 40% ALCOHOL BY VOLUME [80 PROOF] • DISTILLED AND BOTTLED BY JACK DANIEL DISTILLERY, LEM MOTLOW, PROPRIETOR, ROUTE 1, LYNCHBURG [POP.361], TENNESSEE 37352.

#5 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 01 lipca 2016 - 14:07

Czyli chcesz pobrać gry bez żadnej umowy itp? To jednak źle napisałeś. Poszukaj pracy jako tester, istnieją takie



#6 adus31

adus31
  • 23 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 15:29

Już nawet nie chodzi o $$$. Tylko o samo testowanie gier. Skąd mógł bym je pobrać?



#7 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 16:37

Przecież to od konkretnego developera zależy czy będzie z tobą współpracował w tej kwestii. Jak to sobie inaczej wyobrażasz?

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#8 adus31

adus31
  • 23 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 18:40

Nie jestem w temacie dlatego się was pytam jak to wygląda.



#9 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 01 lipca 2016 - 18:53

Wybrałeś złe forum Adrian. Dlaczego miałbym Ci płacić za testowanie moich gier? Bo jesteś dzieciakiem i dużo grasz?

bo jest dzieciakiem i dużo gra? Ty miałbyś płacić? a gdzie tak napisał? potrafisz być milszy? jeżeli nie to odpuść sobie odpowiadanie na posty

adus31 grzecznie zapytał,a odpowiedź heh, no moim zdaniem żałosna


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#10 adus31

adus31
  • 23 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 19:21

Maciek5s dzięki że jako jeden z niewielu umiesz zachować kulturę swojej wypowiedzi. ;) To że lubię grać to nie znaczy że jestem dzieckiem, a że chciałbym czasami testować nowe gry (i czasami mieć z tego jakiś zysk) lecz nie wiem skąd takie gry brać lub jak się skontaktować z developerami. :)


  • maciek5s lubi to

#11 steo

steo
  • 278 postów
  • SkądWrocław / Wałbrzych

Napisano 01 lipca 2016 - 20:03

Są platformy tzn. Crowdtesterskie, gdzie deweloperzy mogą korzystać z usług testerów, jeśli nie mają swoich działów testerskich.

 

Na urządzenia mobilne znam:

https://testfairy.com

https://crowdsourcedtesting.com

http://ubertesters.com

 

z polskich platform jest jeszcze http://testuj.pl ale teraz trochę zmienili profil bardziej w stronę outsorcingu.

 

Pewnie po wygooglowaniu crowdtesting ios znajdzie sie jeszcze wiecej. 


Twitter: @steo85 | Game Center: Steo85! | Instagram: Steoenex
Macbook Air '13 | iPhone 8 Plus 64GB Space Gray | iPad Mini Retina 64GB Silver |  Watch Sport 42mm Space Gray | Apple TV 3


#12 elmak

elmak
  • 156 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 03 lipca 2016 - 13:31

Wybrałeś złe forum Adrian. Dlaczego miałbym Ci płacić za testowanie moich gier? Bo jesteś dzieciakiem i dużo grasz?

Dlaczego ja miałbym testować twoje gry i tracić na ciebie czas bo co bo jesteś"dorosły"?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych