Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę pisać w większości działów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacperq

kacperq
  • 100 postów
  • Płeć:

Napisano 24 października 2015 - 13:10

Witam. Dlaczego nie mogę pisać w większości działów? Chodzi m.in o "Rozmowy ogólne iPhone, iPad" - gdy ja chcę dodać jakiś post w danym temacie, temat widnieje jako zablokowany a ja nie mam możliwości napisania czegokolwiek, mimo że posty innych użytkowników cały czas się w nim pojawiają. Specjalnie założyłem drugie konto, bo myślałem że na moim pierwszym coś jest spaprane - niestety i na tym koncie nie mam możliwości udzielania się w tematach. Co jest nie tak? Dlaczego nie mogę nic pisać?



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 26 października 2015 - 06:38

Masz za mało postów?
Fallout ...war, war never changes...

#3 codaco

codaco
  • 15 postów

Napisano 20 września 2018 - 14:09

Witam. Zapoznałem się z czego to wynika, bezpieczeństwo, chińskie ataki itd, ale to powoduje, że gdzieś trzeba napisać 5 postów o niczym aby dopiero dostać się z rozmową tam gdzie się potrzebuje.



#4 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 21 września 2018 - 11:31

Witam. Zapoznałem się z czego to wynika, bezpieczeństwo, chińskie ataki itd, ale to powoduje, że gdzieś trzeba napisać 5 postów o niczym aby dopiero dostać się z rozmową tam gdzie się potrzebuje.

 

Dokładnie mam taki sam problem ;) 



#5 codaco

codaco
  • 15 postów

Napisano 22 września 2018 - 17:09

No to może powiem być jakiś wątek gdzie każdy zrobi: wpis1, wpis2, itd. aby odbębnić warunki forum? Albo jaki adres do amina/moderatora, który by weryfikował nową osobę i ją dopuszczał do „normalnego” funkcjonowania.

#6 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 22 września 2018 - 17:24

Ale jaki problem w tym aby udzielać się na forum przed zaakceptowaniem? Też nie tak dawno byłem w tym miejscu co wy. Wejdźcie na mój profil i sprawdźcie gdzie pisałem pierwsze posty. Rozmawiajmy :)


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych