Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kupno samego kabla do zasilacza z polską końcówką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 netmajor

netmajor
  • 57 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 maja 2015 - 13:04

Hej,
Gdybym kupił Macbook z zagranicy to musiałbym pewnie użyć przejściówki polskiej. A jak sprawdza się takie rozwiązanie?
Przewód MagSafe Power Europe dla produktów Apple
http://allegro.pl/sh...item=5071847809

Czytałem o niebezpiecznych zasilacza chyba z Chin, ale czy taki kabel też może być słabo zrobiony? Wygodniej jest używać odpowiedniej końcówki niż przejściówki

Forum rzuciło błędem gdy tworzyłem temat i kilka pojawiło się :/
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

Użytkownik netmajor edytował ten post 24 maja 2015 - 13:16


#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maja 2015 - 13:19

A po co używać badziewnej przejściówki? Przecież Apple po to właśnie zaprojektowało zasilacz uniwersalny na cały świat żeby nie były potrzebne przejściówki. Kupisz ten przewód z linku i zastąpisz nim ten, który miałeś w zestawie z komputerem.

 

Ten przewód możesz kupić też oryginalny za około 70-80 złotych ale nawet zamiennik powinien normalnie działać. Chińczyk musiałby się bardzo postarać, żeby ten przewód sprawiał jakieś problemy.


  • netmajor lubi to

Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 netmajor

netmajor
  • 57 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 maja 2015 - 17:27

Masz na myśli ten zestaw uniwersalnych przejściówek od Apple ?

Własnie zauważyłem że Apple daje same wtyki a te podróbki są z kable metrowym dodatkowo... Więc może coś takiego bez kabla ;) 

Do zamknięcia temat.

 

P.s. prośba do admina o zamkniecie przypadkowo stworzonych tematów o tym samym tytule ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych