Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 i AppleCare


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 glexu

glexu
  • 76 postów

Napisano 27 maja 2016 - 14:40

Witajcie.

 

Mojej żonie kończy się niebawem gwarancja na iPhone. Jako że ona nie zmienia sprzętu co roku :) to pomyślałem że warto było by zainwestować w przedłużenie gwarancji poprzez Apple Protection Plan.Poprzez stronę https://checkcoverage.apple.com/pl/pl/ sprawdziłem że gwarancja upływa w sierpniu 2016r, ale nie widzę informacji że mogę dokupić APP.

Z ciekawości sprawdziłem mojego Mac-a, i u niego wyświetla się informacja o możliwości wykupienia APP.

 

Wszedłem na czat z konsultantem Apple i pytam co jest grane. W odpowiedzi napisał, ze od 2016 roku wykupienie APP dla iPhone możliwe jest tylko 3mce od daty zakupu/rejestracji urządzenia.

 

Próbował ktoś mimo upływu 3mcy od zakupu aktywowac APP dla iPhone?

 

pozdrawiam,

Glexu 


-----

iMac 27 5k 2017, iPad PRO 11, iPhone X, AW4 44


#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 27 maja 2016 - 14:45

Nie ma problemu. Największym problemem jest jego zakup. Jak już kupisz w normalnej kasie to zmieniasz adres na jakiś w np. w uk i rejestrujesz przez infolinię. 



#3 glexu

glexu
  • 76 postów

Napisano 27 maja 2016 - 14:48

Nie ma problemu. Największym problemem jest jego zakup. Jak już kupisz w normalnej kasie to zmieniasz adres na jakiś w np. w uk i rejestrujesz przez infolinię. 

 

Hmmm, mieszkam w Niemczech i tu na ebay mogę za około 80Euro kupić. Tylko nie rozumiem po co mam zmieniać adres na "jakiś w UK"? 


-----

iMac 27 5k 2017, iPad PRO 11, iPhone X, AW4 44


#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 maja 2016 - 14:52

Hmmm, mieszkam w Niemczech i tu na ebay mogę za około 80Euro kupić. Tylko nie rozumiem po co mam zmieniać adres na "jakiś w UK"?


To jeżeli mieszkasz w Niemczech, to jaki jest sens sprawdzania tego na stronie Polskiej. W DE jest AC w Polsce nie. Więc sobie sprawdź w swoim sklepie a nie naszym i będziesz mógł kupić.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#5 glexu

glexu
  • 76 postów

Napisano 27 maja 2016 - 14:56

Sprawdzałem na niemieckim, i gadałem z niemieckim konsultantem. A pisze tu bo jednak Wasza widza na tym forum jest cenniejsza ni zna niemieckim :) Poza tym zasady APP są takie same i w Pl i w DE.


Użytkownik glexu edytował ten post 27 maja 2016 - 14:57

-----

iMac 27 5k 2017, iPad PRO 11, iPhone X, AW4 44


#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 maja 2016 - 15:18

Sprawdzałem na niemieckim, i gadałem z niemieckim konsultantem. A pisze tu bo jednak Wasza widza na tym forum jest cenniejsza ni zna niemieckim :) Poza tym zasady APP są takie same i w Pl i w DE.


No nie są, w Polsce nie ma AppleCare dla iPhone, więc nie są takie same. U siebie możesz kupić nawet AC+ z którego w Polsce nie skorzystasz. Jedynie ze zwykłego AC którego nie kupisz u nas.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#7 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 27 maja 2016 - 15:43

To jak jesteś w DE to nie ma sprawy - co do ceny 80€ to trochę drogo. Przypuszczam że jakbyś sprzedał i dołożył te 80-100€ to byś kupił 6s za to.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych