Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Zablokowane" działy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neithan138

Neithan138
  • 32 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 października 2015 - 10:50

Cześć!

 

Od jakiegoś czasu nie mogę pisać w niektórych działach forum. Tematy widnieją jako "zablokowane" i nie mam możliwości napisania własnego posta. Nie sprawdzałem wszystkich działów i poddziałów, ale sprawa dotyczy między innymi forum "iPhone, iPad..." -> "Rozmowy ogólne", które dosyć uważnie śledzę i czasami chciałbym dodać coś od siebie. Ciekawym jest, że na przykład poddział "Pytania i problemy" działa u mnie bez zarzutu.

Dodam, że nigdy nie dostałem żadnego bana ani nawet ostrzeżenia. Mogę liczyć na jakąś pomoc?

 

Pozdrawiam!



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 października 2015 - 13:34

Jeśli dział jest zablokowany, to widać moderator stwierdził, że dalsza w nim dyskusja nie ma sensu (bo na przykład z fajnej dyskusji zrobił się bezwartościowy śmietnik; albo po prostu temat się wyczerpał), natomiast taki wątek zawiera jeszcze na tyle sensownej treści, że nie ma sensu go wyrzucać do kosza. Nie da się w nich pisać i dać się nie będzie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Neithan138

Neithan138
  • 32 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 października 2015 - 18:21

Nie wyraziłem problemu wystarczająco jasno. W dziale "iPhone, iPad..." -> "Rozmowy ogólne" wszystkie tematy, które są dostępne dla każdego użytkownika i co najmniej kilka razy dziennie pojawiają się w nich posty, dla mnie są dostępne tylko do wglądu, nie mogę się w nich udzielać. Problem leży najprawdopodobniej w jakichś ustawieniach mojego konta dostępnych wyłącznie dla moderatorów, lub w kodzie strony.

 

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości... Temat o iOS9 jest chyba tematem otwartym, prawda? Natomiast u mnie widnieje jako "zablokowany".

 

 

edit: Właśnie zauważyłem, że problem został rozwiązany, dziękuję serdecznie! :)


Użytkownik Neithan138 edytował ten post 08 października 2015 - 19:54





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych