Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macbook air 13 mid 2013 warto jeszcze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 drvkv

drvkv
  • 5 postów

Napisano 23 maja 2016 - 18:15

witam, 

stoję teraz przed wyborem kupna jakiegoś macbooka lub laptopa na windowsie i moje pytanie czy air 13,3 mid 2013 jeszcze warty jest kupna po tych 2 latach? (mam możliwość kupna za 2500zł w dobrym stanie) czy jednak lepiej dołożyć i kupić coś innego? 
komputer będę używał raczej tylko do internetu,filmy jakieś i muzyka.



#2 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 23 maja 2016 - 19:03

Uzywam obu systemów wiec nie jestem skażony fanboystwem. Sam musisz podjąć decyzje który system wolisz i dlaczego. Oba systemy mają plusy i minusy

Z jednej strony MB jest świetnie wykonany ale z drugiej strony za podobne pieniądze dostaniesz 2-3 razy szybszego pc'ta. 

 

Najlepiej idz do Media i pobaw się Mac i PC... To najlepsza rada dla Ciebie w tej chwili



#3 drvkv

drvkv
  • 5 postów

Napisano 23 maja 2016 - 19:20

mhm, miałem kontakt z os (rodzinka cała) bardziej chodzi mi czy warto pchać 2500zł w tego aira czy szukać coś innego od apple z dopłatą



#4 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 31 maja 2016 - 22:01

Poszukaj nowego w promocji Np. w MM. Albo na raty

#5 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 01 czerwca 2016 - 20:32

Ten air całkiem fajnie się starzeje - ma szybki dysk ssd więc nie czuć na nim spowolnień systemu. Kwestia tego ile ramu ma ten Twój model, domyślam się, że 4 - wtedy już sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy to Ci wystarczy.



#6 steo

steo
  • 278 postów
  • SkądWrocław / Wałbrzych

Napisano 03 czerwca 2016 - 09:07

Mam takie 2, w pełni spełni wymagania, które podałeś. Mi się zdarza na nim programować i bawić w wirtualizacje, radzi sobie.


Twitter: @steo85 | Game Center: Steo85! | Instagram: Steoenex
Macbook Air '13 | iPhone 8 Plus 64GB Space Gray | iPad Mini Retina 64GB Silver |  Watch Sport 42mm Space Gray | Apple TV 3





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych