Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#5026 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 01 lipca 2017 - 23:29

Szukam kilku aplikacji po przejściu z androida
1. Odebrać telefon https://play.google....ozvednout&hl=pl lub coś podobnego
2. Przesyłanie zdjęć filmików na inne urządzenie (TV) w miarę proste i niezawodne
3. Program do nagrywania rozmów telefonicznych (sprawdzony i dobry)
4. Plan lekcji (żeby wiedzieć jakie ma dziecko zajęcia i kiedy)
5. Ustawienie profili Smart Volume Control+ https://play.google....ntrolPlus&hl=pl lub coś podobnego
Najlepiej jak programy będą w j. polski nie koniecznie muszą być darmowe

1. Chyba są, ale nic nie kojarzę na szybko.
2. Więcej szczegółów (jakie to urządzenie?)
3. Nie ma takowych.
4. Plan lekcji można wpisać nawet w kalendarzu i mieć udostępniony pomiędzy wieloma urządzeniami.
5. Nie ma.
  • krissos lubi to

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5027 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 02 lipca 2017 - 09:15

1. Chyba są, ale nic nie kojarzę na szybko.
2. Więcej szczegółów (jakie to urządzenie?)
3. Nie ma takowych.
4. Plan lekcji można wpisać nawet w kalendarzu i mieć udostępniony pomiędzy wieloma urządzeniami.
5. Nie ma.

1. Jak coś sobie przypomnisz to napisz :)

2. Różne TV LG, Sony, samsung

3. Wielka szkoda :(

4. Sprawdzę, ale wolał bym oddzielną aplikację do tego.

5. Szkoda :( 


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#5028 Mefisteo

Mefisteo
  • 3 postów

Napisano 03 lipca 2017 - 00:14

Aplikacje społecznościowe solidne i dobre takie jak Np tweetbot 4 polecacie jakieś mogą być płatne dot instagrama, fb

#5029 Demos

Demos
  • 139 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 lipca 2017 - 17:17

Witam, poszukuję aplikacji, na której będę zaznaczał miejsca na mapie, jest coś takiego?


MacBook Pro 13,3' 128GB 2017 | Magic Mouse 2 iPhone 14 Pro Max Deep Purple 256GB | Apple Watch UltraAirPods Pro | 


#5030 Lukas_pk

Lukas_pk
  • 127 postów

Napisano 11 lipca 2017 - 21:35

Aplikacje społecznościowe solidne i dobre takie jak Np tweetbot 4 polecacie jakieś mogą być płatne dot instagrama, fb

Friendly Plus obsługuje fb, instagram i Twittera masz możliwość ustawienia ciemnego motywu, jak chcesz za jego pomocą pobierzesz filmy i zdjęcia w wyżej wymienionych serwisów również ;) dostępna jest bezpłatna wersja. Polecam
https://itunes.apple...d382011064?mt=8

#5031 kpisarz2

kpisarz2
  • 14 postów

Napisano 12 lipca 2017 - 06:55

Poszukuję dobrej aplikacji, która będzie umożliwiała robienie zdjęć w 16:9. Fajnie by było, jakby zdjęcia zapisywały się w rolce, a nie folderze aplikacji. Oczywiście w miarę możliwości, fajnie by było jakby jakość tych zdjęć była jak najlepsza.



#5032 Demos

Demos
  • 139 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 lipca 2017 - 13:34

Poszukuję dobrej aplikacji, która będzie umożliwiała robienie zdjęć w 16:9. Fajnie by było, jakby zdjęcia zapisywały się w rolce, a nie folderze aplikacji. Oczywiście w miarę możliwości, fajnie by było jakby jakość tych zdjęć była jak najlepsza.


CameraPixels. :)

MacBook Pro 13,3' 128GB 2017 | Magic Mouse 2 iPhone 14 Pro Max Deep Purple 256GB | Apple Watch UltraAirPods Pro | 


#5033 Frugo_84

Frugo_84
  • 1 postów

Napisano 27 lipca 2017 - 21:34

Witam,

Poszukuje nawigacji offline, odpowiednika Trekbuddy na Androida. Chodzi o to żeby ten program spełniał poniższe kryteria i przede wszystkim był bezpłatny, do tej pory znalazłem tylko jeden podobny program "OSMand Maps". Czy ktoś zna jeszcze coś innego bezpłatnego??

Poniżej to co jest dla mnie istotne;

1. Musi być bezpłatny :D (Warunek konieczny :P )

2. Musi obsługiwać trasy GPX, tworze sobie trasę gpx na kompie i potem do wędrówki wrzucam na telefon.

3. Musi byś  Offline i mieć mapy w stylu OSM, chodzi o mapy do wędrówek pieszych/rowerowych.

4. Najfajniej by było jakby się dało wrzucić swoją mapę/wycinek mapy, Trekbuddy tak miał że można było tylko interesujący nas "kawałek" mapy wyciąć na kompie i wrzucić (ale to nie jest konieczna opcja ;) )

 

Będę wdzięczny jak ktoś podrzuci jakieś sugestie :)



#5034 james314

james314
  • 1 postów

Napisano 28 lipca 2017 - 09:57

Witam

 

Czy jest jakaś aplikacja do ukrycia ikon, jakiś sekretny folder otwierany na pin. Wiem, że jest sporo appek do ukrywania zdjęć, filmów itd. Ale szukam czegoś do schowania np. jakiejś apkii np. Messengera.

 

Będę wdzięczny za pomoc



#5035 ip3

ip3
  • 49 postów

Napisano 30 lipca 2017 - 10:35

Witajcie!

Szukam klawiatury która będzie miała funkcję swype (pisania przez przesunięcie palcem) oraz na 5s pokaże dodatkowy rząd klawiszy z numerami nad alfabetem qwerty. Szukać aplikacji czy bardziej tweaków na JB?

Pozdrawiam!



#5036 nemesis

nemesis
  • 364 postów
  • SkądPoznań/Berlin

Napisano 06 sierpnia 2017 - 13:15

Witajcie

Szukam aplikacji dla iPada ktora pozqwoli mi na bezposrednie przenoszenie z karty sd na zewnetrzny dysk. Chodzi mi aby przz Huba usb podlaczyc dysk i czytnik kart sd i bez importowania tych zdjec odrazu je przkopiowac. Znacie taka appke?

#5037 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 06 sierpnia 2017 - 14:37

Witajcie!

Szukam klawiatury która będzie miała funkcję swype (pisania przez przesunięcie palcem) oraz na 5s pokaże dodatkowy rząd klawiszy z numerami nad alfabetem qwerty. Szukać aplikacji czy bardziej tweaków na JB?

Pozdrawiam!

SwiftKey może? Dodatkowy rząd będzie ciężko znaleźć, bo chyba twórcy klawiatur mają do dyspozycji ograniczoną przestrzeń.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5038 viscaelbarca89

viscaelbarca89
  • 3 postów

Napisano 09 sierpnia 2017 - 07:45

Witam, Czy znajdę jakąś klawiaturę na IOS z możliwością wibracji po naciśnięciu literki i wyświetlaniem klawiatury numerycznej bez przełączania ? Pobrałem Gboard i SwiftKey (używałem na androidzie i było pięknie wszystko).

A druga sprawa, co polecacie do słuchania muzyki (coś niedrogiego najlepiej) i robienia zdjęć i edytowania zdjęć.

 

 

 

Przeniesione z Mac – Software. Proszę na przyszłość sprawdzać, gdzie się pisze.


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 09 sierpnia 2017 - 10:03
Zły dział.


#5039 pretorians

pretorians
  • 235 postów

Napisano 12 sierpnia 2017 - 19:48

I super, bo szukać za dużo nie trzeba ;)

Ja szukam aplikacji na zbliżające się Mistrzostwa Europy w siatkówce, które odbędą się w Polsce. Znalazłem jedną aplikację, ale zależy  mi na tym, aby z aplikacji można zsynchronizować mecze z kalendarzem na Macu. 

Czy ktoś może znalazł taką aplikację?



#5040 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 13 sierpnia 2017 - 00:22

Witam, Czy znajdę jakąś klawiaturę na IOS z możliwością wibracji po naciśnięciu literki i wyświetlaniem klawiatury numerycznej bez przełączania ? Pobrałem Gboard i SwiftKey (używałem na androidzie i było pięknie wszystko).
A druga sprawa, co polecacie do słuchania muzyki (coś niedrogiego najlepiej) i robienia zdjęć i edytowania zdjęć.
 
 
 
Przeniesione z Mac – Software. Proszę na przyszłość sprawdzać, gdzie się pisze.

Jeśli chodzi o muzykę, to wbudowany odtwarzacz jest zupełnie OK. Co do zdjęć to edycja czyli co? Filtry i proste efekty, czy coś bardziej ambitnego?

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5041 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 sierpnia 2017 - 10:47

Kilka aplikacji 

1 Zdjęcia (dodatkowa która ma więcej opcji, stabilizację obrazu, robi lepsze zdjęcia)

2 Twitter jakiś lepszy zamiennik 

3 Facebook jakiś lepszy zamiennik

4 Program do wizytówek (nie do kart) 

5 Tapety (jakiś duży wybór i dobra jakość)

6 Plan lekcji (dla rodziców)

7 Program do przypominania Imieniny Urodziny 

 

Najlepiej jak by programy były w języku polskim i nie muszą być darmowe. Zauważyłem że w appstore (co do języka) czasem piszą jedno a w rzeczywistości jest inaczej, trafiłem że niby brak polskiego a jednak była po w naszym języku.


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#5042 kkociubowski

kkociubowski
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 sierpnia 2017 - 21:04

@krissos

Ad.2 i 3. Friendly - obsluguje również Instagram - na razie korzystam z niego jako klienta FB, jest spoko bo apka jest mniejsza rozmiarowo od oryginalnej apki dla FB, jest szybsza (szybciej się ładuje i działa), w wersji darmowej ma (niestety) reklamowy pasek, generalnie jest ok

Ad.6 - moja propozycja - google calendar - zakładam sobie dodatkowy podkalendarz o nazwie "dziecko1", daje mu "jego" kolor, i gotowe; łatwo się wszystko dodaje, usuwa, przesuwa, filtruje (jeżeli swój, żony, dziecka kalendarz masz w ten sposób rozdzielone, to wyłączenie wszystkich poza "dziecko1", daje Ci widok planu lekcji dziecka); jako lepszy interfejs do google calendar polecam apkę "Calendars 5" (mi się trafiło ustrzelić kiedyś wersję "pro" za darmo)

Ad.7 - do przypominania dat Urodzin wystarczy wg mnie ustawienie tych dat dla wszystkich (interesujących Cię) kontaktów w standardowej apce Kontaktów, a potem w Ustawienia-Kalendarz-Domyślne czasy alertów-Urodziny - ustawić "W dniu wydarzenia (9:00)"; Dla ustawienia Imienin - w edycji danego kontaktu  wybierz "Dodaj datę", ustaw jej typ (np. Imieniny) oraz dzień-miesiąc(-rok), a w wyżej wspomnianej ścieżce opcji Kalendarza, ustaw domyślne czasy alertów dla Wydarzenia/Wydarzenia całodniowe. To chyba powinno wystarczyć, choć szczerze mówiąc, nie testowałem jeszcze tego z Imieninami - właśnie to uruchomiłem i jutro się dowiem, czy faktycznie przypomina ;-)


  • krissos lubi to

#5043 Germ@n

Germ@n
  • 182 postów
  • Płeć:

Napisano 14 sierpnia 2017 - 21:50

Prośba o namiary na aplikacje dla miłośników gór w Polsce (szlaki, aktualna pozycja na mapie, przewyższenie, ilość km w danym dniu, itp.).


iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone 14-> iPhone 15.


#5044 Germ@n

Germ@n
  • 182 postów
  • Płeć:

Napisano 17 sierpnia 2017 - 11:23

Kolejne poszukiwania...
Szukam aplikacji, która umożliwia wyświetlanie godziny, daty i innych podstawowych ikonek (słuchawka, koperta) przy wyłączonym ekranie. Coś takiego świetnie spisywało się np. w MS Lumiach.

iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone 14-> iPhone 15.


#5045 Janusz MB

Janusz MB
  • 851 postów

Napisano 17 sierpnia 2017 - 13:04

Szukam czegoś, do jakby podcastów, co pozwoli mi na pewne dostosowanie (2 wymagania) materiału do własnych potrzeb.

 

Mam przykładowo, godzinne nagranie dźwiękowe z prezentacji, wykładu. Nie ja nagrywałem, dostaję od organizatora co ma. 

30 do 80 MB, tego rodzaju wielkość pliku.

 

1. Chcę utworzyć znaczniki w pliku, wystarczą kolejne numery, nie musi być tekst, żeby otwierając plik skoczyć szybko do znacznika np. 8 - tj. odpowiedzi na pytania słuchaczy, potem do 6 - ciekawa wypowiedź zaproszonego gościa, itd.

Nie więcej jak 10 znaczników w godzinnym materiale. 80% materiału do pseudo-vipowskie bla... bla... bla, trudno się przez to przewija np. w aplikacji Apple Music i bibliotece iTunes (tak to teraz odtwarzam).

Nie chcę też ciąć całych nagrań na kawałki, chcę je tylko tak tagować, żeby jakiś odtwarzacz na iOS mógł te tagi odczytać i po nich nawigować.

Idealnie by było wrzucić wszystkie pliki w chmurę (Google, Dropbox itp.) i stamtąd je później odtwarzać.

 

2. Chcę móc przewinąć do tyłu np 10 albo 20 sekund i dalej odtwarzać.

 

Pliki MP3 mogę przygotować na maku, ale odtwarzać chcę z iPhone.

 

W temacie obróbki audio mam zerowe doświadczenie.


Użytkownik Janusz MB edytował ten post 17 sierpnia 2017 - 13:06


#5046 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 19 sierpnia 2017 - 21:19

Poszukuję aplikacji a'la AppZapp - scrobbler cen programów na ios, mac os. Ważne by chodził na ios 11 (czyli 64bit). 



#5047 viscaelbarca89

viscaelbarca89
  • 3 postów

Napisano 21 sierpnia 2017 - 21:02

Szukam aplikacji do odtwarzania formatu txt, może być płatna ale tania :) Oryginalny ,,Pages,, nie zawsze coś odtwarza i nie ma polskich znaków.



#5048 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 22 sierpnia 2017 - 12:13

Poszukuję aplikacji a'la AppZapp - scrobbler cen programów na ios, mac os. Ważne by chodził na ios 11 (czyli 64bit). 

iGuru



#5049 vBB

vBB
  • 206 postów

Napisano 24 sierpnia 2017 - 08:48

Szukam aplikacji do robienia zdjęć w trybie makro (nie musi robić tylko tego, może to być cała aplikacja kamery z manualnymi ustawieniami itd. ale musi mieć makro) - płatna lub darmowa - nieważne. Z góry dzięki!



#5050 Clevland

Clevland
  • 416 postów

Napisano 27 sierpnia 2017 - 12:58

Szukam aplikacji która w przypadku trzykrotnej pomyłki wpisania pin, wyśle zdjęcie z przedniej kamery na emaila.

Tak aby łatwiej było ustalić złodzieja, tak jak w tym przypadku.

https://www.o2.pl/ar...59667944863361a


Użytkownik Clevland edytował ten post 27 sierpnia 2017 - 12:58





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych