Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mieszkam w USA: Prosze o pomoc w zakupie pierwszego MacBook'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Niko_91

Niko_91
  • 1 postów
  • SkądNewYork,USA

Napisano 14 lipca 2015 - 05:35

Witajcie !

Jest to moj pierwszy post na waszym forum, chociaz anonimowym czytelnikiem portalu jestem juz od dawna. Nie zauwazylem tutaj zadnego tematu powitalnego, wiec ten wpis wykorzystam rowniez w tym celu.

Najmocniej przepraszam, za brak Polskich znakow, ale obecnie podobnie jak wielu z was dolaczylem do grupy:  " Ciekawych zycia w innym kraju czy kontynencie " no i tak ze wzgledu na inne zainteresowania wyladowalem w USA a dokladniej NY  :blink: 

Jednym slowem, milo wszystkich Powitac !  :) 


Przechodzac do tematu:

Nadszedl czas na zakup mojego pierwszego MacBook'a bo wiesc od nadchodzacym Windowsie 10 na moj obecny komputer zaczyna mnie powaznie martwic....

Status uzywania komputera przeze mnie to typowa: " Gimbaza " - Youtube, Flickr, Tumblr, Facebook ( tam teraz mam swoich znajomych  ;)  )  i inne badziewie - PO PROSTU SAFARI. 

Programowo:

 

Muzycznie przesiaduje godzinami na SPOTIFY i jest on wlaczony zawsze, dodatkowo Ableton Live, iTunes, Skype - Koniec.


No i chyba tyle. Ogolnie jestem z tych co maja 15 programow na kompie, zawsze staram sie tutaj trzymac porzadek no i nawet moj Windows 8.1 po roku bez formatowania wciaz daje rade, ale ze wzgledu na niestabilnosc tego syfu czas na kolejna aktualizacje domowego sprzetu na produkt apple :

Budzet jest taki, ze sam nie wiem jaki: Mysle, ze wzgledu na moje uzytkowanie:   400-450$  ( MOZE BYC TANIEJ :D  ) to cena ktora chce poswiecic na zakup komputera -  tak wiem, pewnie znajdzie sie "hater-hipster" - ktory mnie wysmieje i dopisze, ze w tej cenie to kupie muzeum a nie macbooka, ale mam to w dup*e i mam nadzieje, ze ktos jednak madrze wypowie sie w temacie. 

Wymagania:

Matryca: 13,3 ( z najlepsza jakoscia jaka bedzie mozliwa w tej cenie: ( Moj roczny Acer to chyba latarkami jest podswietlany od tylu ) 
Bebechy:Tutaj Polegam juz na was, jezeli chodzi o PC mam doswiadcznie, w tym przypadku totalnie nie wiem co jest najwazniejsze. 
Bateria: Jak bedzie wytrzymywac 2,5h to mi pasuje - wiecej ? Jestem otwarty na propozycje  :)
System: ?  :blink: 

Musi miec mozliwosc podpiecia pod HDMI,reszta to juz czekam na wasze porady.


Oczywiscie rozpoczalem juz za przegladanie Ebay'a oraz Amazon no i co ? Wszystko mi sie podoba.  Moze wy cos dla mnie znajdziecie ?   :ph34r: 

Cos ode mnie:
 

http://www.ebay.com/itm/Apple-MacBook-Unibody-Laptop-MC516LL-A-2-40GHz-Core-2-Duo-250GB-4GB-OS-10-10-/181791378508?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a539c4c4c
http://www.ebay.com/itm/13-Apple-MacBook-2-4GHz-Intel-Core-2-Duo-4GB-RAM-250GB-HD-MB403LL-A-/281743753717?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41993c81f5
http://www.ebay.com/itm/MacBook-Pro-13-inch-2011-Intel-i5-2-3GHZ-320GB-HDD-/321806720391?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4aed2cdd87

BTW:


Jezeli chodzi marke to jestem wiernym uzytkownikiem iPhone'a od kilku lat oraz iPada - dlatego calosc systemu rozumiem i elegancko ogarniam ;) 

Pozdrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieje, ze podejmiecie wyzwanie i troche mi pomozecie no i, ze moj pierwszy post nie jest az tak zly i nie zostane przeniesiony  do zakladki: ZJEB.

Spoko_Niko. 



 


iPhone 5c. 
NY' 91'   :ph34r:
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych