Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Air 13" 2014/2015 4GB ramu i xcode


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rm

rm
  • 8 postów

Napisano 04 lipca 2015 - 07:56

Cześć,

 

mój pierwszy post na forum, miałem w sumie dylemat gdzie umieścić ale liczę na to, że w tym dziale dostanę konkretniejsze info.

 

Chciałbym zapytać o wygodę używania xcode do developmentu dla iOSa na trzynastocalowym Macbooku Air z roku 2014 bądx 2015 w podstawowej konfiguracji (4 GB ramu, ssd).

Dodatkowo jeśli Ktoś mógłby odpalić na takim sprzęcie xcode na yosemite i sprawdzić w menadżerze pamięci zajętość ramu byłbym bardzo wdzięczny.

 

@ Administracja

Jeśli napisałem w złym dziale proszę o przeniesienie i wyrozumiałość - dziękuję :-)

 

Pozdrawiam

R



#2 rm

rm
  • 8 postów

Napisano 10 lipca 2015 - 19:43

W związku z brakiem odpowiedzi poproszę o zamknięcie.



#3 Danioo

Danioo
  • 1 057 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 lipca 2015 - 20:31

Cześć,

 

mój pierwszy post na forum, miałem w sumie dylemat gdzie umieścić ale liczę na to, że w tym dziale dostanę konkretniejsze info.

 

Chciałbym zapytać o wygodę używania xcode do developmentu dla iOSa na trzynastocalowym Macbooku Air z roku 2014 bądx 2015 w podstawowej konfiguracji (4 GB ramu, ssd).

Dodatkowo jeśli Ktoś mógłby odpalić na takim sprzęcie xcode na yosemite i sprawdzić w menadżerze pamięci zajętość ramu byłbym bardzo wdzięczny.

 

@ Administracja

Jeśli napisałem w złym dziale proszę o przeniesienie i wyrozumiałość - dziękuję :-)

 

Pozdrawiam

R

 

Było na forum kilka razy. 4GB RAM to trochę za mało dla Xcode. 


iMac 21,5 Mid 2014 (1,4GHz,8GB,500GB) + 128GB SSD USB | MacBook Air 11 Early 2014 (1,4Ghz,4GB,256GB)

Samsung Galaxy S8 Arctic Silver / iPhone 7 Matte Black 32GB 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych