Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jakość urządzeń Apple głównie iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#101 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:16

pewnie gdybyś Ty miał tę tzw. Wadę kosmetyczną, olałbyś sprawę, prawda?

 

Bingo.


 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#102 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:21

Bingo.

każdy tak mówi, kto nie doświadczył pozornie drobnej czy błahej usterki.
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#103 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:29

każdy tak mówi, kto nie doświadczył pozornie drobnej czy błahej usterki.

Niestety mylisz się, bo niejednokrotnie miałem sprzęt z Twojego punktu widzenia wadliwy. 

Oczywiście - zdarzył mi się martwy pixel, z którym czym prędzej poleciałem do serwisu, ale tak jak wcześniej wspomniałem - są defekty, które nikomu w niczym nie przeszkadzają i nie widzę kompletnie żadnego sensu ich wymieniania prócz "PŁACĘ WIĘC WYMAGAM !!!". 

Każdy ma oczywiście swoje podejście do sprawy, a ja wyraziłem jedynie swoją opinię. Inna sprawa, że ja sprzętu używam, a nie oglądam codziennie pod światło w doszukiwaniu się nie daj boże wystającego o setną milimetra przycisku home.


 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#104 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:35

Raczej płacę i oczekuję, aby było PORZĄDNIE, a nie byle jak.
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#105 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:37

Raczej płacę i oczekuję, aby było PORZĄDNIE, a nie byle jak.

Idź więc do Kauflandu czy innego Lidla i zareklamuj ogórek, że nie jest idealny zielony. Polecam.

Mówię - każdy ma inne podejście do sprawy i tyle w temacie. Miłego wieczorku  :wub:


Użytkownik krissolek edytował ten post 02 grudnia 2016 - 18:37

 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#106 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:45

Ależ pierd....sz. dzieciaku.
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#107 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:48

Kultura na najwyższym poziomie :) 


 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#108 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:55

Porównujesz wyhodowany O G Ó R E K do wykonania high-endowego telefonu...sypię łeb popiołem! Motyla noga, ale pleciesz głupoty!
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#109 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 02 grudnia 2016 - 19:00

Kultura na najwyższym poziomie :)

Bo inaczej sie nie da skomentowac.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#110 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 02 grudnia 2016 - 19:04

Widzę, że macie problemy ze zrozumieniem istoty moich postów. Postaram się więc dać przykład bardziej przyziemny - nie każdy musi ogarnąć za pierwszym razem, nie martw się. 

Kupujesz spodnie, przychodzisz do domu i O JEJ. Metka Twoich spodni została wszyta wbrew Twoim oczekiwaniom - o centymetr niżej niż pozostałych! 

a ) odnosisz spodnie do sklepu kłócąc się, że nie możesz ich nosić, bo to uwłacza Twojej godności

b ) zupełnie się nie przejmujesz ubierając je codziennie rano

Jeżeli wybrałeś opcję pierwszą, to niestety - nie jest to normalne.

 

 

@edit

Podkreślę raz jeszcze, bo musicie się do czegoś czepić - cały czas mam na myśli małe defekty wizualne, które zupełnie nie rzucają się w oczy. Wszelkie usterki techniczne jak najbardziej powinny być oddawane na gwarancję.


Użytkownik krissolek edytował ten post 02 grudnia 2016 - 19:08

 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#111 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 grudnia 2016 - 19:20

Widzę, że macie problemy ze zrozumieniem istoty moich postów. Postaram się więc dać przykład bardziej przyziemny - nie każdy musi ogarnąć za pierwszym razem, nie martw się. 
Kupujesz spodnie, przychodzisz do domu i O JEJ. Metka Twoich spodni została wszyta wbrew Twoim oczekiwaniom - o centymetr niżej niż pozostałych! 
a ) odnosisz spodnie do sklepu kłócąc się, że nie możesz ich nosić, bo to uwłacza Twojej godności
b ) zupełnie się nie przejmujesz ubierając je codziennie rano
Jeżeli wybrałeś opcję pierwszą, to niestety - nie jest to normalne.
 
 
@edit
Podkreślę raz jeszcze, bo musicie się do czegoś czepić - cały czas mam na myśli małe defekty wizualne, które zupełnie nie rzucają się w oczy. Wszelkie usterki techniczne jak najbardziej powinny być oddawane na gwarancję.

widać, że nadal to TY nie rozumiesz. PŁACĘ i chciałbym czegoś więcej niż jakości wykonania na poziomie "budżetowca" za trzy stówy.
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#112 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 grudnia 2016 - 22:27

krissolek, jak kupię sobie spodnie zdecydowanie droższe od innych (jeśli nie najdroższe), dodatkowo będzie to marka, która przez lata robiła spodnie najwyższej jakości, to tak - każda minimalna wada będzie dla mnie powodem do zwrotu. Jak kupuję jakieś gówno w sieciówce, to nie oczekuję niespotykanej jakości, ale jak kupuję iPhone'a, który od 2007 wyróżnia się na tle innych telefonów poziomem wykonania, to przepraszam, ale nie jestem w stanie olać wypalonego piksela czy nawet wystającego/wgłębionego logo. Zobacz filmy na stronie Apple - te filmy mają sprawić, że powiesz "wow, ale oni dbają o szczegóły", to niesie za sobą pewne konsekwencje. 


  • Sebosz i MasterM lubią to

MacBook Pro (13-calowy, 2017 r.)

iPhone 14 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych