Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wybór laptopa od Apple.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mycroft

Mycroft
  • 57 postów

Napisano 14 maja 2015 - 22:41

Witam,

Niedługo - tak w Lipcu, będę chciał zakupić nowy komputer... właściwie to laptopa. Zastanawiam się nad czymś z osx(em) na pokładzie. Laptop byłby używany do pisania (dość często edytuję i piszę dokumenty), programowania, edytowania filmów, muzyki (amatorsko) i grafiki (photoshop, illustrator - obróbka zdjęć, fotografii itd). Do tego muzyka, skype, przeglądanie interentu i ewentualnie gra w Heroes of the Storm. Do przeznacznia mam 4000zł (+/- 100-200 zł). W grę wchodzi tylko laptop używany - 13 cali. Prosiłbym o poradę dotyczącą zakupu - co najlepiej wybrać? Czy warto brać coś z retiną?



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 15 maja 2015 - 05:49

Pamiętaj o jednym: nowe maki mają wlutowany ram więc nic później nie dołożysz - bierz wersje z min. 8 GB. Omijaj składaki poleasingowe z Pomorza (sprowadzane ze Skandynawii) najlepiej kupuj od 1 właściciela ze wszelkimi papierami itd. tak byś znał historię maka. Okazji nie ma zwłaszcza na Allegro a jak wydaje Ci się że jest przeczytaj to jeszcze raz.
Fallout ...war, war never changes...

#3 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 16 maja 2015 - 00:02

Dużego pola popisu to nie masz ;)

 

     MacBook Air czy MacBook Pro?    


Tak jak DanielF napisał. Dobry sprzęt ma swoją cenę i większość ludzi o tym wie...

 

Taki mały przykład - 3/4 miesiące temu sprzedałem swojego białaska z 2010 roku za 1400... Cena w górnych granicach, przecież można było kupić za 900 zł na allegro. Nowy właściciel jest mega zadowolony z maka - wszystko gra.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych