Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook na raty w iSpot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nefti

Nefti
  • 52 postów

Napisano 16 kwietnia 2015 - 19:05

Witam,

czy jest ktoś, kto zakupił MacBook'a jakiegokolwiek w iSpot na raty? Jestem ciekaw jak wygląda sprawa i czy można zaufanie wybrać taką opcję. 

Bardzo podoba mi się MB Air 13'' jednak skoro miałbym brać na raty to nie lepiej wybrać lepszy sprzęt z niewiele większą ratą? Dlatego chciałbym się Was dopytać który jest przez Was polecany. Za 2,5 roku prawdopodobnie studia tak więc taki sprzęt by się na 100% przydał. 

 

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam.



#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 16 kwietnia 2015 - 19:46

Chcesz teraz kupić lapka, który się przyda za 2,5 roku? ;x 


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#3 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 kwietnia 2015 - 20:09

Rzeczywiście!Głupie pytanie!Zapytaj o to samo za 2 lata a nie teraz.



#4 Nefti

Nefti
  • 52 postów

Napisano 16 kwietnia 2015 - 20:17

Chcesz teraz kupić lapka, który się przyda za 2,5 roku? ;x 

Rzeczywiście!Głupie pytanie!Zapytaj o to samo za 2 lata a nie teraz.

Oh... przyda się od razu, bo i tak mam w zamiarze kupić poręczny, ładny i wydajny nowy sprzęt bo obecny już jest na wyczerpaniu.



#5 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 kwietnia 2015 - 20:19

Kup Pro


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#6 Nefti

Nefti
  • 52 postów

Napisano 16 kwietnia 2015 - 20:25

Kup Pro

Będę wdzięczny za uzasadnienie swojej odpowiedzi oraz o podanie całej nazwy, bo są te Retiny itd. ;)



#7 666

666

    Mac Pro doctor


  • 2 401 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 kwietnia 2015 - 20:35

Zapoznaj się najpierw z modelami i z tym czym się od siebie różnią, to sam się zorientujesz co Ci najbardziej pasuje.

Kupowanie czegoś, "bo ktoś na forum napisał" nie ma najmniejszego sensu, zwłaszcza gdy nie bardzo w ogóle wiesz czym to się je.

"Lepszy" dla każdego znaczy co innego.


  • Nefti lubi to

mac-pro.pl

Serwis i (roz)budowa stacji roboczych Apple
Masz problem z Makiem Pro? Brakuje mu mocy?

Pisz lub dzwoń: 501211594


#8 Nefti

Nefti
  • 52 postów

Napisano 16 kwietnia 2015 - 21:10

Zapoznaj się najpierw z modelami i z tym czym się od siebie różnią, to sam się zorientujesz co Ci najbardziej pasuje.

Kupowanie czegoś, "bo ktoś na forum napisał" nie ma najmniejszego sensu, zwłaszcza gdy nie bardzo w ogóle wiesz czym to się je.

"Lepszy" dla każdego znaczy co innego.

Macbook Air podoba mi się bardzo jego smukłość, bardzo ładnie wygląda, za to Pro jest "grubaskiem" i z wyglądu nie podoba mi się, ale ma podobno bardzo dobry ekran ten Retina... Ogólnie wiem jakie są modele, oczekuje po prostu sprawności, żebym mógł go zabrać w jakąkolwiek podróż i możliwość czasami pogrania w mało wymagające gry. Ludzie ogólnie chwalą, jednak bardziej chciałbym tutaj skupić się na sprawie z ratami w iSpot. 25 kwietnia jadę do Katowic do jednego ze sklepów iSpot i właśnie tak ogólnie sprawdzę każdy model który będzie wystawiony i konkretnie tam zdecyduje który wybiorę. ;)

Jednak warto znać opinię innych osób, może są jakieś konkretne wady takich sprzętów (chociaż wiem że jest ich mało albo w ogóle nie ma :P ) .


Ogólnie czy ten z 8GB spełni wymagania? (oczekuje po prostu sprawności, żebym mógł go zabrać w jakąkolwiek podróż i możliwość czasami pogrania w mało wymagające gry)

http://ispot.pl/macbook-air/apple-macbook-air-13-calowy-intel-core-i5-16ghz-4gb-128gb-iris-hd,id-73530 

Użytkownik Nefti edytował ten post 16 kwietnia 2015 - 21:10


#9 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 16 kwietnia 2015 - 21:15

Lepiej nam powiedz do czego będziesz go używał ;x


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#10 Nefti

Nefti
  • 52 postów

Napisano 16 kwietnia 2015 - 21:32

Lepiej nam powiedz do czego będziesz go używał ;x

Obecnie na jeszcze działającym laptopie surfuję po internecie, czasami jakieś filmy oglądam, słucham muzyki oraz gram w mało wymagające gry które wiem że na MacBookach działają. ;) Nie jestem osobą wymagającą, a jednak takim sprzętem od Apple to bym nie pogardził, tym bardziej że się przyda synchronizacja z iPhonem. ;)


Użytkownik Nefti edytował ten post 16 kwietnia 2015 - 21:33


#11 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 17 kwietnia 2015 - 11:19

Dołóż 480 do 8 GB ram i ew. zastanów się czy starczy Ci 128 GB hdd. Pamiętaj, że zazwyczaj maki kupuje sie na 3-5 lat więc warto zapłacić na starcie więcej by potem w sobie w brodę nie pluć. 

 

Pozzdro, aa



#12 Nefti

Nefti
  • 52 postów

Napisano 18 kwietnia 2015 - 16:57

Zeby programować/tworzyć gry na iOS oraz na Maca trzeba miec styczność i posiadać oprogramowanie lub sprzęt Apple?

#13 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 18 kwietnia 2015 - 18:25

Tak, musisz mieć komputer od Apple.


  • Nefti lubi to

NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych