Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"ś" samoczynnie wysyła wiadomości na Safari w Outlook


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelx13

pawelx13
  • 3 postów

Napisano 10 marca 2015 - 18:46

Witam wszystkich.

 

 Mój macbook samoczynnie wysyła wiadomość mail podczas pisania gdy wcisnę prawy alt plus s, czyli literkę "ś". Dzieje się to tylko wtedy, gdy jestem zalogowany na swojej poczcie Outlook na Safari. Znacie rozwiązanie tego problemu? Będę wdzięczny za pomoc, ponieważ jest to strasznie irytujące.



#2 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 10 marca 2015 - 19:24   Najlepsza odpowiedź

Twórcy strony Outlook.com nie przypuszczali, że na świecie istnieją inne języki, niż angielski. Ewentualnie coś tam słyszeli o radzieckim i o klingońskim. Nie mogli więc wpaść na to, że w niektórych językach używane są litery wprowadzane przy użyciu kombinacji Alt-litera — więc radośnie podpięli sobie pod Alt-S funkcję Wyślij.

 

Na szczęście w preferencjach możesz sobie wyłączyć skróty klawiszowe. Kliknij w ikonę ustawień > Skróty klawiszowe > Wyłącz skróty klawiszowe.


  • plnt, pawelx13 i Jakub Nowak lubią to

PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#3 pawelx13

pawelx13
  • 3 postów

Napisano 10 marca 2015 - 20:08

Chylę czoła. Dziękuję.



#4 Krissters

Krissters
  • 1 postów

Napisano 04 lipca 2017 - 18:25

Cześć, 

mam pytanie odnośnie wyłączenia skrótów klawiszowych.. rozumiem, że chodzi o wyłączenie skrótów na MACu.. wchodzę w preferencje systemowe - klawiatura - zakładka skróty i nie widzę opcji wyłącz skróty. Nawet jeśli wyłączyłem wszystkie pojedyńczo to w dalszym ciągu "ś" wysyła na Outlook Web App wiadomość..

Pomożecie?

17392086468687218581.png



#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 04 lipca 2017 - 21:22

Co to kiedykolwiek robiło w dziale „Windows na Mac'u”, nie mam pojęcia, lecz z okazji niefortunnego odkopu wątek trafia w należne mu miejsce. Ktoś się pokusi o dodatkowe wyjaśnienie ostatniemu postującemu? :-)

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#6 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 05 lipca 2017 - 07:51

Co to kiedykolwiek robiło w dziale „Windows na Mac'u”, nie mam pojęcia, lecz z okazji niefortunnego odkopu wątek trafia w należne mu miejsce. Ktoś się pokusi o dodatkowe wyjaśnienie ostatniemu postującemu? :-)

Ja się pokuszę :)

Cześć,
mam pytanie odnośnie wyłączenia skrótów klawiszowych.. rozumiem, że chodzi o wyłączenie skrótów na MACu.. wchodzę w preferencje systemowe - klawiatura - zakładka skróty i nie widzę opcji wyłącz skróty. Nawet jeśli wyłączyłem wszystkie pojedyńczo to w dalszym ciągu "ś" wysyła na Outlook Web App wiadomość..
Pomożecie?
17392086468687218581.png

Ale wątek tyczy się witryny outlook.com i tego, że po wciśnięciu prawy alt+s wysyła wiadomość. skróty klawiszowe w systemie nie mają nic do tego bo witryna outlook.com funkcjonuje w webie a nie jako program na komputerze, więc w preferencjach systemowych tego nie zmienisz. Trzeba to zrobić na stwonie outlook.com zgodnie z postem #2

#7 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 05 lipca 2017 - 07:54

Dziękuję.
No i teraz mogę spokojniutko temat zamknąć jako aż dwa razy rozwiązany :)

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych