Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro Retina 15" 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 michsony

michsony
  • 181 postów
  • SkądOpole

Napisano 21 listopada 2015 - 09:31

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

 

Od dłuższego czasu korzystam z urządzeń mobilnych Apple (iPad, iPod, iPhone), od jeszcze dłuższego czasu rozważam zakup MacBooka. I oto nadeszła ta chwila kiedy dojrzałem do tej decyzji i jestem zdecydowany na zakup komputera Mac. Jest to jednak nie lada wydatek, dlatego chciałbym, aby był dobrze przemyślany. Pierwsze pytanie jakie chciałbym Wam zadać to czy Apple prezentuje nowe MacBoooki Pro co roku, tak jak np. iPhone?? Jeśli tak, kiedy zazwyczaj odbywa się konferencja na której te urządzenia są prezentowane? Chodzi mi głownie o to czy opłaca się kupować MacBooka teraz czy  poczekać na nowsza wersje i dokonać zakupu zaraz po premierze? Gdzie najlepiej kupić komputer, na stronie apple, ispot, imad, czy może jakiś inny sklep typu x-kom? Jak sprawnie działa Windows zainstalowany na wirtualnej maszynie takiego komputera? Orientujecie się może czy występują jakieś znane w tej chwili problemy z tym sprzętem (jakieś programy wymiany)? Czy powinienem zwrócić uwagę na numer seryjny kupowanego urządzenia?

 

Z góry dzięki za pomoc :)



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 21 listopada 2015 - 10:23

Macbuyersguide poszukaj w Google. Co do cen kupuj na nauczyciela/ucznia rabat6-8 procent lub nowe z USA na Allegro lub pytaj o rabaty
Fallout ...war, war never changes...

#3 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 21 listopada 2015 - 19:07

Możesz śmiało teraz kupować, na nowe trochę jeszcze poczekamy. 

rMBP świetny sprzęt, potrzebujesz = kupuj. 



#4 Paweł Augustyn

Paweł Augustyn
  • 4 postów

Napisano 23 listopada 2015 - 08:21

w tym tygodniu czeka nas chyba Black Friday - jeśli ktoś ma info o promocjach na RMBP 13, to dajcie znać :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych