Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G - 1.1.x ] Jak skopiować kontakty z karty SIM?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darez

Darez
  • 55 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 12:56

Witam, czy ktos sie spotkal z czyms, aby mozna bylo skopjowac z Karty SIM i na Karte SIM kontakty ?? Nie moge sobie z tym poradzic...

#2 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 24 grudnia 2007 - 13:02

a co to znaczy 'kopjowac'? :lol:

#3 przemek83

przemek83
  • 277 postów
  • SkądMilanówek

Napisano 24 grudnia 2007 - 13:04

:D Mozna SIM readerem ( taki czytnik USB do kat SIM) do tego jest rogram, ktory umozliwia kopIowanie zawartosci ksiazki tel i smsow chyba A i to jest raczej pod windows, na Maca nie spotkalem sie jeszcze

#4 polarnick

polarnick
  • 64 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 grudnia 2007 - 13:25

jest jakis program w instalerze - nie pamietam nazwy poszukaj na forum gdzies czytalem o tym

#5 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 13:34

Poprawilem bledy w temacie.

#6 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 24 grudnia 2007 - 13:49

Jest program do kopiowania kontaktów z karty SIM na iPhone, nazywa się 'SIMPORT' (dostępny w Installerze po dodaniu źródła (Sources>Add) http://rep.frenchiphone.com - pojawi się w dziale FrenchiPhone.com)

#7 Darez

Darez
  • 55 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 14:02

Dzieki, dziala super :) Przepraszam za bledy jezykowe.

#8 magda.bojarska

magda.bojarska
  • 12 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 15:34

czy mogę poprosić o "krok po kroku" kopiowania kontaktów z sim karty, będę bardzo wdzięczna, ponieważ, jak wpisuje podane wyżej źródło i robie refresh to mi wyskakuje refresh failed , couldnt refresh sources:((

#9 paulny

paulny
  • 1 postów

Napisano 15 października 2008 - 02:02

dziekuje

#10 vanbrysiu

vanbrysiu
  • 1 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 18:21

Witam nie chcialem zakladac nowego tematu wiec jak mam przekopiowac te kontakty z karty sima na iphona?? jezeli nie mam polaczenia z internetem w iphonie zeby zainstalowac to simport? mozna go jakos zainstalowac z pozycji komputera? i czy to jest jedyna mozliwosc zgrania kontaktow z karty sim? bo zadnego kontaku nie mam;] pomocy:)

#11 michael.belfast

michael.belfast
  • 203 postów
  • SkądNY /Belfast/ W-wa

Napisano 05 stycznia 2009 - 19:36

Witam nie chcialem zakladac nowego tematu wiec jak mam przekopiowac te kontakty z karty sima na iphona?? jezeli nie mam polaczenia z internetem w iphonie zeby zainstalowac to simport? mozna go jakos zainstalowac z pozycji komputera? i czy to jest jedyna mozliwosc zgrania kontaktow z karty sim? bo zadnego kontaku nie mam;] pomocy:)



Firmware 2.2
Wchodzisz w Settings => Mail, Contacts, Calendars => import sim contacts

best
m.

#12 Brzoza1530

Brzoza1530
  • 196 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 stycznia 2009 - 20:24

Wybaczcie, jeżeli spytam się o coś co już na forum było, ale dawno tu nie zaglądałem i nie mam siły już siły szukać, a szukam i szukam... :) Wiem, że się da importować kontakty z SIM na iPhone, a jak mogę exportować kontakty z iPhona na karte SIM?

#13 durdek

durdek
  • 3 postów

Napisano 10 stycznia 2009 - 23:12

Wybaczcie, jeżeli spytam się o coś co już na forum było, ale dawno tu nie zaglądałem i nie mam siły już siły szukać, a szukam i szukam... :)

Wiem, że się da importować kontakty z SIM na iPhone, a jak mogę exportować kontakty z iPhona na karte SIM?


dobre pytanie
interesuje mnie tez exportowanie kontaktow z iphone'a na dysk komputera




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych