Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Downgrade to Mavericks


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slasheer

Slasheer
  • 150 postów
  • SkądStorrs, CT

Napisano 12 stycznia 2015 - 07:21

Witajcie, 

 

Otóż mam pewien problem, posiadam MacBook'a Pro Retina 13" z połowy 2014 (2.6 i5, 8GB, 256SSD). Po zakupie, przesiadając się z MBP z 2009 roku, czułem sporą różnicę w działaniu, później wyszedł Yosemite i ta różnica diametralnie się zmieniła. Mianowicie, na 13" samo otwieranie folderu z aplikacjami po prostu się zacina. Nie wiem czy to jest spowodowane, ale tęczę mam prawie na każdym, bardziej "wysilonym" kroku, przykładowo - jak otwieram 10 linków w 10 innych zakładkach. Zacząłem więc szukać gdzie może leżeć przyczyna i natrafiłem na kilka wątków, że retina słabo sobie radzi z nowym systemem - ile w tym prawdy, cóż, innego powodu zacinającego maczka nie widzę. Powiedzcie mi, jak to u was wygląda? Zastanawiam się nad Downgradem do Mavericksa i tak samo zastanawia mnie czy to jest jeszcze w ogóle możliwe?  



#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 stycznia 2015 - 09:59

Oczywiście, że jest możliwe. Jeśli już był na tym komputerze Mavericks to zwyczajnie zainstaluj go jeszcze raz.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 krgsone

krgsone
  • 108 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 stycznia 2015 - 10:39

tak jak kolega wyżej napisał, możesz postawić Mavericks'a z recovery (czyli przed startem komputera, przytrzymujemy cmd+r) lub spróbować (jeżeli chcesz dać jeszcze szanse 10.10) postawić na czysto 10.10, może system po prostu źle się zaadaptował po 10.9 i dlatego czysta instalacja może przynieść tutaj pożądane skutki.


Komputer:  MacBook Pro 13 / i5 2.5 GHz / 16 GB Ram / SSD 256 / OS X El Capitan - 10.11.1 - Beta 1

Telefon: not 


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 stycznia 2015 - 11:17

Ile razy jeszcze o to spytacie?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych