Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6 z Orange nowy użytkownik .


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 12 grudnia 2015 - 11:31

Witam wszystkich,jako że jetem tu nowy,dodam że też jestem nowym użytkownikiem Iphona .Nabyłem kilka dni temu Iphona 6 z Orange i liczę na waszą pomoc w konfiguracji,bo jeszcze go nie odpaliłem .Z tego co doczytałem aby ustawić wszystko w Iphonie musi być karta sim w nim,oraz muszę mieć Apple ID . Apple ID założyłem już na ich stronie na laptopie,więc mam przygotowane do wpisania,przeglądłem też na YT filmik jak się to robi,czy coś więcej muszę zrobić jeszcze po zarejestrowaniu się na Iphonie na stronie Apple i wpisaniu ID  ? Jeszcze jedno,czy karta sim jest istotna ( numer tel. )jaką włoże do pierwszego ustawienia,mogę potem zmienić na inny numer (sim ),też z tej samej sieci ? Czy wtedy znowu trzeba będzie od nowa robić wszystko,ustawiać w Iphonie ? Sorry za głupie pytania,ale z Iphone nigdy nie miałem styczności,tylko Android .


Użytkownik mar-apple edytował ten post 12 grudnia 2015 - 11:35


#2 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 12 grudnia 2015 - 12:16

Po prostu odpal telefon, on sam ci powie, co masz po kolei robić.

 

Kartę SIM możesz w każdej chwili zmienić (o ile nie masz simlocka z Orange, wtedy tylko karty sim z Orange).



#3 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 12 grudnia 2015 - 12:48

Karty obie z Orange,chodziło mi raczej o to czy numer telefonu nie jest gdzieś przypisany do konta w Apple,i po włożeniu innej karty sim z innym numerem będę musiał nowe konto i ustawienia robić ?



#4 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 12 grudnia 2015 - 13:05

Nie, nie jest nic przypisywane.



#5 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 17 grudnia 2015 - 13:07

Pozwolę sobie pociągnąć mój temat w jednym miejscu .Teraz mam takie pytanie odnośnie powiadomień,chodzi mi o nieodebranie połączenia czy wiadomości sms,czy idzie tak ustawić aby migała dioda na przednim panelu gdy nieodebrana wiadomość lub połączenie,nie mogę tego poszukać ? Udało mi się gdzieś przestawić coś i przychodzi powiadomienie dzwiękowe do sms i miga lampa od aparatu ( teraz nie wiem gdzie wejść aby tą lampę wyłączyć ),od nieodebranego połączenia nic nie przypomina ? Jakaś dioda widzę chyba jest na przednim panelu ? Wie ktoś jak to ustawić,sorry za głupie pytania ,to mój pierwszy Iphone i dopiero go ustawiam ,a dziś mam chwilę i znowu się nim zająłem .



#6 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 13:44

A skad wezmiesz diode na przednim panelu?? Zadnej diody nie ma.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 17 grudnia 2015 - 13:54

Byłem przekonany że tam jest coś takiego ! :mellow:  A to inaczej ,dzwiękowe powiadomienie nieodebranego połączenia,idzie coś takiego ustawić ? I jak wyłączyć tą migającą diodę-lampę ( z tyłu smartfona ) przy powiadomieniu nieodebranego sms ?



#8 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 13:58

Wszystko jest w instrukcji obslugi.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#9 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 17 grudnia 2015 - 14:15

Sorry,ale jak ktoś piszę tylko to że wszystko jest w instrukcji obsługi to sobie daruj,lepiej nie pisz nic i nie nabijaj postów,bo nic z tego nie ma .Instrukcja obsługi w moim Iphone to jedna kartka wielkości smartfona ,jakaś kpina . Więc jak już coś chciałeś napisać,to trzeba było podpowiedzieć ,chyba że sam nie wiesz i piszesz coś byle pisać . Chyba trafiłem na odpowiednie forum ?



#10 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 14:24

Instrukcja jest do pobrania z internetu. A odpowiedz na Twoje pytania padala wielokrotnie.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#11 m-graficzny

m-graficzny
  • 477 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 14:33

Pobierz instrukcję i zapoznaj się z nią lub po prostu użyj spisu treści i znajdź co Cię interesuje. Dalej masz wyszukiwarkę na forum, google, youtube. To o co pytasz to naprawdę elementarna wiedza, która jest zawarta właśnie w instrukcji :) Forum jest głównie do przeglądania i czytania. Nowy temat zakładasz dopiero, jak nie znajdziesz odpowiedzi na całym forum :) Wszystko o co pytasz masz w instrukcji.

Fenix 6X Pro *** Apple Watch SS series 6 *** iPhone 11 Pro Max *** MacBook Pro Retina i7, 16GB, SSD 500GB *** IPad Air 16GB *** AirPods Pro


#12 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 17 grudnia 2015 - 16:33

Ok,gdybym wiedział że takie podejście tu jest,to wcale bym nie wchodził na to forum,ani konta zakładał ,nawet linka do instrukcji nikomu nie chciało się podać .Dzięki poszukam gdzie indziej .


  • g lubi to

#13 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 17:00

Proponuje google.

Użytkownik MC_ edytował ten post 17 grudnia 2015 - 17:00

  • dtm.marcin lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#14 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 17:38

wyłączenie diody aparatu

ustawienia-ogólne-dostępność-zjeżdżasz na sam dół i masz migotanie diody przy alertach.

http://help.apple.co...hone/9/?lang=pl


  • mar-apple lubi to

#15 mar-apple

mar-apple
  • 8 postów
  • Skądwlkp

Napisano 17 grudnia 2015 - 18:42

Można normalnie napisać i to w kilku słowach,można ! Są tu widać jeszcze normalni użytkownicy,wielkie dzięki tomk925 ,jutro sprawdzę to .

A kolega MC_,daruj sobie i lepiej już nie odpisuj,google nie mam zablokowane i już sobie poszukałem instrukcję,proszę Cię daruj sobie takie odpowiedzi !






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych