Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 klikający touch id


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aleksander Brol

Aleksander Brol
  • 46 postów

Napisano 15 lutego 2015 - 20:32

Tak jak w temacie czy jest to normalne ? Ponieważ mam go miesiąc od nowosci czegoś takiego nie było

#2 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 15 lutego 2015 - 20:45

Typowa wada iPhone. Reklamuj. 


iPhone 12 mini 


#3 niumara

niumara
  • 148 postów
  • SkądOrzesze, Katowice, Poland, Poland

Napisano 15 lutego 2015 - 20:47

Mnie tez klika :) do serwisu :)

#4 Aleksander Brol

Aleksander Brol
  • 46 postów

Napisano 15 lutego 2015 - 20:52

czy dostane jakis refub czy wezma tylko sam telefon ? Mój jest w idealnym stanie bo zabezpieczony oraz wszystkie akcesoria nowe
Chyba że wezma i dadza nowy?

#5 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 15 lutego 2015 - 21:12

Nie potrafię zrozumieć problemu „dwukliku” czy „klikającego” przycisku Home/Touch ID. Mógłby mi to ktoś opisać, wytłumaczyć?



#6 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 15 lutego 2015 - 21:17

Przy wciskaniu takie home button czujesz jakby podwójne kliknięcie. Touch ID po prostu się jakby odkleja w środku. Niby wszystko działa OK, ale strasznie wkurza. Miałem to samo w 5s i później w 6. 


  • neverneve lubi to

iPhone 12 mini 


#7 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 15 lutego 2015 - 21:52

Prawdopodobnie dostaniesz refurba, to nie oznacza, że będzie to gorszy telefon, bo jest już sprawdzony.

#8 Aleksander Brol

Aleksander Brol
  • 46 postów

Napisano 15 lutego 2015 - 23:59

Nie po to płacę 3 tyś zł by dostac refuba nawet to nie przeszkadza

#9 Aleksander Brol

Aleksander Brol
  • 46 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 10:36

Już znalazłem sposób na to i naprawione bez otwierania itd :)



#10 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 16 lutego 2015 - 10:52

Również miałem ten problem, ale od nowości, więc zareklamowałem i dostałem nówkę.

Wszystko działało normalnie i bez zarzuty, tylko to klikanie było strasznie denerwujące.


MacBook Air M1 | iPhone 12 mini | Apple TV 4K 


#11 dejvidk

dejvidk
  • 12 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 11:18

Już znalazłem sposób na to i naprawione bez otwierania itd :)

 

Hej,

 

Możesz powiedzieć co to za sposób ? Sam mam dokładnie ten sam problem przy swojej szóstce...

 

Pozdrawiam!



#12 Aleksander Brol

Aleksander Brol
  • 46 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 11:42

wystarczy zobaczyć ten filmik
Potrzebna Miękka szmatka plyn do szyb i woda

#13 coy_coyote

coy_coyote
  • 58 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 17 lutego 2015 - 14:34

w mojej szóstce pomogło ale tylko na chwilę



#14 algeroth

algeroth
  • 45 postów

Napisano 28 lutego 2015 - 21:44

heh, wlasnie oddaje w poniedzialek do serwisu mojego Iphone'a. Na poczatku tylko głośno klikal home button, a teraz to podwojnie klika, haczy sie o cos, nie mam bladego pojecia co tam sie dzieje.

Dam wam znac na poczatku tygodnia co udalo mi sie zalatwic z Cortlandem ew. z iMadem.  Bede walczyl o nowy telefon ew. refurb, ale tego refurba to sobie przejrze przy nich w 100 procentach zeby znowu nie bylo jakis kwiatkow.



#15 Tomassino

Tomassino
  • 46 postów

Napisano 01 marca 2015 - 21:08

heh, wlasnie oddaje w poniedzialek do serwisu mojego Iphone'a. Na poczatku tylko głośno klikal home button, a teraz to podwojnie klika, haczy sie o cos, nie mam bladego pojecia co tam sie dzieje.
Dam wam znac na poczatku tygodnia co udalo mi sie zalatwic z Cortlandem ew. z iMadem.  Bede walczyl o nowy telefon ew. refurb, ale tego refurba to sobie przejrze przy nich w 100 procentach zeby znowu nie bylo jakis kwiatkow.

W Cortlandzie w Poznaniu raczej mała szansa. Oddawałem swoją 6-stkę na tzw. półksiężyc na przednim aparacie i przy okazji mówiłem o klikającym i hałasującym przycisku home, i Pani stwierdziła, że taki urok tego telefonu i nie podlega to gwarancji... Ale próbuj - może w Twoim przypadku będzie inaczej.

#16 satmar

satmar
  • 788 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 01 marca 2015 - 21:34

W Cortlandzie w Poznaniu raczej mała szansa. Oddawałem swoją 6-stkę na tzw. półksiężyc na przednim aparacie i przy okazji mówiłem o klikającym i hałasującym przycisku home, i Pani stwierdziła, że taki urok tego telefonu i nie podlega to gwarancji... Ale próbuj - może w Twoim przypadku będzie inaczej.

z takim uzasadnieniem odmowy naprawy było zażądać tego pisemnie, zaręczam że b.szybko ta pani zmieniła by zdanie i ten półksiężyć pojawił by się i niej pod oczami  :)



#17 Tomassino

Tomassino
  • 46 postów

Napisano 02 marca 2015 - 14:16

z takim uzasadnieniem odmowy naprawy było zażądać tego pisemnie, zaręczam że b.szybko ta pani zmieniła by zdanie i ten półksiężyć pojawił by się i niej pod oczami   :)

 

Chyba się nie zrozumieliśmy - pisałem o klikającym home button, a nie o tym, że odmówili przyjęcia ze względu na półksiężyc. Akurat z tą wadą i wymianą na nowy egzemplarz nie było żadnego problemu.



#18 polomo

polomo
  • 7 postów

Napisano 03 marca 2015 - 12:31

A co powiecie na to, ze co raz czesciej przy jednym kliknieciu home otwiera mi sie widok otwartych aplikacji, a powinno to dzialac przy podwojnym kliknieciu. Zauwazyl ktos cos takiego u siebie? Jest sie czym martwic? Generalnie co raz bardziej zaczyna mnie rozczarowywac ip6 :(

#19 App4

App4
  • 111 postów

Napisano 03 marca 2015 - 20:48

A co powiecie na to, ze co raz czesciej przy jednym kliknieciu home otwiera mi sie widok otwartych aplikacji, a powinno to dzialac przy podwojnym kliknieciu. Zauwazyl ktos cos takiego u siebie? Jest sie czym martwic? Generalnie co raz bardziej zaczyna mnie rozczarowywac ip6 :(

Mam ten sam problem w 5s. Jak na razie rzadko się to zdarza, jednak to oznaka, że przycisk zaczyna się psuć.



#20 DefterBark

DefterBark
  • 193 postów

Napisano 03 marca 2015 - 21:56

Nie chce zakładać nowego tematu ale mam podobny problem z 5s, touch id klika jak w jakimś chinolu, tele jeszcze jest na gwarancji, lecz posiada ukazana tackę sim, mogą być z tym problemy?

#21 Pawlok23

Pawlok23
  • 11 postów

Napisano 08 kwietnia 2016 - 07:48

Kupiłem właśnie nowego 6s w Cortland i mam to samo.

Telefon ma aż 1 dzień - czy mogę domagać się wymiany?



#22 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 08 kwietnia 2016 - 09:26

Zawsze możesz.

#23 as007

as007
  • 121 postów

Napisano 08 kwietnia 2016 - 09:40

U mnie na Ipadzie mini 3 też czasami słychać, że jest taki wyraźny dwuklik na klawiszu home. Dzieje się tak najczęściej, jak przyjdę z dworu gdy jest różnica temperatur. Co z tym zrobić? Skoro wada nie ujawnia się zawsze, to serwis może nie wyłapać usterki.



#24 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 09 kwietnia 2016 - 09:20

Mam to samo w 5s który ma ponad miesiąc. Cortland nie uznał tego za usterkę, a Apple twierdzi, że niektóre modele tak mogą mieć. Polityka - działa to nie jest wada. Przestanie działać to dopiero na serwis.Więc nie ma co się zastanawiać.

Użytkownik ASOT edytował ten post 09 kwietnia 2016 - 09:23


#25 waszek_rmc

waszek_rmc
  • 17 postów

Napisano 01 maja 2016 - 06:40

To jak to jest, przycisk powinien działać bezgłośnie czy powinien klikać? Dziwna sytuacja, myślałem z tak ma byc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych