Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

IPad Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#26 hoogs

hoogs
  • 132 postów

Napisano 21 września 2015 - 21:05

Jak to dokładnie będzie z dostępnością i cenami iPada Pro?

 

W pierwszym rzucie będzie już w PL? Gdzieś zostały podane jakieś ceny? Mało informacji na ten temat



#27 Kazek-ff49ee234d

Kazek-ff49ee234d
  • 527 postów

Napisano 06 października 2015 - 03:06

Jak to dokładnie będzie z dostępnością i cenami iPada Pro?

 

W pierwszym rzucie będzie już w PL? Gdzieś zostały podane jakieś ceny? Mało informacji na ten temat

Ceny podane w USA  model ipad pro z modemem LTE i 128GB  (tylko jedna wersja z LTE)  kosztuje 1175$ z podatkiem w stanie NY  co przy kursie dolara 3.8 daje 4500zl w Polsce ( jak i w europie podatek VAT jest wyzszy)  wiec cena w Polsce bedzie okolo 5500zl  .   za modele WIFI (dwie wersje) 32GB  $870  okolo 3300zl  w polsce zapewne 3999zl  a wersja 128GB   $1033   okolo 3900zl   w Polsce mysle ze okolo 4500zl    nalezy pamietac ze podalem ceny przy kursie dolara 3,8  ceny moga sie zmienic w dniu premiery ipada pro jezeli zmieni sie kurs $$$    co do premiery w listopadzie to zapewne USA i Niemcy, Francja i UK  w Polsce mysle ze dopiero po nowym roku. 


Użytkownik Kazek edytował ten post 06 października 2015 - 03:07


#28 eviltomek

eviltomek
  • 780 postów
  • SkądDębica

Napisano 10 listopada 2015 - 17:05

O ktorej moan sie spodziewac ze na polskim Apple store pojawi sie Pro do kupienia?


<p>Komputer:  iMac 21.5 Late 2011 Telefon:  iPhone 7 PLUS —-> xs max Tablet:  iPad Pro

#29 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 listopada 2015 - 00:51

Dotarł do mnie po 26 godzinach - Apple naprawdę dało radę tym razem. To moje spostrzeżenia:

 


"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." ~Steve Jobs


#30 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2015 - 18:16

Jest juz w ispotach i innych ?

#31 wojtekjw

wojtekjw
  • 19 postów
  • SkądNysa

Napisano 13 listopada 2015 - 19:40

Już mam ;)

Użytkownik wojtekjw edytował ten post 13 listopada 2015 - 19:46

IPad Air 16gb cell, IPad mini retina cellular 16, Iphone 5s 16 MacBook Pro retina 13, MacBook Air 11 MacMini Intel Core i7 2,3 GHz 16GB Time Capsule 2TB X2, Air port Extreme x2, Apple TV3

#32 Mirek 59

Mirek 59
  • 398 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 listopada 2015 - 19:56

Napisz jak Go odbierasz ???



#33 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 13 listopada 2015 - 20:55

Jest juz w ispotach i innych ?

Na razie tylko w AOS.


  • eloszki lubi to

Pomogłem ?   -  Lubię to 


#34 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 listopada 2015 - 00:19

Nieźle sobie radzi w porównaniu do iPada Air 2  ;)

 


Użytkownik macowiec1999 edytował ten post 15 listopada 2015 - 00:20

"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." ~Steve Jobs


#35 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopada 2015 - 07:50

A kiedy sie może pojawić w sklepach stacjonarnych?

#36 icekxd2

icekxd2
  • 47 postów

Napisano 16 listopada 2015 - 10:09

Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie: iPad Pro w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu? Ktoś miał juz okazje go zobaczyc?


Galaxy Note III / iPhone 4S iPadr 64 GB 4G MBPr 2013

#37 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 16 listopada 2015 - 15:46

Według mnie bezsensowny sprzęt. Jak można go nazwać PRO, skoro tak naprawdę niczym się nie różni od AIR 2 poza rozmiarem i bebechami. System to dalej IOS, który  z profesjonalnym zastosowaniem nie ma nic wspólnego. Zestaw z klawiaturą, rysikiem i jedynym słusznym 128GB dyskiem kosztuje więcej niż macbook air 13 z 256GB dyskiem. Sprzedaż raczej nie powali na kolana, więc wątpię, żeby większość aplikacji była dostosowana do tej dużej rozdzielczości. Na razie wygląda to tragicznie, wszystko jest porozciągane na chama z rozdziałki ipada Air 2. Sprzęt z 2015 roku, a aparat z zeszłorocznego Aira, touch id stara konstrukcja, brak 3d touch. Najbardziej jednak bije po oczach układ 4x5 ikon na tak ogromnym wyświetlaczu, po prostu żenada. Przerwy pomiędzy nimi są ogromne. W ogóle nie jest wykorzystana wielkość wyświetlacza i jego ogromna rozdzielczość. To urządzenie miałoby sens tylko z OSX, w tym wypadku to tylko przerośnięty - mało poręczny bo dużo cięższy - iPad Air za kosmiczne pieniądze.


  • Sebosz, Alex885 i bbart79 lubią to
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#38 kris2k

kris2k
  • 321 postów

Napisano 16 listopada 2015 - 23:22

Aira po ekranie nie posmyrasz ;) 

Nie uważam go za całkowicie bezsensowne urządzenie, ale faktycznie zbytnio dla swoich potrzeb zastosowania nie widzę. Co nie oznacza że znajdą się tacy dla których okaże się tym czego szukali i potrzebują. Mnie się wydaje za duży jak na urządzenie mobilne, jak go dłużej w rękach trzymać?

Faktycznie gdyby mu zaimplementowali osx miałby na pewno większe grono zwolenników, ale wtedy mógłby być realną konkurencją dla nowego MacBooka. 


iMac 21,5 i5 2,7 quad, 8GB RAM, 1TB HDD, Intel Iris Pro ; iPad4 64GB Wi-Fi + Cellular ; iPhone 4 8GB/ iPhone 4S 8GB ; iPod Nano 8GB


#39 Alex885

Alex885
  • 87 postów
  • SkądBielsko-Biała, PL

Napisano 17 listopada 2015 - 20:34

Trudno nazwać tego iPad'a "Pro". Bardziej by pasowało Semi-Pro z powodu braku OS X.

Pozdrawiam Czarka (macowiec1999)


 iMac 27" 5K /  iPhone XS Max


#40 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 22 listopada 2015 - 13:28

iPad Pro to naprawdę dobry sprzęt! ;)  Sorki, że tak spamuję tymi moimi filmikami, ale może ktoś zainteresowany iPadem Pro, czegoś się więcej dowie :)

 

 

 


  • Arkhan lubi to

"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." ~Steve Jobs


#41 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 25 listopada 2015 - 04:40

Albo nie potrafię szukać albom ślepy,czy iPad pro ma funkcje usypiania przez dedykowane etui,skąd moje pytanie,kolega zakupił pro i etui ponoć z funkcją usypiania i nie usypia.

#42 yendashfun

yendashfun
  • 187 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 26 listopada 2015 - 07:21

Macowiec, skąd wytrzasnąłeś piórko w naszym pięknym mieście? Jakiś recenzerski deal?



#43 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 26 listopada 2015 - 21:54

Macowiec, skąd wytrzasnąłeś piórko w naszym pięknym mieście? Jakiś recenzerski deal?

 

Nie, po prostu bardzo wcześnie rano zamówiłem, jak tylko pojawiły się w sklepie. Nawet zdążyłem już nagrać filmik z wrażeniami Henryka Sawki (rysownikiem, z naszego pięknego miasta), więc jak ktoś chce to do obejrzenia tutaj;)


"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." ~Steve Jobs


#44 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 listopada 2015 - 11:39

Chciałem znaleźć chociaż jeden powód aby zakupić iPad Pro ale nie mogę. Kompletnie nie widzę zastosowania tego sprzętu.


  • MasterM lubi to

#45 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 28 listopada 2015 - 12:33

Niestety mam to samo. Kompletnie do mnie nie przemawia iPad pro, tak jak nie przemawia do mnie na razie nowe Apple TV. 

Jak korzystam z iPada to najczęściej trzymam go w pionie, więc nie wyobrażam sobie trzymać cokolwiek cięższego niż Air2 obecnie. 



#46 Sami_1

Sami_1
  • 80 postów

Napisano 01 grudnia 2015 - 15:11

Nie, po prostu bardzo wcześnie rano zamówiłem, jak tylko pojawiły się w sklepie. Nawet zdążyłem już nagrać filmik z wrażeniami Henryka Sawki (rysownikiem, z naszego pięknego miasta), więc jak ktoś chce to do obejrzenia tutaj;)

Dobra robota. Fajnie jak ktoś z pasją poświęca swój czas aby zarazić nią innych.


Niestety mam to samo. Kompletnie do mnie nie przemawia iPad pro, tak jak nie przemawia do mnie na razie nowe Apple TV. 

Jak korzystam z iPada to najczęściej trzymam go w pionie, więc nie wyobrażam sobie trzymać cokolwiek cięższego niż Air2 obecnie. 

No to w takim razie zainteresuje on te osoby, które trzymają iPada w poziomie :) A tak poważnie - myślałem podobine do Ciebie i nawet przez kilka dni nie umiałem się przyzwyczaić. Przesiadłem się z Air nie z Air2 bo nie widziałem sensu tamtej "aktualizacji". Dziś nie zamieniłbym się znowu na 10". Jest spory, ale daje to dużo więcej możliwości, zabawy itd.



#47 Szaman35

Szaman35
  • 194 postów

Napisano 01 grudnia 2015 - 18:59

Czy ja dobrze rozumiem, że do iPada Pro nie ma oryginalnego kompletnego etui?

Jest tylko osobno "Nakładka iPad Pro Smart Cover" chroniąca tylko ekran

i "Silikonowe etui do iPada Pro" chroniące tylko tył.

W sumie cena 658zł by mieć komplet.

 

Czy jest jakaś sensowna lekka i niewielka alternatywa by mieć etui takie, które

mam do iPada Air?

http://www.apple.com...pada-air-czarne


Użytkownik Szaman35 edytował ten post 01 grudnia 2015 - 19:00


#48 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 01 grudnia 2015 - 23:13

Czy ja dobrze rozumiem, że do iPada Pro nie ma oryginalnego kompletnego etui?

Jest tylko osobno "Nakładka iPad Pro Smart Cover" chroniąca tylko ekran

i "Silikonowe etui do iPada Pro" chroniące tylko tył.

W sumie cena 658zł by mieć komplet.

 

Czy jest jakaś sensowna lekka i niewielka alternatywa by mieć etui takie, które

mam do iPada Air?

http://www.apple.com...pada-air-czarne

Dokładnie tak jak w mini4 - nie ma 'smart case' dla Pro. Wybór etui firm trzecich dla iPada pro (podobnie jak dla mini 4)  jest na razie dość skąpy. Trzeba poczekać.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#49 rafikk_1983r

rafikk_1983r
  • 204 postów
  • SkądPoland

Napisano 12 stycznia 2016 - 13:20

Tez wam ucieka wyszukiwarka w AppStore w iPadzie pro? Na iPadzie Air jest ok. Dodałbym screena ale przestarzałe forum ma limit w tych czasach 392kb. Ale padaka.

Dobra robota. Fajnie jak ktoś z pasją poświęca swój czas aby zarazić nią innych.
No to w takim razie zainteresuje on te osoby, które trzymają iPada w poziomie :) A tak poważnie - myślałem podobine do Ciebie i nawet przez kilka dni nie umiałem się przyzwyczaić. Przesiadłem się z Air nie z Air2 bo nie widziałem sensu tamtej "aktualizacji". Dziś nie zamieniłbym się znowu na 10". Jest spory, ale daje to dużo więcej możliwości, zabawy itd.


Identyczne wrażenia. Tez przesiadka z Air którego w sumie nadal mam bo potrzebuje jb który tam jest a na pro niestety jeszcze mie ma możliwości. Na początku szok, duży trochę mniej poręczny a dzisiaj to najlepszy tablet jaki miałem. Wydajność i 4gb robią cuda, najlepsze jest wtedy kiedy zapominam o aplikacji która 2 dni temu uruchomiłem a jak ją odpalam od nowa okazuje sie ze nadal siedzi w tle. iPad Air może pro buty czyścić. Nawet zacząłem zamiast na MBA na iPadzie pro netflixa oglądać bo ekrany niemal identyczne a jakość w pro na ogromny plus. Tak samo korzystanie z PC streemingowo działa wyśmienicie a wielki ekran w iPadzie robi niesamowita robotę. Pozdro

#50 radzion

radzion

    master of disaster

  • 1 193 postów
  • Płeć:
  • SkądGliwice

Napisano 15 stycznia 2016 - 22:50

Posiadam od dzisiaj :) Przesiadka z Air2. Wrażenia opisze jak trochę się pobawię. Ale ekran to masakra. Po prostu miażdży wszystko. Mam takze pencila - niesamowite odczucia przy użytkowaniu.

 iMac + MacBook Air + Time Capsule |  iPhone 12 Pro |  iPhone 11 Pro Max |  WATCH + Band(PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" +  Pencil





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych