Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomysły na komplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 heps

heps
  • 180 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2015 - 08:18

Hej, skoro wreszcie mamy komplikacje w Watchu, chciałbym zapytać Was, czy macie jakieś pomysły, co byście chcieli mieć w zbiorze komplikacji, a czego póki co nie ma w sklepie?

Osobiście uważam, że jest to extra sprawa, ale tak naprawdę nie znajduję wciąż idealnego zastosowania. Wydawałoby się, że najlepszy jest kalendarz, ale nie wszyscy mają sporo zdarzeń w nim (np. ja), więc wtedy taka komplikacja jest mało sensowna (u mnie bardzo często to po prostu "No events today").

 

Pytam, bo chciałbym co najmniej jeden z tych pomysłów zrealizować - wybrałbym taki, który optymalnie połączy ciekawość+przydatność z możliwościami i skomplikowaniu w ewentualnej realizacji.

 

Mała szansa, że pojawią się w AppStore komplikacje wygodne do używania w Polsce.

Dla przykładu: CityMapper. Fajnie, że pokazuje najbliższe odjazdy autobusu. Ale nie sądzę, by polskie miasta znalazły się prędko (jeśli kiedykolwiek) w bazie tej appki.

Dlatego chciałbym jakoś wesprzeć tutaj polskich użytkowników (w tym siebie) Watcha, żeby było coś typowo ciekawego dla polskich użytkowników.

 

I - jakby co - komplikacja, która informuje, że jest nowy artykuł na Onecie, pod którym można pohejtować w komentarzach, odpada, bo zbyt szybko wydrenowałaby baterię ;) :P

 

Liczę na ciekawą dyskusję, z góry dzięki.

 

dnkda2.gif


Użytkownik heps edytował ten post 25 września 2015 - 08:20


#2 wojniew

wojniew
  • 6 postów

Napisano 27 września 2015 - 14:22

Witam, czekam z dużym zainteresowaniem na propozycje i możliwość zastosowanie tej funkcji w naszych watch-ach. Już napisałem zapytanie do City-nav producenta fajnego programiku "jakdojadę". Niestety narazie odpowiedzi brak.

Zgadzam się że własnie tego typu programy, a może raczej że dla tego typu programów Watch jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Oczywiście kalendarz, zadania itp. również.

Może lista zakupów.  

 

Pozdrawiam



#3 Bartek88k

Bartek88k
  • 241 postów

Napisano 27 września 2015 - 18:51

Właśnie problem jest taki, że chciałbym mieć dużo fajnych kompilacji na tarczy zegarka. Jednak jeśli się zastanowię to sam nie wiem co bym tam chciał mieć ciekawego i przede wszystkim przydatnego.
iPad 2, iPad 4, iPhone 4s, iPod shuffle iPhone 5s 32GB Silver

#4 Bartek88k

Bartek88k
  • 241 postów

Napisano 28 września 2015 - 16:53

Właśnie problem jest taki, że chciałbym mieć dużo fajnych kompilacji na tarczy zegarka. Jednak jeśli się zastanowię to sam nie wiem co bym tam chciał mieć ciekawego i przede wszystkim przydatnego.


A komplikacja która rozwiązywała by problem "no events today"? Jeśli nic nie ma do zrobienia to nie ma tekstu, puste pole by było.
iPad 2, iPad 4, iPhone 4s, iPod shuffle iPhone 5s 32GB Silver

#5 AppleIFAN

AppleIFAN
  • 1 postów

Napisano 11 stycznia 2017 - 15:36

dla mnie fajnym rozwiązaniem była by apka za pomocą której dało by się w części środkowej (tej największej) w tarczy modułowej wrzucać więcej niż jeden programik - jest tam miejsca spokojnie na 3. A na upartego jak by ktoś chciał to dać możliwość nawet 6 pozycji. Ja lubię mieć wszystko pod ręką i fajnie jak by za jej jednym podniesieniem mieć dostęp do najpopularniejszych dla każdego z nas dodatków - tym bardziej jak już wreszcie powstaną jakieś fajne polskie :P 

Brakuje mi też applowego notatnika na watchu - on świetnie radzi sobie ze zminą mowy na tekst - dlaczego nie ma takiej apki? Albo polskiego odpowiednika? Podobnie z głosowym dodawaniem przypomnień za pomocą watcha. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych