Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro do edycji video + maszyna wirtualna do starszych gier


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 iNYC152

iNYC152
  • 5 postów

Napisano 08 lutego 2016 - 15:48

Witam serdecznie.
Chcę podziękować systemowi Windows na zawsze. Posiadam kilka urządzeń z iOS więc teraz przyszedł czas na OSX. Potrzebuję coś mocniejszego niż Macbook Air więc zdecydowałem, że kupię Macbooka Pro. Do czego sprzęt posłuży? Edycja wideo, edycja zdjęć, sporo pisania oraz przeglądania internetu. Muzyka i filmy wiadomo. Pytanie odnośnie systemu OSX. Czy jestem wstanie bez problemu postawić wirtualną maszynę, włączyć jakąś retro grę typu doom I&II i jednocześnie nagrywać rozgrywkę? Prowadzę jeden kanał na YT i chcę rozszerzyć swoją bazę o retro gry. Najbardziej wymagającą grą bedzie Morrowind. Nie lubię współczesnych gier więc nie będę sobie zawracać nimi głowy. Retro i Indie nic ooza tym. Nie chcę już wracać do Windowsa a sądzę, ze mac moglby sobie poradzić z tak starymi tytułami.

Pozdrawiam

#2 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 08 lutego 2016 - 16:21

Mozesz postawic wirtualnego windowsa, mozesz korzystac z aplikacji typu CrossOver. Jest duzo opcji. 



#3 666

666

    Mac Pro doctor


  • 2 401 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 lutego 2016 - 16:54

MBP to jest i Core Duo 2006... Skąd ktokolwiek ma wiedzieć, o którym konkretnie modelu mówisz?

Proszę także zapoznać się z zasadami zakładania tematów na forum – ogłoszenia wyróżnione czerwonym kolorem na każdym subforum – i stosować się do nich w przyszłości.


mac-pro.pl

Serwis i (roz)budowa stacji roboczych Apple
Masz problem z Makiem Pro? Brakuje mu mocy?

Pisz lub dzwoń: 501211594


#4 iNYC152

iNYC152
  • 5 postów

Napisano 08 lutego 2016 - 17:54

Przepraszam za stworzenie problemu i niedociągnięć. Bedzie to Macbook Pro z roku 2015 bądź poczekam na model 2016. Sądzę, że karta graficzna Radeon jak i układ zintegrowany Iris poradzą sobie z tak wiekowymi grami i włączonym programem do nagrywania. W takim razie jeśli to będzie możliwe to nie będę musiał inwestować w oddzielny komputer z Windowsem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych